Mistrovství světa

Dánsko – Bahrajn

30:26

konec (17:13)

18.01.2017, 17:45 • AccorHotels Arena, Paříž • Skupina D • Libor Štěpán (@libstep73)

60

Möllgaard dovršuje třicítku na dánské konto a dánská lavička se raduje. (30:26)

59

67 sekund před koncem snižuje na rozdíl tří branek Al-Salatna, ale to už nic neznamená. (29:26)

57

Söndergaard proskočil na pravé spojce a dává svůj nejdůležitější gól v zápase. Teď už to Dánové asi nepustí. (29:25)

56

Damgaard v rychlé akci podruhé za sebou trefuje tyč a z brejku ranou o zem snižuje Habib, Bahrajn ještě žije! (28:25)

56

Mohamed Merza si udělal místo na pivotu a ukončuje střelecký půst. (28:24)

53

Seveřané navíc opět co nejvíce odkládali střelu, až dostali míč na pivota a Henrik Toft spoluhráče nezklamal. (28:23)

52

Dánové místo brejku zabrzdili akci a tahali čas.Nakonec se to vyplatilo, Damgaard proskočil na levé spojce a dal k bližší tyči. (27:23)

50

Mahfoodh se oté dopouští technické chyby a brejk proměňuje Damgaard! Favorit má zpět aspoň malý náskok ve skóre. (26:23)

47

Navíc byl Landin faulován a Ali Merza dostává 2 minuty. (25:23)

47

Magnus Landin aspoň trochu uklidňuje tým úspěšným náskokem z pravého křídla. (25:23)

46

Jenže Andersson nedává, následně Damgaard ztrácí míč a Habib z brejku stahuje ztrátu Bahrajnu na jediný gól! (24:23)

45

Dánové neustále riskují bez brankáře a začíná se jim to těžce nevyplácet! Damgaard ztratil míč a Al-Sayyad obloučkem přes celé hřiště dává další gól do prázdné! (24:22)

44

Lindberg nedává náskokem z pravého křídla, když jeho tým opět hrál bez brankáře, a Al-Sayyad toho využívá ke sprintu přes celé hřiště a střele do prázdné branky! (24:21)

43

Habib dává sedmičku ranou na hlavu! (24:20)

43

Dánové opět hráli bez brankáře, Mahfoodh se dral k brance, Henrik Toft ho fauloval, dostává 2 minuty a navíc bude sedmička. (24:19)

42

Z následné akce už dal gól Lindberg. (24:19)

41

Andersson dává gól ze střední spojky. (23:19)

40

Za zmíněný faul je vyloučen Ali Merza. (22:19)

40

Dánsko hrálo v útoku bez brankáře, Hansen se cpal do brankoviště, byl nedovoleně zastaven dvěma protihráči, ale neudržel nervy na uzdě, zlostí je oba srazil k zemi a dostává červenou kartu! Dánská největší hvězda tento zápas nedohraje! (22:19)

39

Navíc byl Habib faulován a Henrik Toft dostává 2 minuty. (22:19)

39

Habib odpovídá z pravého křídla. (22:19)

38

A sám Mortensen proměnil následnou protiakci náskokem z levého křídla. (22:18)

36

Mahfoodh měl možnost jít do brejku a doprava k zemi snižuje na rozdíl tří branek. (21:18)

35

Habib se prosadil z pivota střelou k zemi. (21:17)

34

Jenže hosté hráli bez brankáře a než se ten stačil vrátit do kasy, z půlky hřiště poslal míč do sítě Henrik Toft. (21:16)

34

Ahmed Al-Maqabi si seběhl z levé spojky ke středu a dává gól. (20:16)

33

Lindbergh proměňuje náskok z pravého křídla. (20:15)

33

Z oslabení vznikla vypršením trestů dánská přesilovka, ale první gól v ní dává Mahfoodh ranou ze střední spojky. (19:15)

32

Seveřané také hrají v oslabení v útoku bez brankáře. Henrik Toft se prosazuje z pivota. (19:14)

32

Na sedmičku přišel Habib a dává do pravé šibenice. (18:14)

31

A právě Hansen se ihned prosazuje z levé spojky. (18:13)

30

Dánové ještě stihli za těch 5 sekund rozehrát akci a Söndergaard z velké dálky upravuje na poločasový čtyřbrankový rozdíl. (17:13)

30

V poslední minutě se dějou věci! Dánové šli po dvou faulech dokonce do čtyř, ale 5 sekund před koncem poločasu dostává dvojitý trest Al-Sayyad a uvidíme nezvyklou situaci 5/4 v podání Bahrajnu. (16:13)

30

Vyloučení v týmu Dánsko (Lasse Svan Hansen). (16:13)

30

Mohamed Merza využívá více místa v soupeřově obraně na proskok z levé spojky. (16:13)

30

Vyloučení v týmu Dánsko (Jesper Nöddesbo). (16:12)

28

Damgaard z levé spojky střelou přes obránce k pravé tyči uspěl. (16:12)

26

Už v plném počtu se prosazuje Eid z levé spojky. (15:12)

25

Po více než minutě přesilovky konečně Dánové dokázali aspoň vystřelit. A Svan z pravého křídla proměnil. (15:11)

25

Mahfoodh utekl v oslabení do brejku a nemýlil se. (14:11)

24

Vyloučení v týmu Bahrajn (Mohamed Merza I.). (14:10)

24

Rene Hansen rychle odpovídá z pivota k levé tyči. (14:10)

24

Al-Sayyad však stále drží Bahrajn relativně v kontaktu. (13:10)

23

Technickou chybu Al-Sayyada v útoku využil k brejku Magnus Landin a zavěsil pod víko. (13:9)

22

Žlutá karta pro tým Bahrajn (Husain Al-Sayyad). (12:9)

22

Al-Sayyad ze střední spojky maže rozdíl na pouhé tři góly! (12:9)

21

Navíc poslal do brejku Aliho Merzu, který nezaváhal. (12:8)

20

Až třetí pokus měl gólové parametry. Ali Merza z pivota. (12:7)

19

Rene Toft z pivota k pravé tyči dává Dánsku už šestigólový náskok. (12:6)

18

Žlutá karta pro tým Dánsko (Rene Toft Hansen). (11:6)

17

Andersson znovu doleva pod víko ze střední spojky. (11:6)

17

Nejlepší hráč Dánska Mikkel Hansen si se sedmičkou poradil. Doleva pod víko. (10:6)

16

Až Mohamed Merza uspěl z pivota. (9:6)

15

To Damgaard z podobné pozice ranou o zem nezaváhal a Dánové konečně získávají poněkud uklidňující náskok. (9:5)

13

Já na bráchu... Rene Toft získal míč po chybě Mahfoodha, vysla, bratra Henrika do brejku a je to o tři góly. (8:5)

13

Magnus Landin z pravé spojky na bližší tyč poprvé posílá Dány do dvoubrankového náskoku. (7:5)

11

Henrik Toft z místa pivota už nezaváhal. (6:5)

11

Bahrajn znovu v útoku odvolal brankáře a Mahfoodh vyrovnal z levé spojky střelou k zemi. (5:5)

10

Po více než 3 minutách padá gól. Damgaard po dlouhé době vrací favoritovi vedení. (5:4)

8

Žlutá karta pro tým Dánsko (Henrik Toft Hansen). (4:4)

7

Již po devíti sekundách se proti pěti hráčům prosazuje Söndegaard z pivota. (4:4)

7

Vyloučení v týmu Bahrajn (Ali Eid). (3:4)

7

Čehož využil k brejku Saad a nedal Niklasu Landinovi šanci. Bahrajn překvapivě v úvodu více než drží krok. (3:4)

6

Mahfoodh z levé spojky dává už svůj druhý gól. (3:3)

5

Magnus Landin se ihned po rozehrání prodral až na brankoviště a střílí k levé tyči. (3:2)