Španělský pohár

RCD Espanyol Barcelona – AD Alcorcon

1:2

po penal. (3:4) (0:1)

22.12.2016, 21:00 • RCDE Stadium, Cornella de Llobregat • 4. kolo • Patrik Sandev (@Thimpu25)

Tipsport: 1.5 3.56 6.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (23:41:33)
Dva neúspěšní střelci v penaltovém rozstřelu, to už bylo pro Espanyol prostě příliš. Vyrovnání v závěru druhého poločasu mu ve finále bylo k ničemu, soupeř totiž nakonec postupuje místo něho do osmifinále Copa del Rey, a to zásluhou Álvara Giméneze, který vstřelil jak gól ze hry, tak si na své konto připsal i rozhodující trefu v penaltách.

120+1

V penaltovém rozstřelu zvítězil tým AD Alcorcón.
Autorem vítězné branky je ÁLVARO GIMÉNEZ.

José JURADO

5. série 3:4

José Jurado (ESB) poslal svou střelu jen nad branku! A máme rozhodnuto. Takový luxus si už domácí záložník neměl dovolit.

Álvaro Giménez (ALC) nevymýšlel nic světoborného, hlavně do protipohybu domácího brankáře, to byl jeho cíl.

4. série 3:3

Pérez (ESB) rovněž neměl problém se zakončení. Pořád máme vyrovnáno.

4. série 2:3

Snadná práce. Samu (ALC) si s penaltou hravě poradil.

3. série 2:2

Gerard Moreno (ESB) zamířil pouze mimo. A začínáme odznovu.

Óscar Plano (ALC) nevyzrál na Roberta Jiméneze! Ten jeho dělovku jednoruč vyrazil.

2. série 2:2

Aaron Martín (ESB) snadno zakončil k tyčce. Znovu neměl Dani Jiménez žádnou šanci.

2. série 1:2

Víctor Pérez (ALC) zamířil taktéž do protipohybu domácího brankáře, ostatně jako jeho spoluhráč David Rodríguez.

1. série 1:1

Piatti (ESB) poslal nechytatelnou pumelici přesně k tyčce.

1. série 0:1

David Rodríguez (ALC) snadno zamířil do protipohybu brankáře Roberta Jiméneze.

Střílení penalt začíná.
Pár šancí si oba celky v prodloužení vytvořily. Nakonec však o postupujícím bude muset rozhodnout penaltový rozstřel. jen opravdu stěží můžeme odhadovat, kdo bude v téhle disciplíně lepším týmem.