Chance liga

HC Slovan Ústí nad Labem – HC Most

5:2

konec (0:0, 2:1, 3:1)

11.01.2017, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • 40. kolo • Zdeněk Kamínek ml. (@ZdenekKaminek)

Tipsport: 1.42 5.3 4.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:16

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Gól do prázdné branky! JAROSLAV ROUBÍK (12+13) ze středního pásma trefuje prázdnou branku soupeře. Asistence: Marek Macek (0+5).

57:29

Z bezprostřední blízkosti kopíroval kotouč po střele Tomáše Divíška brankovou čáru, Jakub Soukup nevědomky puk vykopl.

56:49

Hosté riskují power-play!

55:52

Most právě vstřelil branku!
Gól při hře čtyři na čtyři! Po křižné přihrávce Daniela Hory (0+6) se exústecký TOMÁŠ ROD (9+9) trefil do odkryté branky. Asistence: Daniel Hora (0+6).

55:41

Bude se hrát čtyři na čtyři. Jan Dalecký (UNL) vyloučen na dvě minuty za napadení.

Celkem TM v letošním ročníku: 14.
Vyloučení celkem v zápase: 4:7, navíc Kubinčák (MOS) TS [HÁK].

55:06

ZDENĚK DOLEŽAL (14+17; dnes 2+1) vyzrál kličkou z trestného střílení na Marka Pince.

55:06

Trestné střílení provede Zdeněk Doležal.

55:06

Po hákování Vojtěcha Kubinčáka (MOS) bylo nařízeno trestné střílení.

Vyloučení celkem v zápase: 3:7, navíc Kubinčák (MOS) TS [HÁK].

54:41

Sedmé vyloučení Mostu. Adam Rulík (MOS) potrestán dvouminutovým trestem za podražení.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
Celkem TM v letošním ročníku: 57.
Vyloučení celkem v zápase: 3:7.

48:58

Po rozmluvě s kapitány bude vyloučen Karel Pilař (MOS), jenž obdržel menší trest za sekání.

Celkem TM v letošním ročníku: 2.
Vyloučení celkem v zápase: 3:6.

48:58

Po menší potyčce před domácí střídačkou si rozhodčí zavolali oba kapitány.

46:51

Z levého kruhu DANIEL VRDLOVEC (7+21) prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: David Merta (9+10), Zdeněk Doležal (13+17; dnes 1+1).

Dnešní utkání sleduje 911 diváků.

39:17

Využitá přesilovka! Gól do šatny! Tomáš Divíšek (11+17) naservíroval z pravé strany do předbrankového prostoru kotouč VOJTĚCHU KUBINČÁKOVI (7+8), který vyzrál na Jakuba Soukupa. Asistence: Tomáš Divíšek (11+17), Ondřej Havlíček (4+9).

38:16

Martin Zdvořáček (UNL) podruhé v letošní sezóně na trestné lavici a také podruhé v dnešním utkání. Ústecký obránce třetí formace vyfasoval menší trest za hákování.

Celkem TM v letošním ročníku: 4.
Vyloučení celkem v zápase: 3:5.

37:34

Tradice domácích zápasů Slovanu opět naplněna, branka pod domácím kotlem posunuta a povolán je ledař s vrtačkou. Hrát se opět chvilku nebude.

36:27

Daniel Vrdlovec mohl jít sám na Marka Pince, čárový rozhodčí byl ale nekompromisní a srovnává stav ofsajdů na 2:2.

32:33

Gól Mostu nemůže být uznán pro posunutí branky.

Byla doplněna druhá asistence u první branky domácích.

29:05

Domácí odskakují do dvoubrankového vedení! Jan Dalecký (7+6) zahlédl nikým nepokrytého JAROSLAVA MOUČKU (2+14), který z pravé strany nalezl recept na Marka Pince. Gólman Mostu měl situaci ztíženou, neboť mu domácí hráči zakrývali výhled. Asistence: Jan Dalecký (7+6), Martin Zdvořáček (0+1).

25:50

Gól při hře čtyři na čtyři! Mostecká obrana pozapomněla na ZDEŇKA DOLEŽALA (13+16), který ze samostatného úniku po přihrávce Jaroslava Kasíka (1+12) prostřelil bezmocného Marka Pince. Asistence: Jaroslav Kasík (1+12), Jakub Soukup (0+1).

25:06

Hosté akci dva nikoho v gól nepřetavili! Lukáš Válek si vyměnil touš s Kristianem Reichelem, přičemž prvně jmenovaný zblízka trefil Jakuba Soukupa. Ústeckému hájci svatyně mohou domácí děkovat.

24:45

Poměr sil na ledové ploše bude opět vyrovnaný. Daniel Hora (MOS) míří na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 20.
Vyloučení celkem v zápase: 2:5.

24:34

Přesilovka pro hosty. Brankář Jakub Soukup (UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení.

Trest odpyká Vojtěch Komárek.

Celkem TM v letošním ročníku: 16.
Vyloučení celkem v zápase: 2:4.

20:52

Podruhé dnes navštíví trestnou lavici Pavel Smolka (MOS), který si musí odsedět dvě minuty za úder do nohou.

Celkem TM v letošním ročníku: 6.
Vyloučení celkem v zápase: 1:4.

16:45

Opět si domácí zahrají v početní převaze. Exústecký Ondřej Havlíček (MOS) si musí jít odpykat menší trest za hákování.

Celkem TM v letošním ročníku: 10.
Vyloučení celkem v zápase: 1:3.

11:52

Přesilová hra ve prospěch Ústí nad Labem. Adam Rulík (MOS) obdržel dvouminutový trest za podražení Zdeňka Doležala.

Celkem TM v letošním ročníku: 55.
Vyloučení celkem v zápase: 1:2.

07:20

Počet hráčů na ledě se srovná. Pavel Smolka (MOS) inkasoval menší trest za nedovolené bránění.

Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

07:10

Početní výhoda pro Most. Martin Zdvořáček (UNL) potrestán menším trestem za krosček.

Vyloučení celkem v zápase: 1:0.

07:02

Havlíček nastřelil pravou tyč!

5:2

Branky a nahrávky: 26. Z. Doležal (Kasík, Soukup), 30. Moučka (Dalecký, M. Zdvořáček), 47. Vrdlovec (D. Merta, Z. Doležal), 56. Z. Doležal (TS), 59. Roubík (Macek) – 40. Kubinčák (Divíšek, Havlíček), 56. Rod (Hora)

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (J. Dlouhý) – M. Vágner (C), Husák, Kasík (A), Macek, Přindiš, M. Zdvořáček – Melka, Roubík (A), Poulíček – Z. Doležal, Vrdlovec, D. Merta – Dalecký, Gengel, Moučka – Markulinec, Komárek, Navarra. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.

HC Most: Marek Pinc (Spěšný) – K. Pilař, Frolo, Strejček, Hora, K. Charousek, Šesták, Šefl, A. Rulík – Smolka, Divíšek (C), Kubinčák (A) – Dufek, K. Reichel, Válek – Jícha, Havlíček, Rod – R. Veselý, J. Šimeček, Mical. Trenér: Aleš Totter.

Rozhodčí: Zubzanda – Coubal, J. Toman