17.01.2017, 17:30 • Lužniki Arena • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.2 4.1 2.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Lukáš Radil (SPM) 0:0, 5 střel, čas na ledě 19:31
Tomáš Kundrátek (SBA) 1+0, 2 střely, čas na ledě 22:59
Střely na branku – 23:25 (9:7, 10:15, 4:3)
Zblokované střely – 7:11
Vyhraná vhazování – 21:28
Trestné minuty – 8:8
Hity – 6:4
Hokejisté Slovanu Bratislava vítězí na ledě Spartaku Moskva 3:0 a připisují si už pátý triumf v řadě. Ve třetí třetině již gól nepadl. Hosté si hlídali tříbrankový náskok a soupeře téměř k ničemu nepustili. Ze strany svěřenců českého kouče Miloše Říhy to bylo výborně zvládnuté utkání.

59:59

Igor Musatov v samém v samém závěru útočil na hattrick, když unikl obraně Spartaku po pravé straně. Svensson ale zakročil vyrážečkou!

59:30

Slovanu se nepodařilo dostat do pásma, ale to už hosty asi příliš netrápí.

59:02

Hraje se už poslední minuta třetiny i celého utkání.

58:56

Domácí se osvobodili.

58:01

Je z toho přesilovka pro Slovan. Hráčem, který sekl Chipchuru, byl nakonec Viktor Bobrov.

58:01

Bondarev sekl Kyla Chipchuru, který se na protihráče zle obořil. Rozhodčí ale nepřipustili větší konflikt.

57:50

Hosté závěr utkání kontrolují a míří za pátou výhrou v řadě.

57:18

Od modré čáry vypálil Sersen. Svensson si připsal první zákrok ve třetí třetině.

56:33

Brust teď zariskoval při rozehrávce za brankou. Jeho zaváhání však domácí nedokázali využít.

55:53

Jeglić získal puk ve středním pásmu a předal ho Plastinovi. Ten kombinuje se Švarným.

55:03

Posledních pět minut třetí třetiny. Belasí ještě ve třetí třetině netrefili prostor mezi tyčemi, ale to jim vůbec nemusí vadit.

54:55

Rozhodčí ještě upravují led za brankou Barryho Brusta. Zřejmě tam je nějaká rýha, na kterou je hostující gólman upozornil.

54:55

Hosté v postavení mimo hru. Vypadá to, že moskevský celek už utkání zabalil.

0:3

Branky a nahrávky: 7. Musatov (Plastino, Jeglič), 22. Musatov (Plastino), 38. Kundrátek (Cheechoo)

Spartak Moskva: Svensson (Truškov) – Gilroy (A), Provolněv, Sergijenko, Bondarev (A), Kirillov, Dyblenko, V. Sorokin – Leščenko, Stoa, Radil – Mirnov, Stapleton, Glazačev – Šmeljov, M. Potapov (C), Tolpeko – Bobrov, Pavljukov, Kljauzov – N. Li.

HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Sersen (C), Kundrátek, Plastino, Švarný (A), Bačík, Starosta, Rosandić – Cheechoo, Taffe (A), Sukel' – Musatov, Chipchura, Jeglič – Skalický, Šťastný, Lušňák – Pätoprstý, Petráš, Šiška – M. Hlinka.

Rozhodčí: Buturlin, Jeřábek – Golovjov, Lazarev