CEV Cup

VK ČEZ Karlovarsko – Selver Tallinn

3:1

konec (25:17, 25:22, 21:25, 25:14) Stav série: 1:0

07.12.2016, 18:00 • Hala míčových sportů, Karlovy Vary • Play-off • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 1.13 5.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:56:42)

0:0

V odvetném zápase za čtrnáct dní v Tallinu stačí Karlovarsku uhrát dva sety. Pokud by svěřenci trenéra Jiřího Nováka podlehli 0:3 nebo 1:3 rozhodoval by zlatý set.

0:0

Nejlepší hráči zápasu

VK ČEZ Karlovarsko – Michal Kriško
Selver Tallinn – Lincoln Williams

0:0

3:1! Karlovarsko bylo dnes lepším týmem. První dva sety šly velmi jasně na domácí stranu. Jen v závěru druhého setu se nemohli Karlovarští k využití setbolu. Ve třetím setu domácí polevili a to využili právě hráči Tallinu, kteří si připsali vyhraný set. Následně ale čtvrtá sada patřila už jen jednomu týmu. Karlovarsko dominovalo na palubovce, především díky útočnému duu Kriško – Hudeček.

25:14

Čtvrtý set skončil.

25:14

Druhý mečbol již znamená konec zápasu. Málek si přihrál a také zakončil. Karlovarsko si z dnešního zápasu odnáší vítězství 3:1.

24:14

První mečbol není využit. Domácí se dostali dokonce k útoku, ale Hudeček odmítl konec zápasu. Je zablokován.

24:13

Netrval se dostal na palubovku. Pfeffer skvěle zasáhl v poli, ale Málek poslal míč do autu. Hosté se ale dotkli sítě.

23:13

Tauno Lipp na podání. Končal kombinoval s Hudečkem a ten dává bod.

22:13

Orav snižuje propastné vedení soupeře smečí po lajně.

22:12

Desetibodové vedení je zpět. Williams se netrefil do kurtu se svou smečí.

21:12

A znovu je tu bod pro domácí. Williams přešlápl třímetrovou lajnu.

20:12

Tanila na servisu. Domácí s přehledem zpracovali podání a poté smečuje Kriško.

19:12

Michal Sukuba na podání. Právě střídající Orav propálil domácí blok.

19:11

Karlovarsko si jde pro cenné tři body. Nyní už to Hudeček zvládl z hlavního kůlu.

18:11

Orav se vrací na palubovku. Hudeček chtěl vytlouct blok, ale to se mu ani na dva pokusy nepodařilo.

18:10

Zdeněk Málek na podání. Po dlouhé době se hosté prosazují ze středu sítě.

18:9

Nyní už je to bod pro domácí. Hudeček skvěle přihrál, ale Málek nedal bod. Williams ale nedal bod ze dvou útoku a až Končal ukončil výměnu na druhou přes.