2:5
konec (1:2, 1:2, 0:1)
05.01.2017, 11:30 • Sibir Arena • Patrik Sandev (@Thimpu25)
Tipsport: 2.68 3.9 2.3 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.68 - 3.9 - 2.3
HC Sibir Novosibirsk – Dynamo Moskva
2:5
konec (1:2, 1:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Ignatovič (Milovzorov, Naumov), 38. Mišarin (Milovzorov) – 19. I. Nikulin (A. Těreščenko), 20. Kokarev (Podšendjalov), 33. Brjukvin (Karpov), 34. Kašpar (Karpov), 59. A. Těreščenko (Gorovikov)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Sibir Novosibirsk:
Nalimov (33. Krasikov) – K. Alexejev, Mišarin, Ignatovič, Beljakov, K. Vorobjov, Polášek, Naumov – Sannikov, Šalunov, Boychuk – Milovzorov, Okulov, Šumakov – Zyrjanov, A. Gluchov, Pervušin – Arťuchin, Kemppainen, Chlopotov – Arťomov.
Náhradníci:
Trenér:
Dynamo Moskva:
Lazušin (Jerjomenko) – I. Nikulin, Rylov, M. Robinson, Kutějkin, Hietanen, D. Višněvskij, J. Zajcev – Kašpar, A. Těreščenko, Karsums – A. Galimov, Cvetkov, Fjodorov – Podšendjalov, Gorovikov, Kokarev – Karpov, Dugin, Brjukvin – Igumnov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Olenin, Fraňo – Ponamarenko, Šalagin
Diváci:
1. třetina | ||||
09:29 | DMS | 2 | Gorovikov, faul kolenem | |
11:18 | SIB | 1:0 | Ignatovič (Milovzorov, Naumov) | |
17:33 | SIB | 2 | Okulov, podražení | |
18:48 | DMS | 1:1 | I. Nikulin (A. Těreščenko) | |
19:24 | DMS | 1:2 | Kokarev (Podšendjalov) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
32:41 | DMS | 1:3 | Brjukvin (Karpov) | |
32:41 | ||||
33:07 | DMS | 1:4 | Kašpar (Karpov) | |
37:33 | SIB | 2:4 | Mišarin (Milovzorov) | |
38:23 | SIB | 2 | Naumov, sekání | |
39:48 | DMS | 2 | A. Galimov, napadení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
49:29 | SIB | 2 | Arťuchin, nedovolené bránění | |
56:19 | DMS | 2 | A. Těreščenko, podražení | |
58:41 | DMS | 2:5 | A. Těreščenko (Gorovikov) | |
Konec |
Novokuzněck – Jaroslavl 11:00 1:2
Novosibirsk – Dynamo Moskva 11:30 2:5
Omsk – Viťaz 12:00 3:2
Toljatti – Čeljabinsk 14:00 0:3
Kazaň – Ufa • po s.n. (0:1) 15:00 1:2
Nižněkamsk – Magnitogorsk 15:00 0:1
Minsk – Čerepovec • po s.n. (1:2) 17:30 1:2
Jokerit – Petrohrad 17:30 3:2
Riga – CSKA Moskva 18:30 0:2
Záhřeb – Chabarovsk 19:00 3:1
HC Slovan – Kunlun • po prodl. 19:00 1:2
56:19
49:29
39:48
38:23
17:33
09:29