CEV Cup

Tiikerit Kokkola – VK ČEZ Karlovarsko

1:3

konec (29:27, 19:25, 18:25, 23:25) Stav série: 1:1

17.01.2017, 17:30 • Ice Hockey Hall, Kokkola • Play-off • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 1.5 2.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:47:17)

0:0

Karlovarsko táhl svou útočnou aktivitou především Michal Kriško z pozice univerzála a také Ondřej Hudeček, který podal fantastický výkon. Nedařilo se na středu sítě Sukubovi, ani v úvodu zápasu na pozici smečaře Zmrhalovi, ale na finského mistra to dnes stačilo.

0:0

Po domácí prohře bylo Karlovarsko v nepříjemné pozici, ale tu zkušeně zvládlo. Na půdě soupeře sice prohrálo první set po heroické koncovce, ale další dva sety šly bez problémů na českou stranu. V důležitém čtvrtém setu se Karlovarsko mohlo spolehnout na vynikající obranu a v těsném souboji porazilo soupeře i v této sadě. V součtu obou zápasů je tak úspěšnější český tým.

23:25

Čtvrtý set skončil.

23:25

Michael Hatch na servisu. Končal poslal nahrávku na hlavní kůl a kapitán Ondřej Hudeček ukončil zápas. Karlovarsko postupuje do další fáze CEV Cupu.

23:24

Henri Treial na podání. Jeho servis jde jen vedle postranní lajny.

22:24

Herrera na servisu. Hudeček na první pokus nedal bod, ale na ten druhý již vytlouká blok. Jsou tu dva mečboly pro český celek.

22:23

Také na druhé straně chybuje na podání český volejbalista.

21:23

Antii Ropponen na podání. Jeho podání jde jen do sítě a Karlovarsko má stále potřebné dvoubodové vedení.

21:22

Středem sítě se ještě finský celek drží ve čtvrtém setu.

20:22

Kriško na podání. Eaton dokázal rozhodit obranu nahrávkou do pipu, ale Češi se ubránili a poté již boduje Zmrhal. Finové si berou oddechový čas.

20:21

Kriško zachraňuje situaci. Jeho útok šel přesně do dlouhé diagonály.

20:20

Zmrhal nepřesný na příjmu a také v útoku. Herrera vše zakončil lehkým úderem nad páskou. Srovnáno.

19:20

Zmrhal nedal bod a toho využil Herrera vytlučením bloku. Finové snižují a na to reaguje Jiří Novák oddechovým časem.

18:20

Sukuba na podání. Končal zasáhl v poli, Ropponen, ale dostal druhou šanci a je z toho už bod.

17:20

Zmrhal zachoval chladnou hlavu a také hraje do středu palubovky.

17:19

Hudeček pokračuje na podání i po oddechovém čase. Ropponen útočil do otevřené obrany a boduje.

16:19

Ondřej Hudeček na podání. Zatlačil servisem soupeře. Ropponen jen odevzdal míč a nyní již Zmrhal proměňuje velkou šanci. Tříbodové vedení pro český tým. Finové si berou oddechový čas.

16:18

Sukuba se štěstím boduje ze středu sítě.

16:17

Daniel Končal na podání. Znovu neúspěšný Hunt. Hudeček také neprošel blokem. Ani Kriško netrefil míč přesně. Až Ropponen boduje z pozice univerzála.

15:17

Hudeček velmi zkušeně poslal míč nad blokem do středu pole.

15:16

Znovu estonský hráč na podání. Hunt nedal bod, ale ani Hudeček neboduje. Hunt si na něj počkal blokem. Nevyužité bodovky by ještě český tým mohly mrzet.

14:16

Treial na servisu. Sukuba si počkal na soupeře na středu sítě a skvěle ho zablokoval. Je tu druhý technický oddechový čas.

14:15

Hudeček nedal bod na první pokus. Následně si Finové připravili možnost k útoku, ale zasáhl český blok.

14:14

Herrera na servisu. Kriško je zablokován po delší době a je ve čtvrtém setu srovnáno.

13:14

Zmrhal zakročil v poli, ale tentokrát je zablokován Hudeček.

12:14

Antii Ropponen na podání. Další podání jen do sítě od finského hráče.

12:13

Michal Kriško na podání. Končal skvěle zasáhl v poli, ale následně chybuje na smeči Zmrhal.

11:13

Leppälä nyní přepálil plachtícím servisem kurt.

11:12

Leppälä na servisu. Končal poslal těžkou nahrávku na střed a Treial si s ní neporadil.

10:12

Michal Sukuba za koncovou lajnou. Ropponen zvolil technický úder a ten mu vyšel.

9:12

Steven Hunt na servisu. Jeho podání končí jen pod páskou.

9:11

Ondřej Hudeček na podání. Ropponen se štěstím vytlouká český blok z pozice univerzála.

8:11

Ani teď se Češi neprosadili na první pokus. Kriško ale na druhou možnost vytlouká blok.

8:10

Daniel Končal pokračuje na podání. Pffefer zasáhl v poli, ale Kriško se ani na dva pokusy neprosadil. Velká škoda pro český tým.

7:10

Končal na servisu. Ropponen jen odevzdal míč a poté boduje znovu kapitán českého týmu. Nadějné vedení pro Karlovarsko.

7:9

Hudeček po nahrávce z nouze od Pfeffera prokázal zkušenosti.

7:8

Henri Treial na podání. Ropponen neměl jednoduchou pozici, ale i tak vytlouká blok.

6:8

Zmrhal měl problémy na příjmu, ale Kriško vytlouká blok a posílá oba týmy na první technický oddechový čas.

6:7

Nyní již karlovarský smečař přetahuje servis do autu.

5:7

Marek Zmrhal uvedl míč do hry a přidává přímý bod.

5:6

Ropponen za koncovou lajnou. Také finský univerzál přestřelil kurt.

5:5

Kriško napálil dělové podání do sítě.

4:5

Leppälä na podání. Kriško dostal kratší nahrávku, ale dokázal si poradit a posouvá svůj tým do vedení.

4:4

Sukuba druhý servis poslal do sítě.

3:4

Sukuba na servisu. Herrera je sestřelen blokem Henriho Treiala.

3:3

Hudeček nepřesný na příjmu. Kriško nedal bod, ale vše ukončuje Zmrhal vytlučeným blokem.

3:2

Právě karlovarský kapitán na servisu. Leppälä s přehledem proměňuje nahrávku na středu sítě.

2:2

Conor Eaton na podání. Také Hudeček si poradil proti dvojbloku a srovnává.

2:1

Končal na podání. Hunt tentokrát již smečuje přesně do kurtu.

1:1

Další bodová situace pro domácí celek. Hunt vytlouká český blok z hlavního kůlu. Rozhodčí se ale opravuje v rozhodnutí a je to nakonec aut.

1:0

Domácí celek rozehraje čtvrtý set na servisu. Michael Hatch přišel na palubovku a nyní začíná na podání. Eaton zaváhal nad sítí, ale podržel ho útokem Ropponen.

0:0

Začal čtvrtý set.

18:25

Třetí set skončil.

18:25

Středem sítě se prosazuje Sukuba a třetí set končí. Následující sada bude velmi důležitá pro oba týmy.

18:24

Ondřej Hudeček na podání. Eaton skvěle jednou rukou uvolnil Ropponena, který boduje proti jednobloku.

17:24

Hudeček zachraňuje situaci přesným úderem po lajně a vybojovat tak celou řadu setbolů.

17:23

Hunt na servisu. Tentokrát je Kriško zablokován na hlavním kůlu.

16:23

Končal na podání. Hunt dostal vysokou nahrávku, ale proti trojbloku si poradil.

15:23

Hudeček měl špatnou nahrávku. Dostal ještě jednu příležitost a tu již využívá.

15:22

Conor Eaton na podání. A znovu Kriško narazil na připravený blok.

14:22

Je tu nečistý úder hostujícího nahrávače a je tu další snížení. Jiří Novák raději zastavuje hru oddechovým časem.

13:22

Kriško chybuje. Při tomto stavu, ale chyba hostujícího univerzála tak nevadí.

12:22

Právě Treial na podání. Ropponen jen odevzdal míč. Hudeček na první pokus nebodoval. Ukončuje výměnu až Hunt, který nyní drží svůj celek.

11:22

Leppälä na podání. Středem sítě to vyšlo. Boduje Treial a posouvá český tým blíže k zisku setu.

11:21

Marek Zmrhal stále na podání. Hunt jen lehce přehrál míč kolem bloku.

10:21

Ropponen měl před sebou opět volnou síť. Bodují však Češi přesnou obranou nad sítí proti úderu Hunta.

10:20

Makek Zmrhal na podání. Znovu zatlačil soupeře. Kriško mohl útočit a boduje. Ropponen nebyl v obraně přesný. Desetibodový náskok.

10:19

Finové se museli bránit a po útoku opět Treiala je tu už propastný rozdíl. Tiikerit si bere oddechový čas.

10:18

Herrera za koncovou lajnou. Treial měl míč velmi nízko, ale dokázal ho dostat na druhou polovinu.

10:17

Znovu český univerzál. Nyní jeho podání končí v síti.

9:17

Michal Kriško na servisu. Skvěle vytloukl soupeře na příjmu a toho využil Zmrhal k jednoduchému zakončení.

9:16

Ropponen na podání. Kriško nedal bod. Následně se ubránili také Češi a poté již boduje Henri Treial ze středu sítě. Je tu druhý technický oddechový čas.

9:15

Sukuba na podání. Nikdo jiné než Ropponen nemohl útočit, ale i tak vytlouká český blok.

8:15

Končal našel na hlavním kůlu Zmrhala, který se mu odvděčil bodem.

8:14

Hostující kapitán poslal svůj servis jen do sítě.

7:14

Ondřej Hudeček na podání. Kriško přidává na své konto také úspěšný blok. Karlovarsko vede již o sedm bodů a jde si pro třetí set. Je tu oddechový čas finského mistra.

7:13

Nepřesné podání z domácí strany.

7:12

Daniel Končal na podání. Ropponen jen odevzdal míč. Následně mohl útočit ještě jednou, ale nepřešel přes blok. Vše ukončuje až Hunt smečí do rozhozené obrany.

6:12

Kriško zasáhl v poli a poté sám zakončil. Skvělé přestavení českého univerzála.

6:11

Kriško měl jednoduchou úlohu a tu proměňuje.

6:10

Naopak na druhé straně to středem vyšlo. Leppälä boduje.

5:10

Ropponen dostal nahrávku na bezblok, ale ze zóny číslo jedna chybuje.

5:9

Nyní již jde podání od amerického hráče do autu.

5:8

Aguillard na podání. Středem to dnes Karlovarsku nejde. Herrera boduje ze zadní pozice a snižuje.

4:8

Marek Zmrhal opět za koncovou lajnou. Finové měli problémy s příjmem. Hudeček mohl přidat další bod, ale jeho útok jde do autu.

3:8

Marek Zmrhal na servisu. Hunt je zablokován na hlavním kůlu Treialem. Následuje první technický oddechový čas.

3:7

Herrera na podání. Zmrhal dostal dobrou nahrávku na hlavní kůl, ale teď se neprosadil. Až z druhého pokusu procpal míč blokem.

3:6

Michal Kriško pokračuje na podání. Herrera měl těžkou pozici, ale i tak vytlouká český blok.

2:6

Nyní nepřesně přihrál Herrera. Češi se dvakrát ubránili a poté boduje už Hudeček.

2:5

A další eso. Znovu pomohla českému hráči páska.

2:4

Právě český univerzál na servisu. A boduje přímo. Po zásahu pásky se již Finové k míči nedostali.

2:3

Ropponen na podání. Ani teď se neprosadil blokař Karlovarska. Vše zachránil až Kriško.

2:2

Středem sítě mohl Karlovarsko poslat do většího vedení Sukuba, ale boduje až Herrera.

1:2

Zmrhal vytlouká blok soupeře.

1:1

Hudeček na servisu. I nyní zaměstnal soupeře. Nyní si ale pomáhá nahrávač spoluprací s Ropponen.

0:1

Třetí set začíná na servisu český celek. Ondřej Hudeček poslal první podání tohoto setu do středu kurtu. Herrera nedal bod, následně se z bodovky prosazuje Kriško.

0:0

Začal třetí set.

19:25

Druhý set skončil.

19:25

Druhý set jde na konto Karlovarska. Steven Hunt je zablokován. Finové nezvládli koncovku tohoto setu.

19:24

Ondřej Hudeček pokračuje na podání i po oddechovém čase. A skvěle založil útočnou akci pro Kriška, který po nepřesném příjmu jen zatloukl míč ze sítě.

19:23

Zmrhal je zpět na palubovce. Hudeček za koncovou lajnou. Ropponen neuspěl. Pfeffer skvěle zasáhl v poli a poté přichází úder Zmrhala o finský blok. Tiikerit si bere oddechový čas.

19:22

Kriško nedal bod po útoku z hlavního kůlu. Dostal ještě jednu šanci a s jeho útokem si již Finové neporadili.

19:21

Daniel Končal pokračuje na podání. Hunt proti jednobloku neměl problém umístit míč do kurtu.

18:21

Hunt měl těžkou pozici proti trojbloku. Kriško také neboduje a poté přichází Hudečkův úder kolem bloku do hřiště. Je tu další oddechový čas.

18:20

Končal na servisu. Ropponen je zablokován a Karlovarsko je znovu v trháku.

18:19

Zdeněk Málek místo Zmrhala na palubovce. Kriško dostal ideální nahrávku a boduje. Důležitý bod.

18:18

Aguillard na servisu. A Zmrhal si neporadil s jeho plachtou a je vyrovnáno.

17:18

Aguillard na podání. Hudeček dostal vysokou nahrávku a z nekomfortní situace je tu chyba. Finský tým je v kontaktu. Jiří Novák si bere oddechový čas.

16:18

Henri Treial za koncovou lajnou. Aguillard jen odevzdal míč. Následně se neprosadil Hudeček a poté chybuje Sukuba ze středu sítě.

15:18

Herrera na podání, ale ani jeho pokus nepřešel pásku.

15:17

Hunt si doskočil pro pipe a procpal míč blokem.

14:17

Také na druhé straně jde na podání univerzál. Antii Ropponen si vedl lépe, ale Končal skvěle uvolnil Zmrhala, který proti jednobloku boduje.

14:16

Michal Kriško na servisu po oddechovém čase. Karlovarský univerzál chybuje.

13:16

Zmrhal nepřesný na příjmu. Následně nedal bod v útoku, ale vše zachraňuje pro český tým Kriško, který se prosazuje z pozice univerzála. Druhý technický oddechový čas.

13:15

Sukuba na podání. Herrera dostal kratší nahrávku, ale skvěle si sběhl k míči a sestřelil Sukubu v poli.

12:15

Steven Hunt za koncovou lajnou. Ale také Kanaďan chybuje na servisu.

12:14

Hudeček na podání. Hostující kapitán podává jen do sítě. Tiikerit je stále v kontaktu.

11:14

Kriško to vzal na sebe. Jeho první útok se mu rychle vrátil, ale na druhý pokus již přidává bod.

11:13

Sukuba dnes není zrovna úspěšný v útoku, opět je zablokován.

10:13

Končal na servisu. Herrera nepřesný na příjmu, Hunt musel hrát jen technicky, ale pomohla mu páska, který rozhodila Hudečka v obraně.

9:13

A další neúspěch českého blokaře. Finové si ale nepřipravili dostatečně útok a tak mohl smečovat Hudeček, který již poslal míč na palubovku.

9:12

Středem sítě to nyní hostům nevyšlo. Sukuba je zablokován.

8:12

Treial na podání. Hunt dostal výbornou rychlou nahrávku a smečí do diagonály boduje.

7:12

Kriško měl míč hodně nízko, ale poradil si a vytlouká blok.

7:11

Jeho servis však jde daleko do autu. Nepovedená série Karlovarska na podání.

6:11

Ropponen na podání. Zmrhal se dostává do tempa. Jeho útok končí v zadní části kurtu.

6:10

Nyní již poslal Kriško své podání daleko za základní lajnu.

5:10

Znovu český univerzál za koncovou lajnou. Je tu dokonce eso. Míč se zpomalil o pásku a končí těsně za sítí.

5:9

Michal Kriško na servisu. Herrera si dokázal přihrát i odútočit. Kriško se dostal k bodovce a proměňuje jí.

5:8

Leppälä na podání. Kriško útočil po lajně do postavené obrany, ale hráč v poli neudržel míč ve hře. Je tu první technický oddechový čas.

5:7

Michal Sukuba na podání. Ropponen útočil do třímetrové zóny, kde ale stál Kriško. Následný útok Zmrhala jde do autu.

4:7

Steven Hunt na podání. Hudeček se prosazuje také z pipu. Nejvíce bodující hráče českého klubu.

4:6

Ropponen vytlouká český blok z pozice univerzála.

3:6

Právě kapitán Karlovarska na podání. Přešlap domácího hráče.

3:5

Nepřesný příjem Zmrhala opravuje přesnou smečí Kriško.

3:4

Eaton na podání. A znovu Hudeček v útoku. Tentokrát si již domácí počkali na útok do diagonály a Leppälä boduje.

2:4

Hunt je na druhé straně kurtu úspěšný smečí z hlavního kůlu.

1:4

Končal za koncovou lajnou. Ropponen musel jen odevzdat míč a poté kdo jiný, než Ondřej Hudeček.

1:3

Hudeček táhne svůj tým. Znovu vytlouká blok soupeře. Finové si neví rady s českým smečařem.

1:2

Hunt z velké výšky neměl problém dát bod.

0:2

Treial na servisu za hosty. Jeho plachtící podání dopadlo přesně na zadní lajnu.

0:1

Druhou sadu rozehraje na podání domácí celek. Herrera na podání. Hudeček vytlouká blok z hlavního kůlu.

0:0

Začal druhý set.

29:27

První set skončil.

29:27

Leppälä na podání. Středem sítě to Karlovarsku nevyšlo, ale Pffefer skvěle udržel míč nad palubovkou. Poté mohl smečovat Zmrhal, který je ale zablokován. První set zůstává domácímu týmu.

28:27

Ondřej Hudeček na podání. Jeho servis však končí jen v síti.

27:27

Steven Hunt zatlačil český tým servisem. Vše ale dokonal Kriško, který zachraňuje svůj tým.

27:26

Daniel Končal na servisu. Hunt se neprosadil. Toho mohl využít Hudeček, ale kapitán Karlovarsko je zablokován jednoblokem Ropponena.

26:26

Znovu nahrávačská dvojka finského týmu na podání. Lasse Jylhä našel servisem Zmrhala. Hudeček si vylepšuje náladu a proti jednobloku boduje.

26:25

Lasse Jylhä přišel na podání. Jeho plachta byla hodně nepříjemná. Hudeček neměl ideální pozici ke smeči a chybuje. Jeho dělovka jde do autu. Karlovarsko si bere ještě oddechový čas.

25:25

Henri Treial pokračuje na podání. Herrera na příjmu, následně smečuje středem sítě Aguillard. Srovnáno.

24:25

Treial na podání. Sukuba skvěle zasáhl nad sítí, do útoku se dostal Ondřej Hudeček, který zkušeně vytlouká blok. Finský celek si bere oddechový čas.

24:24

Nepřesné podání domácího hráče a je srovnáno.

24:23

Hunt si nepřišel na Pffefera v obraně. Následně mohl pro Karlovarsko vybojovat setbol Kriško, ale je zablokován.

23:23

Herrera na servisu. Zmrhal měl míč hodně pod blokem, ale dokázal se vytočit a přesnou smečí srovnává.

23:22

Také český univerzál na servisu. Michal Kriško byl o poznání lepší na podání, ale Hunt se dostal do útoku z pipu a boduje.

22:22

Antii Ropponen na podání. Nebezpečný univerzál napálil jen síť.

22:21

Michal Sukuba na podání. Tentokrát se prosazuje Aguillard středem sítě.

21:21

Ropponen jen otečoval míč o blok. Kriško toho využívá a v koncovce prvního setu je srovnáno.

21:20

Leppälä na podání. Pffefer nepřesný na příjmu, ale Zmrhal se přesto opřel do míče a udělal dobře.

21:19

Ondřej Hudeček na servisu. Herrera neměl zrovna nejlehčí pozici ke smeči, ale proti trojbloku si poradil.

20:19

Hudeček procpal míč blokem. Finové se dokázali ubránit, ale Hunt si nepřišel na český blok.

20:18

Končal na servisu. Finové jen odevzdávali míč, ale ten dopadl přesně do rohu kurtu. Pffeffer nereagoval.

19:18

Conor Eaton na podání. Kriško v útoku nedal bod, ale vše pro český tým zachraňuje Hudeček.

19:17

Treial na podání. Lehký bod pro domácí celek. Hunt s přehledem vytlouká blok.

18:17

Znovu Kriško v útoku. Tentokrát se již český univerzál nemýlí.

18:16

Aguillard trefil servisem pásku. Musel přihrávat Končal, Kriško nedal bod. Finové se ale při bodovce nedohodli a toho mohl využít Treial, který ale smečuje jen do pásky.

17:16

Zmrhalův servis byl tvrdý, ale na soupeře si nepřišel. Končal je vytlučený na bloku.

16:16

Herrera na podání. Konečně se prosazuje také Marek Zmrhal, který vytlouká blok soupeře.

16:15

Zmrhal měl dobrou pozici ke smeči, ale ani nyní neboduje. Toho využil Herrera, který jen lehce poslal míč do středu kurtu a Pffefer byl daleko. Následuje druhý technický oddechový čas.

15:15

Právě český univerzál na podání. Eaton vyzval k útoku středového hráče. Aguillard netrefil přesně míč, ale ten končí na středu palubovky.

14:15

Ropponen pokračuje na podání i po oddechovém času. Kriško útočil proti dvojbloku, ale po dlouhé době přidává bod.

14:14

Nepřesná kombinace do hostující straně. Treial dostal nízkoou nahrávku. Je srovnáno a Jiří Novák reaguje oddechovým časem.

13:14

Znovu finský univerzála na servisu. Pffeffer skvěle přihrál tvrdé podání, ale Kriško si následně neporadil s blokem.

12:14

Právě Ropponen na podání. Končal vyzval ke smeči Zmrhala, který vyhazuje míč daleko do autu.

11:14

Michal Sukuba pokračoval na servisu. Hunt útočil ze zadní pozice ale jeho útok zbrzdila páska. Do útoku se dostal také Ropponen, který již přidává bod na konto domácího týmu.

10:14

Navíc je zablokován na hlavním kůle také Enderwin Herrera a to už vypadá nadějně pro Karlovarsko. Je tu oddechový čas pro finského mistra.

10:13

A znovu mají domácí problémy se servisem českého blokaře.

10:12

Sukuba poslal plachtící podání a jako první si v dnešním zápase připisuje bod ze servisu.

10:11

Leppälä na servisu. Češi se prosazují po útoku Kriško z pozice univerzála.

10:10

Pffeffer skvěle zasáhl v poli, ale Zmrhal měl míč hodně nalepený k síti a kazí.

9:10

Hudeček poslal nepříjemné podání. Zmrhal toho ale nevyužil a tak boduje až Kriško blokem.

9:9

Huntův servis jen hodně pod pásku a to znamená bod pro český tým.

9:8

Středem sítě to nyní vymyslel také Eaton, který nechal vyniknout svého blokaře.

8:8

Conor Eaton na podání. Středem sítě se prosazuje Sukuba a opět vyrovnává.

8:7

Následuje nepovedené podání estonského hráče ve službách Karlovarska. Je tu první technický oddechový čas.

7:7

Znovu Ropponen v útoku a znovu se předvedl Sukuba společně s Hudečkem.

7:6

Treail zaškodil servisem a Sukuba toho využívá k bloku na Ropponena.

7:5

Aguillard poslal další servis jen do pásky.

7:4

Aguillard našel servisem Pfeffera. Následně se ale Končal nesešel s blokařem.

6:4

Zmrhal pokračuje na podání. Jeho druhé podání končí jen v síti.

5:4

Zmrhal za koncovou lajnou. Středem sítě proměnil bodovku Henri Treial.

5:3

Herrera poprvé na podání. Zmrhal nezačal vůbec dobře v prvním setu, další nepřesný příjem, ale vše vyřešil Kriško.

5:2

Kriško na servisu. Herrera útočil z hlavního kůlu neúspěšně, ale dostal možnost opravy a to už znamená bod.

4:2

Další dělovka domácího univerzála ze servisu již končí v autu.

4:1

Ropponen na podání. Jeho levá ruka založila jednoduchý zásah nad sítí pro Aguillarda, který jen sklepl míč.

3:1

Právě Sukuba na podání. Ze zadní pozice se předvedl v prvním útoku Hunt.

2:1

Končal opravil nepřesný příjem Zmrhala a mohl zakončovat Sukuba.

2:0

Zmrhal měl problémy s příjmem. První útok Ropponena ještě Češi odvrátili, ale na další už neměli nárok.

1:0

Volejbalisté Karlovarska začínají dnešní zápas na podání. Konkrétně kapitán týmu Ondřej Hudeček byl jako první za koncovou lajnou. Finové se prosazují středem sítě.

0:0

0:0

Trenér: Jukka Mäkihannu

VK ČEZ Karlovarsko: Štefko, Končal – Hudeček (C), Málek, Zmrhal – Sukuba, Netrval, Trial, Široký – Mochalski, Kriško – Pfeffer
Trenér: Jiří Novák

Rozhodčí: Armando Simbari (ITA) – Ana Stipaničevová Matečićová (SRB).

0:0

První zápas

Karlovarsko šlo po dvou vydřených koncovkách do vedení 2:0 na sety. Následně se ale Finové zvedli a velkým rozdílem vyrovnali na 2:2. V tiebreaku bylo dlouho vše otevřené, ale finský mistr potvrdil roli týmu s lepší stávající formou a odvezl si z Karlových Varů dva body.

Pro Karlovarsko vede cesta do dalšího kola jedině přes vítězství. Výhra v pěti setech by znamenala zlatý set, který se hraje do patnácti bodů. Jakákoliv prohra posílá český celek pryč ze soutěže.

0:0

VK ČEZ Karlovarsko

Karlovarsko rozehrává svou teprve třetí sezónu! Před dvěma lety z toho byla hned v domácí soutěži bronzová medaile. Loni se už v závěrečných bojích tolik nedařilo a Karlovarsko si odneslo "jen" čtvrté místo. I nyní si klub ze severozápadu Čech nevede vůbec zle. Z úvodních čtrnácti střetnutí v domácí extralize ztratil vítězství jen ve třech zápasech. Na půdě překvapení letošního roku Kladna z toho byla porážka 0:3, také před domácím publikem Karlovarsko nestačilo na papírově slabší ČZU Praha. Naposledy nestačil výběr Jiřího Nováka na loňského finalistu. Karlovarští v Brně podlehli v pěti setech.

Loňský CEV Cup nedopadl pro Karlovarsko podle představ. Proti italskému gigantovi Perugii se podařilo uhrát jen jeden set. V následném Challenge cupu už mělo Karlovarsko přijatelnějšího soupeře, ale ani proti Arcadě Galati se nepodařilo uspět.

Karlovarsko si již v letošním ročníku CEV Cupu poradilo s estonským Tallinem. V obou zápasech se svěřenci Jiřího Nováka radovali z vítězství 3:1.

0:0

Tiikerit Kokkola

Tiikerit zvítězil v loňském ročníku nejvyšší finské ligy a proto se kvalifikoval do Ligy mistrů. V letošní sezóně má na svém kontě finský celek již osm porážek a v domácí lize se nachází až na čtvrtém místě s velkou ztrátou na čelo. Hned v prvním kole nestačil na palubovce soupeře na Vantaa Ducks. V předkole Ligy mistrů si dokázali Finové poradit ve zlatém setu s běloruským týmem Stroitel Minsk, následně ale proti liberecké Dukle nedokázali potvrdit domácí vítězství 3:0 a v odvetném utkání prohráli stejným poměrem a navíc i zlatý set a tím se odsunuli jen do CEV Cupu.

0:0

Krásný úterní podvečer, vítám všechny fanoušky volejbalu. Karlovarsko se bude na půdě finského týmu o zvrat. Po domácí prohře v pěti setech musí proti Tiikeritu Kokkola zvítězit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

1:3

Tiikerit Kokkola: Lasse Jylhä, Eaton – Lauri Jylhä, Hunt, Seppänen, Lahti – Aguillard, Hatch – Ropponen, Leppälä, Herrera – Del Valle Villalobos Trenér: Jukka Mäkihannu

VK ČEZ Karlovarsko: Štefko, Končal – Hudeček (C), Málek, Zmrhal – Sukuba, Netrval, Treial, Široký – Mochalski, Kriško – Pfeffer Trenér: Jiří Novák

Rozhodčí: Armando Simbari (ITA) – Ana Stipaničevová Matečićová (SRB)