6:3

konec (2:0, 2:2, 2:1)

14.01.2017, 17:00 • 27. kolo • David Klier

Tipsport: 2.76 4.5 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A je to tady, Řisuty prolomily svojí smůlu na domácí ploše a porážejí druhý Jablonec 6:3! Velkou zásluhu na tom má brankář Dominik Chabr, který odchytal famózní utkání!

Konec zápasu. (19:14:56)

59:16

Řisuty právě vstřelily branku!
A je to definitivní, Řisuty vyhrají tento zápas!
PETR HAVLŮJ po přihrávce od svého kapitána ujel obráncům a v cestě mu stál jenom Bouška, kterého stylově prostřelil. Asistence: Kos

58:50

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Demel – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

58:50

Hra je přerušena, jeden z hostujících hráčů ležel před Chabrem na ledové ploše.

58:08

Pavlů střílel od modré čáry, Matěj Kos ale střelu zblokoval bruslí.

57:11

Vlci právě vstřelili branku!
Je tu snížení skóre, 3:5!
VOJTĚCH HAVLAS se dostal k puku mezi kruhy a střelou zápěstím ho poslal do šibenice domácí branky.

56:41

Mulač chtěl prostrčit puk mezerou na Frka, obrana Řisut ale skvěle zapracovala a znovu vyhodila puk.

55:51

Demel chtěl z rohu kluziště najít svého spoluhráče před Chabrem, Kos jeho úmysl vystihl a vyhodil puk za branku Boušky, kde ho sbírá Mulač.

53:51

Obrovská šance Vlků!
Bříška dostal přihrávku na pravou stranu a jelikož se Chabr teprve přemisťoval tak měl před sebou prázdnou branku, Chabr ale natáhl lapačku a chytl puk!

53:14

Puk drží domácí hokejisté ve vlastní třetině, nikam nespěchají.

52:41

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Brokeš – 2 min., nedovolené bránění).

52:41

Bude se znovu vylučovat, hostující hráči již ztrácí nervy.

52:36

Kos vyhrál vhazování a hned vyjel s pukem do středního pásma, tam ho ale ztratil, puk mají v držení hosté.

52:05

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Náprstek – 10 min. osobní trest, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Čechura – 10 min. osobní trest, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Řisuty (Vyskočil – 5 min., nesportovní chování).

52:05

Pozor! Náprstek byl na modré čáře atakován jedním z hostujících hráčů a je tu bitka!

51:48

Pavlů špatně přihrál, puk ale ještě dokázal dobruslit před obráncem Mulač. Hosté drží kotouč v třetině domácích.

50:54

Záleský přejel modrou čáru, poté mu ale odskočil puk a už ho nedokázal zachytit, do útoku se tedy dostali Vlci, střelu Tondra ale chytil skvěle chytající Chabr.

50:27

Zakázané uvolnění Vlků, hra se stěhuje zpět před Boušku.

50:00

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Šulc – 10 min. osobní trest, hrubost).

49:30

5:3!
PETR JANEČEK obral na modré čáře vlastní třetiny o puk jednoho z útočníků Vlků, který o domácím útočníkovi nevěděl, Janeček poté jel sám tváří v tvář proti brankáři hostů, zachoval klidnou hlavu a uklidil puk pod břevno. Bez asistence

48:53

Pavlů posunul puk napravo kde byl Bříška, ten střílel jen vedle branky, kotouč mají ale stále v držení hosté.

47:48

Filip Bílek ihned po vyhraném vhazování poslal puk za branku hostů, kteří se na chvíli dostali do třetiny domácích, tam ale znovu zakročil Bílek.

47:12

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Vyskočil – 2 min., podražení).

47:06

V podobné situaci se ocitl také Vyskočil, ten se také proti přesile a nic nezmohl, u puku zůstávají Vlci.

46:17

Janeček statečně bojoval za brankou hostů o puk, na přesilu obránců ale nestačil.

45:36

Tondr se dostal ke střele po posunutí puku od Bříšky, Chabr ale zakročil svými betony.

44:57

Krpata se dostal k odraženému kotouči v levém kruhu, mířil ale mimo, následoval protiútok, který vedl sám Havlas ten byl ale na dva obránce sám nestačil.

44:00

Havlůj dostal přihrávku z rohu a z kleku chtěl vystřelit, obránce se však rozjel proti puku a vyhodil ho na třetinu domácích.

43:02

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Frk – 2 min., držení protihráče).

43:01

Na druhé straně se ale puk dostal k Chabrovi, který se nad ničím nerozmýšlel a vyhodil puk za hostující branku.

42:39

Slavíček se dostal ke střele z velké blízkosti Boušky, brankář ale střelu jen tak tak zastavil.

42:03

Za vlastní brankou rozjíždí útok Čechura, ten ale prach bídně přihrál až na zakázané uvolnění.

41:09

Záleský dostal přihrávku u pravého mantinelu, měl ale menší problémy se zpracováním, nakonec se ale dokázal zorientovat a vystřelit, před brankářem ale puk tečoval obránce a kotouč vyletěl z kluziště.

41:01

Následoval ale další útok domácích, střelu z první vyslal na Boušku Pavel Hegenbart, hostující brankář ale skvěle zasáhl lapačkou.

40:48

Havlůj od levého mantinelu chtěl najít ve středu kluziště Hegenbarta, před ním ale zastavil přihrávku Peřina.

40:03

Zahajovací buly poslední třetiny vyhrály domácí Řisusty.

40:01

Druhá třetina je u konce, v první dvouminutovce skórovaly Řisuty hned dvakrát, poté ale ve 31. a ve 33. minutě snížil skóre Pavlů s Brokešem, skóre je tedy po dvou třetinách 4:2.

40:00

39:54

Janeček se dostal o přihrávce Havlůje ke střele, Bouška byl však pozorný.

39:11

Kolařík dobruslil k osamocenému puku jako první a chtěl ho posunout na spoluhráče, toho ale přebruslil jeden z hráčů Jablonce.

38:24

Obrana Řisut vyhodila puk za branku Boušky, zakázané uvolnění z toho však není i přes protesty hostující lavičky.

37:49

Hra je přerušena, na ledové ploše se svíjí v bolestech Babický.

37:36

Z levé strany střílel na Chabra Pulec, domácí brankář ale vytáhl další zákrok a puk si nechal ve výstroji, následuje vhazování.

36:54

Vyskočil s Brémem se hrnuli do protiútoku, první jmenovaný ale po přihrávce na Bréma vjel do ofsajdové pozice.

35:50

Babický byl osamocen na modré čáře a tvrdou střelou z nápřahu mířil vedle branky Jablonce, u puku ale Řisuty zůstávají.

35:00

Demel vybojoval puk za brankou Chabra a chtěl najít před brankou jednoho ze spoluhráčů, pokus byl však neuspěšný a puk mají v moci domácí.

34:17

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Pavlů – 2 min., držení protihráče).

33:40

U puku byli Vlci, ve středním pásmu ale vystihl rozehrávku Matula, který vybojoval puk pro svůj tým.

32:33

Jablonec se ještě snaží s vývojem utkání něco udělat, Dominik Chabr vyrobil první chybičku v utkání a hned je z toho branka Jablonce. TOMÁŠ BROKEŠ dokázal po vyražené střele Pilaře dorazit puk do odkryté klece. Asistence: Pilař

32:28

Z levé strany se pokoušel vystřelit Mulač, ten ale prachbídně trefil jen rohu kluziště.

31:53

Sedláček ještě dokázal zachytit puk před modrou čárou ve třetině Jablonce, poté se ale nedohodl se spoluhráčem, o puk tedy Řisuty přišly.

30:50

Nakonec se ale dočkávají branky i hosté.
Demel střílel z blízkosti Chabra do tyče jeho branky, puk se ale odrazil do míst, kde byl MICHAL PAVLŮ, který od mantinelu prostřelil Chabra. Asistence: Demel

30:37

Havlas přebruslil obránce k puku, který byl osamocen v rohu kluziště, jeho spoluhráč ho poté ale ztratil, Řisuty znovu útočí.

29:32

Řisuty okupují třetinu Vlků, od modré čáry nahodil puk Matula, Bouška ho přikryl pod lapačku, bude se vhazovat po jeho pravici.

28:33

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Čechura – 2 min., podražení).

28:33

Brém ztečoval puk na Vyskočila, který si najížděl do rohu, tam ho ale ztratil.

27:47

Chabr dnes chytá bez pochyby jeden z nejlepších zápasů v sezóně! Tentokrát se dostal k zákroku po střele Peřiny z blízkosti jeho branky.

26:55

V rohu hřiště vybojoval puk Záleský, Řisuty tedy zůstávají v třetině hostujícího celku.

26:13

U levého mantinelu ve třetině Vlků byl osamocen Kulich, ten se pokoušel překvapit Boušku, ten se ale nedal a puk chytl.

25:31

Hegenbart posunul kotouč na Matulu, který pálil z prvního dotyku těsně nad branku Jablonce.

24:50

Fortelka v rohu kluziště atakoval Frka, ten ale puk dokázal udržet, v zápětí ale hosté špatně rozehráli a ke kotouči se dostávají domácí.

23:52

Další zákrok Chabra, jehož výkon je dnes bezchybný!
Tentokrát zachytil lapačkou střelu Demela.

23:37

Janeček se dostal k puku před brankou a vyhodil ho až na Boušku.

22:54

Skvělou souhru hostů zakončil dělovkou z pravé strany Bříška, Dominik Chabr ale vytáhl perfektní zákrok, kterým zabránil ve snížení skóre!

22:30

Vlci se snad poprvé v této třeině dostali k puku, rozjíždějí útok od vlastní branky.

21:38

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Brém – 2 min., hákování).

21:37

Následuje vhazování před Chabrem, které vyhrály Řisuty.

21:18

Střídání v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou: ze hřiště odchází Stejskal, přichází Bouška.

21:18

Už je to 4:0!
Domácí znovu vyhráli vhazování a znovu se vrhli do útočné třetiny, Petr Janeček střílel jen do Stejskala, který vyrazil puk jen na hokejku ŠIMONA NÁPRSTKA, který navyšuje skóre! Asistence: Janeček

20:28

Buldoci vyhráli vhazování, nahodili puk do útočné třetiny a v první půl minutě druhé třetiny zvyšují skóre na 3:0! MATĚJ KOS se dostal k dorážce z blízkosti branky a navyšuje skóre! Asistence: Kolařík

20:01

V první třetině byly aktivnější Řisuty a to je také vidět na průběžném skóre, domácí vyhrávají nad Vlky 2:0.

20:00

19:51

Pavlů vyslal dělovku od modré čáry směrem na branku Chabra, o pár centimentrů však minul levou tyč.

19:01

Po tlaku ve třetině Vlků přiťukl puk na FRANTIŠKA MATULU Čurilla, první jmenovaný si puk připravil, napřáhl a překonal hostujícího golmana. Asistence: Čurilla

18:28

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Brokeš – 2 min., krosček).

18:27

Na branku Stejskala nahodil puk Babický, hostující brankář byl ale ve střehu a puk chytil.

17:54

Buldoci se dostali přes modrou čáru, v zápětí však museli třetinu opustit, jeden z obránců totiž puk posunul do středního pásma.

17:00

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Frk – 2 min., hrubost).

16:59

Mulač pálil z levé strany, Chabr byl připraven a puk přikryl, poté ho však dojel jeden z útočníků Vlků, je z toho vyloučení.

16:45

Nápor Řisut pokračuje, tentokrát střílel od modré čáry Filip Bílek, Stejskal ale puk vyděl po celou dobu letu a chytl ho do lapačky. Následovné vhazování vyhráli hosté.

16:01

Skvělá akce Řisut neproměněna!
Puk obdržel u levého mantinelu Fortelka, ten ho poslal na volného Vyskočila, který byl sám před Stejskalem, hostující brankář však skvěle zasáhl svými betony!

15:56

Náprstek střílel od pravého mantinelu, Stejskal kotouč vyrazil betonem, k puku se následovně dostal Fortelka, který se ho snaží udržet za brankou hostů.

14:51

Nátlak hostů pokračuje, u puku byl Moravec, o něj ho ale obral Sedláček a byl vyhozen daleko od branky Chabra.

13:49

Hosté se usadili ve třetině domácích a snaží se něco vymyslet. To se jim povedlo, Sulc pálil od modré, střela nedoletěla daleko, Fortelka se do ní totiž skvěle položil.

12:46

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Kulich – 2 min., podražení).

12:28

Po delší době mají puk ve třetině Řisuty, z bezprostřední blízkosti se pokoušel dorazit puk do branky Krpata, ten však selhal, následovala střele Sedláčka od modré, ta byla také blízko, v brance ale neskončila.

11:06

Další střelecký pokus Vlků, tentokrát se o něj tečovanou ranou postaral Tondr, Chabr ale dokázal v čas vystihnout trajektorii puku a chytit ho.

10:30

Ke střele se na dvakrát dostal z levé strany Pulec, domácí brankář Chabr ho však dvakrát perfektně zastavil!

09:13

Záleský statečně bojoval o puk v rohu kluziště za hostující brankou a vyplatilo se mu to, kotouč poté totiž přihrál na Sedláčka, který od modré o kousek netrefil branku.

08:48

Pavlů dostal přihrávku z vhazování na modrou čáru a nahodil puk na Chabra, ten měl částečně zakrytý výhled, puk však v poslední chvíli zachytil do výstroje.

08:16

Po vhazování ve středním pásmu, které vyhráli hosté se objevil ofsajdu Bříška.

07:52

Brém projel kolem pravého mantinelu a od modré čáry vystřelil, Stejskal kotouč vyděl po celou domu letu a vyrazil ho vyrážečkou.

07:19

Janeček chtěl přejet přes útočnou modrou čáru, v tom mu ale zabránila trojice protihráčů, kteří získali puk pro hosty.

06:38

Krpata si převzal puk ve středním pásmu a vyhodil ho za branku hostů.

05:47

Vlci se usadili ve třetině domácích, Tondr poté z blízkosti Chabra trefil tyčku! Poté však vyhodil puk za branku Stejskala Bílek, hosté začínají od znovu.

04:45

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Fortelka – 2 min., držení protihráče).

04:14

Poprvé musel zasahovat Chabr, který si zastavil betonem nahozený puk a přikryl ho svojí lapačkou.

04:14

Domácí rozjeli útok za vlastní brankou, a na druhé straně se pokusil o střelu z otočky Slavíček, svůj druhý gól ale přidat nedokázal.

02:59

Pavlů ve středním pásmu vystihl přihrávku domácích a jeho tým se usazuje v třetině Řisut.

02:13

Útok Vlků selhal na špatné rozehrávce ve středním pásmu, k puku se dostávají Řisuty. Puk se poté odrazil pod rukavici Stejskala, který ho přikryl, následuje vhazování.

01:13

A po zmiňovaném vhazování se dostali Buldoci do rychlého protiútoku, který zakončil doklepnutím do prázdné klece TOBIÁŠ SLAVÍČEK! Asistence: Janeček, Náprstek

01:08

Nevyhoštění atakoval za brankou Chabra jednoho z domácích obránců a úspěšně, Řisutský bek vyhodil puk z hrací plochy, následuje vhazování po levici Chabra.

00:45

Tondr se dostal ve středním pásmu k nahození, které šlo daleko vedle branky, poté ale obrana Řisut vyhodila puk na třetinu Vlků, kteří drží kotouč.

00:01

První vhazování utkání vyhráli hokejisté z Jablonce.

00:01

HC Řisuty: Chabr, (Ilašenko) – Bílek F., Matula – Babický (A), Kolařík – Kulich, Sedláček – Keller, Bunda – Havlůj. Kos (C), Hegenbart (A) – Záleský, Čurilla, Janeček – Krpata, Brém, Slavíček – Fortelka, Vyskočil, Náprstek

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal, (Bouška) – Moravec (A), Žalud – Čechura, Pavlů – Zeman, Pilař – Hubáček, Bílek O. – Demel, Bříška, Tondr (C) – Nevyhoštěný, Havlas, Gecko – Mulač, Brokeš, Frk – Pulec, Peřina, Homolka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

6:3

Branky a nahrávky: 2. Slavíček (Janeček, Nárstek), 20. Matula (Čurilla), 21. Kos (Kolařík), 22. Náprstek (Janeček), 50. Janeček, 60. Havlůj (Kos) – 31. Pavlů (Demel), 33. Brokeš (Pilař), 58. Havlas

01:13 RIS 1:0 Slavíček (Janeček, Nárstek)
04:45 RIS 2 Fortelka, držení protihráče
12:46 RIS 2 Kulich, podražení
17:00 JBL 2 Frk, hrubost
18:28 JBL 2 Brokeš, krosček
19:01 RIS 2:0 Matula (Čurilla)
20:28 RIS 3:0 Kos (Kolařík)
21:18 RIS 4:0 Náprstek (Janeček)