3:2
konec (0:2, 2:0, 1:0)
05.01.2017, 12:00 • Omsk Arena • Martin Dvořák
Tipsport: 1.48 5.3 5.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.48 - 5.3 - 5.0
Avangard Omsk – HC Viťaz Moskevská oblast
3:2
konec (0:2, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 30. Booth, 40. Pestuško (Zubov, I. Michejev), 42. Meňšikov (Lemťugov, Sobotka) – 15. M. Aaltonen (Horák, Kopejkin), 20. A. Nikulin (Afinogenov)
Karty:
Neproměněná penalta:
Avangard Omsk:
Furch (21. Šilin) – Martynov, J. Medveděv, Gustafsson, Meňšikov, Nikitin, Grigorjev, Lisov – Booth, Sobotka, Pěrežogin – I. Michejev, Zubov, Pestuško – Lauta, Kučerjavenko, Lemťugov – Fiščenko, Juňkov, Machanovskij.
Náhradníci:
Trenér:
HC Viťaz Moskevská oblast:
Säteri (Saprykin) – Golovkov, A. Semjonov, Katičev, Jeřábek, S. Romanov, Gimajev, P. Lukin, Pankov – Makejev, A. Nikulin, Afinogenov – Kopejkin, M. Aaltonen, Kempe – Vyglazov, Horák, A. Černov – Švec-Rogovoj, Al. Stěpanov, Cyganov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Baluška, Buturlin – Sivov, Šeljanin
Diváci: 8 570
1. třetina | ||||
08:56 | CEC | 2 | Kopejkin, nedovolené bránění | |
11:04 | CEC | 2 | Golovkov, hrubost | |
OMS | 2 | I. Michejev, hrubost | ||
13:05 | OMS | 2 | Lemťugov, hákování | |
14:12 | CEC | 0:1 | M. Aaltonen (Horák, Kopejkin) | |
19:10 | CEC | 0:2 | A. Nikulin (Afinogenov) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:01 | ||||
26:29 | OMS | 2 | Pěrežogin, nedovolené bránění brankáři | |
29:58 | OMS | 1:2 | Booth | |
39:13 | OMS | 2:2 | Pestuško (Zubov, I. Michejev) | |
39:37 | CEC | 2 | A. Semjonov, krosček | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:23 | OMS | 3:2 | Meňšikov (Lemťugov, Sobotka) | |
52:52 | OMS | 2 | Juňkov, hákování | |
59:50 | CEC | 2 | zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká A. Semjonov | |
59:50 | CEC | 10 | M. Aaltonen, nesportovní chování | |
Konec |
Novokuzněck – Jaroslavl 11:00 1:2
Novosibirsk – Dynamo Moskva 11:30 2:5
Omsk – Viťaz 12:00 3:2
Toljatti – Čeljabinsk 14:00 0:3
Kazaň – Ufa • po s.n. (0:1) 15:00 1:2
Nižněkamsk – Magnitogorsk 15:00 0:1
Minsk – Čerepovec • po s.n. (1:2) 17:30 1:2
Jokerit – Petrohrad 17:30 3:2
Riga – CSKA Moskva 18:30 0:2
Záhřeb – Chabarovsk 19:00 3:1
HC Slovan – Kunlun • po prodl. 19:00 1:2
59:50
59:50
52:52
39:37
26:29
13:05
11:04
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Ilja Michejev – 2 min., hrubost).
08:56