4:1

konec (2:0)

15.01.2017, 11:00 • Městský stadion Mladá Boleslav • Skupina B • Dominik Liška

Tipsport: 1.7 3.8 3.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Další zápas Tipsport ligy je za námi. Toto střetnutí zvládli lépe domácí, kteří jednoznačně přehráli hostující tým z Liberce 4:1. (12:46:37)

90+1

90

Mareš trefil jen dobře postavenou zeď, ale domácí i tak zůstávají u míče.

89

Mladá Boleslav bude zahrávat volný přímý kop z nebezpečné vzdálenosti.

88

Po nepovedeném rohovém kopu zůstávají domácí hráči u míče a stále nebezpečně kombinují kolem vápna soupeře. Liberec už se soustředí jen na obranu.

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
TOMÁŠ FABIÁN se těsně před velkým vápnem z ničeho nic dostal k míči a parádní střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci. Stav utkání 4:1

83

Hráči Liberce drží míč na svých kopačkách a snaží se v posledních minutách ještě alespoň snížit.

80

Právě probíhá osmdesátá minuta a u míče jsou hráči Mladé Boleslavi, kteří kombinují na své půlce.

77

Liberec opět v šanci. Šulc se dostal do úniku a celou situaci chtěl vyřešit patičkou na Bartla, celou situaci ale přerušil Fleišman.

75

Přímý kop byl odvrácen na rohový kop, po kterém se ke střele dostal Ubong, míč ale skončil v Šedově náruči.

74

Šulc výborně unikl všem obráncům a řítil se proti Šedovi na poslední chvíli jej ale dohnal Přikryl a tvrdě jej složil na zem. Následovat bude volný přímý kop.