Německá Bundesliga

Eintracht Frankfurt – TSG 1899 Hoffenheim

0:0

konec (0:0)

09.12.2016, 20:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • 14. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.3 3.3 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání končí bezgólovou remízou. Ve druhé půli byl aktivnější domácí Frankfurt, ale vyloženou šanci si v podstatě nevytvořil. Nejzajímavějším momentem celého zápasu tak byla situace z 82. minuty, kdy zákrok domácího Oczipky na Utha vyvolal strkanici, v níž si červenou kartu vysloužil domácí Timothy Chandler. Hoffenheim potvrdil pozici remízového krále a uhrál už osmý nerozhodný výsledek v sezóně. (22:31:40)

90+4

90+4

Balón však končí v rukavicích Baumanna a následuje závěrečný hvizd.

90+3

Po faulu na Hasebeho poletí do hostující šestnáctky ještě jeden nákop.

90+3

Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Marco Fabián, přichází Mijat Gaćinović.

90+2

Schwegler postupoval s míčem dopředu a byl faulován. Hoffenheim tak bude rozehrávat.

90+1

Už běží nastavený čas. Ještě se bude hrát tři minuty.

90

Každý tvrdší souboj nyní vyvolává na obou stranách velké emoce, také hlediště bouří. Rozhodčí Dingert věděl, proč začal tahat karty až ve druhé půli.

89

Odražený míč napálil z otočky Alexander Meier. Z těžké pozice poslal balón na tribunu za brankou.

89

Domácí vybojovali rohový kop.

88

Další žlutá karta! Tu vidí hostující Sandro Wagner za stažení Hasebeho.

87

Emoce planou! Ante Rebić poslal k zemi Wagnera a vidí kartu žluté barvy!

85

Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Szabolcs Huszti, přichází Michael Hector.

84

Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Eugen Polanski, přichází Pirmin Schwegler.

83

83. Timothy Chandler (č. 22) se přišel strkat se Sandrem Wagnerem až později a tímto počínáním si vykoledoval vyloučení.

83

Ale pozor! Sudí Dingert uděluje červenou kartu Timothymu Chandlerovi, který vlétl do strkanice až později! Domácí tak budou dohrávat zápas o deseti!

83

Bastian Oczipka i Mark Uth dostávají žluté karty.

0:0

konec (0:0)

Karty:   52. Fabián (FRN), 77. Mascarell (FRN), 83. Oczipka (FRN), 87. Rebić (FRN) – 68. Polanski (HOF), 83. Uth (HOF), 88. Wagner (HOF)   83. Chandler (FRN)

Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 7:2. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 27:17.

Eintracht Frankfurt: Hradecky – D. Abraham, Hasebe, Vallejo – Chandler, Mascarell, Fabián (90+3. Gaćinović), Huszti (85. M. Hector), Oczipka – Meier (C), Seferović (61. Rebić).
Náhradníci: Lindner – Zorba, M. Hector, Barkok, Gaćinović, Hrgota, Rebić.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Süle, Vogt, Hübner – Polanski (C) (84. Schwegler) – Kadeřábek (73. Zuber), Rupp, Toljan – Kramarić (60. Uth), Wagner, Amiri.
Náhradníci: Stolz – Bičakčić, Schwegler, Zuber, Szalai, Uth, Atik.

Rozhodčí: C. Dingert – T. Christ, A. Aarnink