3:2
konec (1:1, 1:1, 1:0)
05.01.2017, 17:30 • Hartwall Arena • Tomáš Kubečka
Tipsport: 4.8 5.3 1.5 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.8 - 5.3 - 1.5
Jokerit Helsinky – SKA Petrohrad
3:2
konec (1:1, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 20. Jormakka (Niemi, Mäki), 21. Regin (O'Neill), 50. Pihlström (Jensen, Anttila) – 6. Dacjuk (Vojnov, Širokov), 24. Hersley (Rukavišnikov, S. Plotnikov)
Karty:
Neproměněná penalta:
Jokerit Helsinky:
Zapolski (Helenius) – Rissanen, Ch. Genoway, V. Lajunen (A), Jaakola, Lauridsen, Jalvanti, Jensen – O'Neill, Regin (C), Huhtala – Salminen, Hishon, Joensuu (A) – Jormakka, Niemi, Mäki – Anttila, Pihlström, Marjamäki – Mäkinen.
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad:
Koskinen (Šesťorkin) – Vojnov, J. Jakovlev, A. Bělov, Čudinov, Hersley, Rukavišnikov, Judin – Barabanov, Dacjuk (C), Kovalčuk (A) – Dadonov, Šipačov (A), N. Gusev – S. Plotnikov, Koskiranta, Moses – Ketov, Kablukov, Širokov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Běljajev, Bondar – Golovljov, Lazarev
Diváci: 12 929
1. třetina | ||||
01:03 | PET | 2 | Čudinov, hrubost | |
JOK | 2 | Hishon, hrubost | ||
05:38 | PET | 0:1 | Dacjuk (Vojnov, Širokov) | |
06:31 | PET | 2 | Kovalčuk, hrubost | |
JOK | 2 | Joensuu, hrubost | ||
11:45 | JOK | 2 | Anttila, nedovolené bránění | |
PET | 2 | J. Jakovlev, hrubost | ||
15:01 | JOK | 2 | Pihlström, hrubost | |
19:12 | JOK | 1:1 | Jormakka (Niemi, Mäki) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:41 | JOK | 2:1 | Regin (O'Neill) | |
21:54 | PET | 2 | N. Gusev, sekání | |
23:43 | PET | 2:2 | Hersley (Rukavišnikov, S. Plotnikov) | |
29:44 | JOK | 2 | Pihlström, hrubost | |
PET | 2 | Ketov, hrubost | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
46:25 | PET | 2 | J. Jakovlev, nafilmovaný pád nebo přehrávání | |
49:07 | JOK | 3:2 | Pihlström (Jensen, Anttila) | |
53:40 | JOK | 2 | Niemi, podražení | |
Konec |
Novokuzněck – Jaroslavl 11:00 1:2
Novosibirsk – Dynamo Moskva 11:30 2:5
Omsk – Viťaz 12:00 3:2
Toljatti – Čeljabinsk 14:00 0:3
Kazaň – Ufa • po s.n. (0:1) 15:00 1:2
Nižněkamsk – Magnitogorsk 15:00 0:1
Minsk – Čerepovec • po s.n. (1:2) 17:30 1:2
Jokerit – Petrohrad 17:30 3:2
Riga – CSKA Moskva 18:30 0:2
Záhřeb – Chabarovsk 19:00 3:1
HC Slovan – Kunlun • po prodl. 19:00 1:2
53:40
46:25
29:44
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jevgenij Ketov – 2 min., hrubost).
21:54
15:01
11:45
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jegor Jakovlev – 2 min., hrubost).
06:31
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesse Joensuu – 2 min., hrubost).
01:03
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Joey Hishon – 2 min., hrubost).