11.01.2017, 18:00 • 32. kolo • Dominik Mihailescu (@DominikMihailes)

Tipsport: 1.88 4.5 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (20:15:10)

59:54

Tak rozhodčí vykázal Šumperk do středního pásma. Tohle se samozřejmě nikomu nelíbí, ale verdikt se měnit nebude.

59:54

Střela Vachutky skončila pod lapačkou Kotvana! Tohle byla velká šance! Bude se ještě měnit skóre?

59:23

Oddechový čas pro domácí.

59:23

Jeden z hráčů Hodonína střílel do prázdné, ale Sedlák vložil do rány hokejku a kotouč se odrazil mimo hrací plochu.

58:52

Šumperk bez gólmana v šesti!

57:43

Kadlecova střela letěla těsně vedle branku Zavadila!

57:10

Střela Peše letěla na hrudník Zavadila.

56:58

Vymazalova střela skončila na betonu Kotvana.

55:19

55:15

Zavadil si připsal dva dobré zákroky proti Hajnému.

55:06

Kuba tečoval střelu. Zavadil zasahuje.

54:41

Sedláček dokázal poslat puk do středního pásma.

53:19

A hned po návratu Řezáče, posílá sudí Koziol na trestnou lavici Janotu. Za podražení.

52:53

Ceink vyhazuje přes všechny čáry.

51:19

Dvě minuty za napadení dostává Jakub Řezáč.

49:33

Vachutka teď odmítl vyrovnat. Přihrávku před odkrytou klec netrefil.

48:14

48:14 Daniel VANĚK - 5:6

48:14

Drtiči právě vstřelili branku!
Miklík se dostal ke kotouči a DANIEL VANĚK, který se vracel z trestné lavice dokázal ujet všem a následnou střelou mezi betony překonal gólmana Draků. Asistence: Martin Miklík.

47:47

Kotouč na střídačce domácích. Vhazování před Zavadilem.

47:03

Nejdřív střela Drtila ohrozila klec Kotvana. Následně pálil Matějka. Bez úspěchu.

46:05

Daniel Vaněk dvě minuty za podražení. To se nelíbilo střídačce hostů, která dlouze diskutovala s hlavním rozhodčím Koziolem.

45:32

Vachutkova střela skončila na betonu Kotvana.

44:15

43:28

Pokorného střelu od modré vyraziil Zavadil.

43:15

Vachutka vyhazuje až k brance Hodonína.

42:45

Janota dostává dvě minuty za držení protihráče.

42:37

Hostující gólman si připisuje zákrok.

42:20

Cink se z ničeho nic objevil před Kotvanem. Pravděpdoobně se sám lekl této situace, protože koncovka kterou zvolil nebyla úplně nejlepší. Odchovanec Šumperka hodně přestřelil.

41:40

Kadlec nepřesnou přihrávkou poslal hosty ven z útočné třetiny.

41:13

Teď se hraje nepřesně na obou stranách.

40:20

Janotova střela od modré jen těsně prolétla kolem branky Kotvana.

40:01

Máme za sebou druhou část hry, ve kterém je stav 5:5. V této periodě dali více gólů hosté, kteří tímto srovnali stav. V závěru třetiny skóroval Tomáš Drtil, který si tak připsal hattrick.

40:00

39:10

Vachutka měl na hokejce další gól, ale jeho rána jen těsně minula klec.

38:14

38:14 Tomáš DRTIL - 5:5

38:14

Draci právě vstřelili branku!
Střela TOMÁŠE DRTILA prostřelila vše, co jí stálo v cestě. Je tu hattrick domácího bránce! Asistence: Tomáš Sedlák, Michal Vymazal.

37:57

Jeden z hráčů Hodonína dostává dvě minuty za vysokou hůl po zákroku na Vymazala. Šumperk bude hrát přesilovku 5 na 3.

37:02

Dvě minuty za hrubost dostává Jakub Kadlec.

36:16

Teď se na ledě trochu rozvášnili emoce poté, co rozhodčí Axman odpískal postavení mimo hru. Sedlákovi se tento výrok nelíbil. Nicméně nic drastického to nebude a pokračuje se ve hře.

35:28

Králíkova rána jen těsně minula branku.

34:43

Novosad se snažil dostat kotouč za záda Kotvana, avšak gólman Hodonína si pohlídal levou tyč.

34:05

34:05 Daniel VANĚK - 4:5

34:05

Jurča poslal dobrý pas na DANIEL VAŇKA, který v těsné blízkosti Zavadila dostal puk za jeho záda. Asistence: Petr Jurča, Martin Miklík.

33:40

Milan Ostřanský dostává dvě minuty za hákování.

32:14

Vymazal se hnal sám na Kotvana, ale místo zakončení zvolil přihrávku, která nebyla úplně to pravé ořechové.

31:14

Zakázané uvolnění Šumperka.

29:20

29:20 Jakub VRÁNA - 4:4

29:20

Krásná přihrávka na křídlo, kde se prezentoval krásnou ránou JAKUB VRÁNA. Zavadil byl na tuto ránu krátky. Asistence: Daniel Vaněk.

29:10

Jurčova rána trefila beton.

28:42

Dělovka Fischera netrefila branku.

27:52

Matějkova střela skončila v ochranné síti.

27:03

Milan Ostřanský byl nepříjemně trefen u střídaček hostů. Ale již je na nohou a putuje za pomocí spoluhráčů na svou lavičku.

25:56

25:56 Tomáš DRTIL - 4:3

25:56

TOMÁŠ DRTIL má fazónu! Obránce Šumperka se objevil po třech týdnech na ledě a hned se prezentuje druhou brankou. Drtil dokázal projít přes beky Hodonína, následně vystřelil na Kotvana, od kterého se odrazil puk zpátky na hůl šumperského odchovance a ten se již nemýlil. Asistence: Michal Vymazal, Tomáš Sedlák.

25:31

Erik Hložánek dostává menší trest za nedovolené bránění.

24:16

Dochází i ke střídání brankáře v brance Šumperka Svoboda opouští klec, do branky se podívá Petr Zavadil.

24:16

24:16 Petr JURČA - 3:3

24:16

PETR JURČA krásnou střelou z kruhu vyrovnává! Pokračujeme za vyrovnaného stavu. Asistence: Martin Miklík.

23:43

Tak pozor, v brance Hodonína je nakonec Zdenko Kotvan, ačkoliv v zápise je uvedený jako gólman, který by měl chytat Ondřej Haloda. Trenér Beťko tohle udělal asi takticky, ale k tomu se vrátíme později...

23:16

Janotova střela skončila na hrudníku Halody.

22:56

Fischerova střela skončila na betonu Halody.

22:20

Hodonín špatně rozhrál a posílá puk na icing.

21:05

Janota jen těsně minul branku.

20:10

Svoboda hned ze začátku zakryl puk.

20:01

Máme za sebou první třetinu, ve které jsme mohli vidět pět gólů. Hned v první minutě skóroval Daniel Vachutka, avšak radost z vedení překazil Michal Kuba. Následně jsme mohli vidět po gólu na obou stranách. Nicméně před koncem třetiny dokázal skórovat Jan Matějka a Draci jdou do další třetiny s vedením 3:2.

20:00

19:56

Třetina se již jen dohrává.

19:02

19:02 Jan MATĚJKA - 3:2

19:02

Vymazal dokázal obejít jednoho z beků Hodonína a následně poslal pas na JANA MATĚJKU, který přesnou střelou skóroval. Asistence: Michal Vymzal, Tomáš Drtil.

18:40

Novosad se snažil před Halodou dorazit kotouč do sítě, ale puk letěl jen o centimetry vedle.

17:54

Tečovaná střela Janoty skončila v rohu kluziště.

17:20

Dvě minuty za hákování pro Petra Peše.

16:53

Další nepřesá rozehrávka skončila na zakázaném uvolnění.

16:09

Králíkova nepřesná přihrávka, kterou zachytil Hložánek, dala možnost Hodonínu získat pásmo.

15:08

Ďurkáč nepřesně přihrál a těžit z toho mohli hosté. Nakonec však z akce nic nevytěžili. Svoboda mohl být v klidu.

13:34

13:34 Jakub KADLEC - 2:2

13:34

JAKUB KADLEC se prezentoval parádní střelou, která se cestou do branky otřela o levou tyč Svobodovi branky. Asistence: Marek Haloda.

12:49

Hosté v plném počtu. Draci nedokázali pořádně ohrozit Halodu.

12:13

Drakům se přesilová hra ale vůbec nedaří.

10:49

Šumperk si zahraje přesilovku. Dvě minuty za držení protihráče dostává Jakub Vrána.

10:27

Nicméně hosté mají problém udržet puk v třetině Šumperka.

09:47

Hodonín vyváží kotouč ze své třetiny.

09:04

Jakub Kadlec vystřelil z mezikruží, ale jeho rána skončila přesně na hrudníku Svobody.

08:13

Draci to opět zkouší ve třetině Hodonína.

06:34

06:34 Tomáš DRTIL - 2:1

06:34

TOMÁŠ DRTIL teď předvedl akci na Zlatou helmu. Nejprve si dokázal povodit dva hráče, následně vystřelil na Halodu, který kotouč vyrazil bekovi Šumperka opět na hůl a ten se z první nemýlil. Asistence: Radek Fischer, Jan Fišera.

06:16

Šumperští hokejisté nebezpečně zahrozili, ale Haloda neměl žádné problémy. Na střely je to zatím 10:2 pro domácí.

05:32

A přesilovka je u konce, na led se vrací Sedláček.

05:10

Matějka na ledě, domácí hrají ve čtyřech lidech.

04:43

Domácí si teď počínali velice dobře a Fišera mohl vyhodit puk přes všechny čáry. Následně se hosté dostali do postavení mimo hru.

04:10

03:57

Špatná přihrávka ze strany Hodonína, následuje zakázané uvolnění.

03:32

A další trest pro domácího hráče. Tentokrát dostává dvě minuty za podražení Pavel Sedláček. Hosté budou hrát přesilovku čtyři na tři.

03:10

Jan Matějka (SUM) se snažil zastavit protiútok hostů a počínal si nedovoleně. Dvě minuty pro kapitána Šumperka.

03:00

Tomás Drtil trefil tyč!

02:38

Draci se pokoušeli dvakrát o střelu, ale ani jednou se nepovedla.

02:10

Jakub Kužílek (HOD) dostává menší trest. Šumperk si zahraje početní výhodu.

01:23

01:23 Michal KUBA - 1:1

01:23

Kadlecovu střelu dokázal před brankou tečovat MICHAL KUBA. Tohle byly dvě rychlé branky v krátkém sledu. Asistence: Jakub Kadlec.

01:13

Hosté se nyní tlačí před Svobodu.

00:56

00:56 Daniel VACHUTKA - 1:0

00:56

DANIEL VACHUTKA dostal krásný pas, který střelou z první překonal Halodu. Asistence: Michal Vymazal.

00:39

Vachutkova střela netrefila branku Halody. Draci mají Hodonín sevřený v třetině.

00:01

Začalo nám utkání. Domácí celek vyhrál vhazování a pokouší se dostat do třetiny hostů.

00:01

Draci Šumperk: Svoboda (Zavadil) – Janota, Sedlák, Řezáč, Ďurkáč, Fišera, Drtil, Adam – Matějka, Vymazal, Vachutka – Ostřanský, Sedláček, Novosad – Cink, Králík, Fischer – Hroch, Langr

SHK Hodonín: Haloda O. (Kotvan) – Kužílek, Pokorný, Potečin, Loginovskij, Polesný, Haloda M., Miklík – Charvát, Hložánek, Venclík, Vrána, Černohous, Hajný, Peš, Kuba, Kadlec, Jurča, Vaněk

Rozhodčí: Koziol – Novotný, Axman.
Utkání začíná v šest hodin po poledni. Budeme rádi, když nás budete sledovat.
Šumperskými nejproduktivnějšími hráči jsou Daniel Vachutka a Tomáš Sedlák. V brance dostává nejvíce příležitostí René Svoboda, který má průměr obdržených branek 3,22 a úspěšnost 90,82%.
Mezi nejproduktivnější hráče hostujícího celku patří Petr Jurča a Jakub Kadlec. Brankářská jednička Ondřej Haloda má průměr 3,28 branek na zápas s úspěšností 89,59%.
Na programu máme souboj čtvrtého a třetího týmu tabulky, takže se dá očekávat, že před námi bude krásný hokej. Drtiči v posledním utkání dokázali porazit Valašské Meziříčí 6:4, a připsali si tak důležité body do své tabulky. V posledním kole nezaváhal ani Šumperk, který k překvapení všech, porazil Porubu 5:1 v Ostravě.
Hezky den ze Šumperka. U dnešního onlajn přenosu Vás vítá Dominik Mihailescu, který pro Vás bude komentovat utkání mezi šumperskými Draky a Drtiči z Hodonína.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

5:6

Branky a nahrávky: 1. Vachutka (Vymazal), 7. Drtil (Fischer, Fišera), 20. Matějka (Vymazal, Drtil), 26. Drtil (Vymazal, Sedlák), 39. Drtil (Sedlák, Vymazal) – 2. Kuba (Kadlec), 14. Kadlec (Haloda M.), 25. Jurča (Miklík), 30. Vrána (Vaněk), 35. Vaněk (Jurča, Miklík), 49. Vaněk (Miklík)

DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda (25. Zavadil) – Janota, Sedlák, Řezáč, Ďurkáč, Fišera, Drtil, Adam – Matějka, Vymazal, Vachutka – Ostřanský, Sedláček, Novosad – Cink, Králík, Fischer – Hroch, Langr

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Haloda O.) – Kužílek, Pokorný, Potečin, Loginovskij, Polesný, Haloda M., Miklík – Charvát, Hložánek, Venclík, Vrána, Černohous, Hajný, Peš, Kuba, Kadlec, Jurča, Vaněk

Rozhodčí: Koziol – Novotný, Axman

00:56 SUM 1:0 Vachutka (Vymazal)
01:23 HOD 1:1 Kuba (Kadlec)
02:10 HOD 2 Kužílek, hákování
03:10 SUM 2 Matějka, sekání
03:32 SUM 2 Sedláček, podražení