3:0 6:3, 7:6 (6), 6:2

18.01.2017, 04:21 • 2. kolo • Petr Šístek

Tipsport: 1.17 5.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:2

Tomáš Berdych končí tento zápas esem a může se radovat z postupu do třetího kola Australian Open!

5:2

A po úderu Harrisona do sítě česká tenista využívá hned první z nich a je jediný získaný gem od postupu do třetího kola!

4:2

Ryan Harrison returnoval pouze do sítě a Tomáš Berdych tak čistou hrou potvrzuje brejk a ve třetím setu vede již 4:2!

3:2

Ryan Harrison tentokrát v důležité chvíli již chyboval a Tomáš Berdych tak zaznamenává další brejk, díky kterému jde ve třetím setu do vedení 3:2!

2:2

Tomáš Berdych ve značně nevhodný moment vyprodukoval svou druhou dnešní dvojchybu a Ryan Harrison tak srovnává ve třetím setu na 2:2.

2:1

Forhendový úder Ryana Harrisona byl příliš dlouhý a Tomáš Berdych tak potřetí v dnešním utkání bere svému soupeři servis a ve třetím setu jde do vedení 2:1.

1:1

Čopovaný bekhend Harrisona doplachtil až za základní čáru a Tomáš Berdych tak srovnává stav třetího setu na 1:1.

0:1

Ryan Harrison si došel na síť pro pohodlný vítězný volej a na úvod třetího dějství si tak drží svůj servis.

7:6

Ryan Harrison si nedokázal poradit s chytrým čopovaným úderem českého tenisty, poslal míček z forhendu daleko do zámezí a Tomáš Berdych tak vítězí v tiebreaku poměrem 8:6, čímž se dostává do vedení 2:0 na sety!

6:6

Ryan Harrison skvěle zaservíroval a i tentokrát si drží servis! Srovnává tak na 6:6 a o vítězi druhé sady bude muset rozhodnout až zkrácená hra.

6:5

Tvrdý forhend Ryana Harrisona zastavila páska, Tomáš Berdych tak jde ve druhém setu do vedení 6:5.

5:5

Return českého tenisty dopadl tesně do autu a Ryan Harrison tak srovnává ve druhém setu na 5:5.

5:4

Ryan Harrison returnoval pouze do sítě a Tomáš Berdych tak jde ve druhé sadě do vedení 5:4.

4:4

Tomáš Berdych trefil forhend rámem a Ryan Harrison tak srovnává stav druhého setu na 4:4.

4:3

Tomáš Berdych skvěle zaservíroval a ve druhém setu tak jde do vedení 4:3.

3:3

Ryan Harrison zahrál další vítězný bekhend a po tuhém boji o šestý gem druhé sady srovnává na 3:3!

3:2

Berdychův servis na tělo soupeře byl úspěšný, český tenista se ve druhé sadě ujímá vedení 3:2.

2:2

Tu Ryan Harrison vítězným forhendem využívá a srovnává stav druhého setu na 2:2.

2:1

Tomáš Berdych přímým bodem z podání končí třetí gem druhé sady, v níž vede 2:1.

1:1

Tomáš Berdych se opět nedokázal dostat do výměny a Ryan Harrison tak srovnává stav druhé sady na 1:1.

1:0

Tomáš Berdych končí první gem druhé sady stylově esem.

6:3

Forhendový úder Ryana Harrisona dopadl těsně do autu a Tomáš Berdych tak vítězí v první sadě poměrem 6:3!

5:3

Ryanu Harrisonovi se vůbec nepovedl čopovaný bekhend, Tomáš Berdych tak čistou hrou potvrzuje brejk a vede 5:3.

4:3

Tomáš Berdych opět svého soupeře dokázal rozběhat a dobře umístěným forhendem jej donutil k chybě. Čech tak bere Harrisonovi servis a jde v úvodní sadě do vedení 4:3!

3:3

Tomáš Berdych zaznamenává další eso a srovnává stav na 3:3.

2:3

Ryan Harrison i po druhém podání získal přímý bod ze servisu a jde do vedení 3:2.

2:2

Český tenista nadále skvěle podává a právě díky servisu využívá hned první gembol. Srovnává tak na 2:2.

1:2

Čech opět nevynuceně chyboval z forhendu a Ryan Harrison tak jde do vedení 2:1.

1:1

Tomáš Berdych využívá hned první gembol a srovnává na 1:1 na gemy.

0:1

Ryan Harrison umístil míček přímo na základní čáru a Tomáš Berdych jej dokázal odehrát pouze do sítě, americký tenista si tak na úvod zápasu drží svůj servis a jde do vedení 1:0.