Statistiky:
Výsledky:
Konečné výsledky:
1. Kjetil Jansrud (NOR) 1:59,51
2. Peter Fill (ITA) +0,26
3. Aksel Lund Svindal (NOR) +0,33
4. Boštjan Kline (SLO) +0,64
5. Adrien Théaux (FRA) +0,81
6. Erik Guay (CAN) +0,97
7. Patrick Küng (SUI) +1,05
7. Dominik Paris (ITA) +1,05
9. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1,17
10. Carlo Janka (SUI) +1,19
10. Valentin Giraud Moine (FRA) +1,19
12. Johan Clarey (FRA) +1,29
13. Beat Feuz (SUI) +1,32
14. Guillermo Fayed (FRA) +1,34
15. Steven Nyman (USA) +1,40
16. Christof Innerhofer (ITA) +1,44
17. Matthias Mayer (AUT) +1,45
18. Vincent Kriechmayr (AUT) +1,52
19. Josef Ferstl (GER) +1,78
20. Romed Baumann (AUT) +1,91
21. Max Franz (AUT) +2,00
22. Emanuele Buzzi (ITA) +2,04
22. Travis Ganong (USA) +2,04
24. Hannes Reichelt (AUT) +2,05
25. Manuel Osborne-Paradis (CAN) +2,24
26. Otmar Striedinger (AUT) +2,25
27. Blaise Giezendanner (FRA) +2,33
28. Adrian Smiseth Sejersted (NOR) +2,42
29. Klaus Kröll (AUT) +2,50
30. Ralph Weber (SUI) +2,53
-------------------------------------
58. Adam Žampa (SVK) +6,47
Jan Hudec (CZE) DNF
Startovní listina:
1. Adrien Théaux (FRA)
2. Erik Guay (CAN)
3. Kjetil Jansrud (NOR)
4. Romed Baumann (AUT)
5. Aksel Lund Svindal (NOR)
6. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
7. Peter Fill (ITA)
8. Boštjan Kline (SLO)
9. Dominik Paris (ITA)
10. Johan Clarey (FRA)
11. Beat Feuz (SUI)
12. Vincent Kriechmayr (AUT)
13. Steven Nyman (USA)
14. Christof Innerhofer (ITA)
15. Guillermo Fayed (FRA)
16. Matthias Mayer (AUT)
17. Carlo Janka (SUI)
18. Patrick Küng (SUI)
19. Hannes Reichelt (AUT)
20. Travis Ganong (USA)
21. Andreas Sander (GER)
22. Valentin Giraud Moine (FRA)
23. Manuel Osborne-Paradis (CAN)
24. Otmar Striedinger (AUT)
25. Max Franz (AUT)
26. Klaus Kröll (AUT)
27. David Poisson (FRA)
28. Andrew Weibrecht (USA)
29. Blaise Giezendanner (FRA)
30. Marc Gisin (SUI)
31. Brice Roger (FRA)
32. Josef Ferstl (GER)
33. Emanuele Buzzi (ITA)
34. Ralph Weber (SUI)
35. Frederic Berthold (AUT)
36. Patrick Schweiger (AUT)
37. Nicolas Raffort (FRA)
38. Christian Walder (AUT)
39. Jeffrey Frisch (CAN)
40. Klaus Brandner (GER)
41. Tobias Stechert (GER)
42. Andrej Šporn (SLO)
43. Mauro Caviezel (SUI)
44. Klemen Kosi (SLO)
45. Niels Hintermann (SUI)
46. Mattia Casse (ITA)
47. Maxence Muzaton (FRA)
48. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
49. Paolo Pangrazzi (ITA)
50. Daniel Danklmayer (AUT)
51. Thomas Biesemeyer (USA)
52. Martin Čater (SLO)
53. Jan Hudec (CZE)
54. Thomas Dressen (GER)
55. Fernando Schmed (SUI)
56. Jared Goldberg (USA)
57. Bryce Bennett (USA)
58. Nils Mani (SUI)
59. Henrik von Appen (CHI)
60. Werner Heel (ITA)
61. Dominik Schwaiger (GER)
62. Henri Battilani (ITA)
63. Adam Žampa (SVK)
64. Cristian Javier Simari Birkner (ARG)
65. Ioan Valeriu Achiriloaie (ROU)
1. Kjetil Jansrud (NOR) 1:59,51
2. Peter Fill (ITA) +0,26
3. Aksel Lund Svindal (NOR) +0,33
4. Boštjan Kline (SLO) +0,64
5. Adrien Théaux (FRA) +0,81
6. Erik Guay (CAN) +0,97
7. Patrick Küng (SUI) +1,05
7. Dominik Paris (ITA) +1,05
9. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1,17
10. Carlo Janka (SUI) +1,19
10. Valentin Giraud Moine (FRA) +1,19
12. Johan Clarey (FRA) +1,29
13. Beat Feuz (SUI) +1,32
14. Guillermo Fayed (FRA) +1,34
15. Steven Nyman (USA) +1,40
16. Christof Innerhofer (ITA) +1,44
17. Matthias Mayer (AUT) +1,45
18. Vincent Kriechmayr (AUT) +1,52
19. Josef Ferstl (GER) +1,78
20. Romed Baumann (AUT) +1,91
21. Max Franz (AUT) +2,00
22. Emanuele Buzzi (ITA) +2,04
22. Travis Ganong (USA) +2,04
24. Hannes Reichelt (AUT) +2,05
25. Manuel Osborne-Paradis (CAN) +2,24
26. Otmar Striedinger (AUT) +2,25
27. Blaise Giezendanner (FRA) +2,33
28. Adrian Smiseth Sejersted (NOR) +2,42
29. Klaus Kröll (AUT) +2,50
30. Ralph Weber (SUI) +2,53
-------------------------------------
58. Adam Žampa (SVK) +6,47
Jan Hudec (CZE) DNF
65
64
63
62
61
60
Na stupních vítězů je veselo.
59
58
57
56
55
54
53
52
51
50
49
48
47
46
45
44
43
42
41
40
39
38
37
36
35
34
33
32
31
30
29
28
27
26
25
24
23
22
21
1. Kjetil Jansrud (NOR) 1:59,51
2. Peter Fill (ITA) +0,26
3. Aksel Lund Svindal (NOR) +0,33
4. Boštjan Kline (SLO) +0,64
5. Adrien Théaux (FRA) +0,81
6. Erik Guay (CAN) +0,97
7. Patrick Küng (SUI) +1,05
7. Dominik Paris (ITA) +1,05
9. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1,17
10. Carlo Janka (SUI) +1,19
20
19
18
17
16
15
14
Kjetil Jansrud má nakročeno k druhému vítězství během dvou dnů!
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
1. Adrien Théaux (FRA)
2. Erik Guay (CAN)
3. Kjetil Jansrud (NOR)
4. Romed Baumann (AUT)
5. Aksel Lund Svindal (NOR)
6. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
7. Peter Fill (ITA)
8. Boštjan Kline (SLO)
9. Dominik Paris (ITA)
10. Johan Clarey (FRA)
11. Beat Feuz (SUI)
12. Vincent Kriechmayr (AUT)
13. Steven Nyman (USA)
14. Christof Innerhofer (ITA)
15. Guillermo Fayed (FRA)
16. Matthias Mayer (AUT)
17. Carlo Janka (SUI)
18. Patrick Küng (SUI)
19. Hannes Reichelt (AUT)
20. Travis Ganong (USA)
21. Andreas Sander (GER)
22. Valentin Giraud Moine (FRA)
23. Manuel Osborne-Paradis (CAN)
24. Otmar Striedinger (AUT)
25. Max Franz (AUT)
26. Klaus Kröll (AUT)
27. David Poisson (FRA)
28. Andrew Weibrecht (USA)
29. Blaise Giezendanner (FRA)
30. Marc Gisin (SUI)
31. Brice Roger (FRA)
32. Josef Ferstl (GER)
33. Emanuele Buzzi (ITA)
34. Ralph Weber (SUI)
35. Frederic Berthold (AUT)
36. Patrick Schweiger (AUT)
37. Nicolas Raffort (FRA)
38. Christian Walder (AUT)
39. Jeffrey Frisch (CAN)
40. Klaus Brandner (GER)
41. Tobias Stechert (GER)
42. Andrej Šporn (SLO)
43. Gino Caviezel (SUI)
44. Klemen Kosi (SLO)
45. Niels Hintermann (SUI)
46. Mattia Casse (ITA)
47. Maxence Muzaton (FRA)
48. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
49. Paolo Pangrazzi (ITA)
50. Daniel Danklmayer (AUT)
51. Thomas Biesemeyer (USA)
52. Martin Čater (SLO)
53. Jan Hudec (CZE)
54. Thomas Dressen (GER)
55. Fernando Schmed (SUI)
56. Jared Goldberg (USA)
57. Bryce Bennett (USA)
58. Nils Mani (SUI)
59. Henrik von Appen (CHI)
60. Werner Heel (ITA)
61. Dominik Schwaiger (GER)
62. Henri Battilani (ITA)
63. Adam Žampa (SVK)
64. Cristian Javier Simari Birkner (ARG)
65. Ioan Valeriu Achiriloaie (ROU)
1. Marcel Hirscher (AUT) 200 bodů
2. Alexis Pinturault (FRA) 124 b.
3. Felix Neureuther (GER) 110 b.
4. Kjetil Jansrud (NOR) 100 b.
5. Michael Matt (AUT) 80 b.
5. Aksel Lund Svindal (NOR) 80 b.
7. Carlo Janka (SUI) 70 b.
8. Dominik Paris (ITA) 60 b.
8. Manfred Mölgg (ITA) 60 b.
10. Žan Kranjec (SLO) 50 b.
------------------------------------------
39. Kryštof Krýzl (CZE) 16 b.
Páteční Super G ve Val d'Isere ovládl Kjetil Jansrud před svým norským krajanem Svindalem a Italem Parisem.