8:3

konec (0:2, 4:0, 4:1)

03.12.2016, 18:00 • DD Eletromont Aréna • 19. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.3 5.5 6.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Vrchlabí zvládlo další domácí utkání, které se jim podařilo zvrátit ve druhé třetině. Třetí třetina byla v režii domácích, kteří se ve třetí třetině radovali ještě čtyřikrát a po celkovém vítězství 8:3 si mohou připsat další tři body do tabulky. (20:15:14)

59:29

Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Václav Moučka – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

59:29

Vrchlabí vstřelilo branku!
Stý gól domácího týmu v letošní sezóně zaznamenal střelou do odkryté klece JIŘÍ ŠIMONÍČEK, který tak potěšil domácí příznivce. Asistence: Dominik Novák, Tomáš Jirků.

59:02

Je tu sedmá branka domácích. Klementovu ránu tečoval MICHAL PROCHÁZKA, který mířil přesně do pravého horního rohu hostující branky. Asistence: Martin Klement, Martin Filip.

58:39

Draci se dostali ke kotouči a ihned ho napálili za branku Abraháma.

58:16

Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Zdeněk Petráš – 2 min., sekání).

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:33

Kotouč mají v držení hosté, ovšem nikam s ním nespěchají. O vítězi utkání je téměř rozhodnuto.

56:53

Mouček nastavil přesně lapačku po střele Tomáše Bláhy. Vhazovat se bude v obranném pásmu Bíliy.

56:27

Vrchlabští hokejisté začali útočnou akci od vlastní branky, do šance se však nedostali.

56:01

Drakům se podařilo vyvést puk do bezpečí a odchází střídat.

55:17

Petráš se snažil protlačit do šance Baránka, ale domácí obrana včas zakročila a nyní se sami ženou do útoku.

Dnešní utkání sleduje 749 diváků.

54:03

Domácí docílili branky, ale ta nemohla být uznává vzhledem k postavení mimo hru.

53:27

Kotouč je převážně ve středním pásmu. Domácí se soustředí na obrannou činnost a nikam se s kotoučem neženou.

52:52

Hraje se ze strany na stranu, avšak žádné vážnější šance jsme se momentálně nedočkali.

51:25

Draci právě vstřelili branku!
Závěr utkání může být ještě zajímavý. DAVID DUNKO nabral rychlost a pláchl domácí obraně. Hostující útočník zvolil střelu a se štěstím dokázal propálit Abraháma mezi betony. Asistence: Martin Baránek.

50:49

Vysoký kotouč, který padal na brankoviště si Moučka pohlídal a gumovou pryž schoval ve své rukavici. Vhazovat se bude po levé ruce Václava Moučky.

49:40

Pěknou akci založili hosté. Na konci celé šance pálil z pokleku Polák, která však branku Stadionu minul.

48:33

Hosté měli dobrou šanci ke snížení. Tvrdá rána hostujícího Jakuba Procházky skončila na tyčce vrchlabské branky.

48:03

Domácí kapitán se zapojuje opět do hry a Vrchlabí hraje v plném počtu.

46:46

Bílina se nevzdává a pokračuje v přesilové hře. Nyní pálil od modré Moravec, jehož pokus byl příliš vysoký a kotouč si to zamířil do mantinelu za brankou Abraháma.

45:51

Hosté již byli v plném počtu, avšak domácí pokračovali v tlaku ve třetině svého soupeře. TOMÁŠ JIRKŮ dostal krásnou přihrávku od Maďara a pro obránce Stadionu nebyl problém zavěsit do odkryté klece. Asistence: Patrik Maďar.

44:32

Šťastný zavezl kotouč do útočného pásma. Tam se však domácí forward k ničemu nedostal a záhy o kotouč přišel.

44:03

Ve stejném čase je vyloučen za faul na Fučíka domácí Martin Filip, který vyfasoval dvě plus dvě minuty za hru vysokou holí.

44:03

U domácí lavice zůstal ležet na ledě Roman Fučík a nevypadalo to s ním příliš dobře. Jeho spoluhráči mu pomohli na střídačku. Tak doufejme, že hostující hráč bude v pořádku.

43:46

Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Jan Zeman – 2 min., sekání).

43:24

Maďar se rozjel s kotoučem a zkusil kličku do forhendu. Moučka šel na zem a kotouč dokázal vyrazit betonem.

43:24

Bylo nařízené trestné střílení pro HC Stadion Vrchlabí.

43:17

Bílina svou početní výhodu nevyužila a domácí pokračují s pěti hráči na ledové ploše.

42:25

Baránek se dostal do pásma, kde vyzkoušel z levé strany pozornost Abraháma. Domácí gólman si mezeru u pravé tyče pohlídal.

41:47

Draci musí zakládat útok od své vlastní branky. Stadion se zatím brání velmi dobře a soupeře do ničeho nepouští.

41:17

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Patrik Maďar – 2 min., hrubost).

40:51

Domácí se ubránili oslabení a následně skórují trochu šťastně. Bláhova rána se odrazila přesně na hůl PATRIKA MAĎARA, pro kterého nebyl problém zakončit do prázdné branky. Asistence: Tomáš Bláha.

40:34

Tomáš Bláha naskočil na led a ihned se zapojil do hry. Domácí jsou v plném počtu.

40:01

Druhá perioda je již historií. Stadion zcela otočil vývoj utkání čtyřmi brankami, o které se postaral Šťastný, Procházka a dvěma brankami obránce Martin Klement. Vrchlabí hrálo mnohem aktivněji, než-li v první třetině a po zásluze na svém ledě vede o dvě branky.

40:00

39:40

Šťastný jel s Tomášem Jirků do přečíslení, avšak prvně jmenovaný otálel s přihrávkou a o kotouč následně přišel.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:34

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Tomáš Bláha – 2 min., hákování).

37:56

Další využitá přesilová hra Vrchlabí. Druhou brankou v utkání se prezentoval MARTIN KLEMENT, který posílá Vrchlabí do dvoubrankového vedení. Asistence: Patrik Urban.

37:14

Závar před brankou Bíliny vyřešil pohotovým zákrokem Moučka, který přikryl kotouč ve své lapačce.

36:38

Je tu další možnost pro Vrchlabí. Na dvě minuty si jde odpočinout hostující Machač za podražení.

35:50

MICHAL PROCHÁZKA dokonává obrat ve druhé třetině. Procházka si najel na levou stranu odkud vypálil a s přispěním štěstí se kotouč dokutálel do hostující branky. Asistence: Martin Filip, Tomáš Šťastný.

35:31

Domácí využívají velmi rychle dvojnásobnou přesilovou hru. TOMÁŠ ŠŤASTNÝ zkoušel přihrávat k levé tyči, avšak jeho pas si Moučka srazil do vlastní branky. Je vyrovnáno a začínáme od začátku. Asistence: Martin Filip.

35:21

Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Jakub Procházka – 2 min., podražení).

35:10

Domácí se dostali do pásma, kde kombinují. Nikdo v bílém se však ke střele nedostal.

34:34

Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Tomáš Kučera – 2 min., sekání).

33:32

Jeden z domácích obránců vypálil od modré a Polák si málem srazil kotouč do vlastní sítě. Gumová pryž minula pravou tyč hostující branky o několik centimetrů.

32:11

David Dunko zkusil z levé strany překonat Abraháma. Hostující mladík byl ovšem ve velkém úhlu a jeho rána neměla příliš šancí na úspěch.

31:50

Domácí využívají přesilovou hru! MARTIN KLEMENT dostal kotouč na modrou čáru, kde napřáhl a jeho rána zapadla za záda Moučky, který si na kotouč stihl sáhnout, ovšem brance již nezabránil. Asistence: Martin Filip, Tomáš Šťastný.

31:21

Nepřesná přihrávka jednoho z domácích končí na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude ve středním pásmu poté, co rozhodčí uznali chybu při odpískaném zakázaném uvolnění.

30:54

Domácí přežili pětiminutové oslabení a hrají v plném počtu.

30:51

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (David Dunko – 2 min., napadení).

29:57

Kotouč je za brankou Bíliny, která tak musela začínat další útok od své vlastní branky.

29:19

Petráš našel před brankou krásně Fučíka, který jen lehce tečoval kotouč, který nakonec zamířil mimo tři tyče.

28:09

Stadion se opět dokázal osvobodit. Kotouč je za brankou, kterou střeží hostující Václav Moučka.

27:06

Před brankou tečoval Procházka střelu Fučíka. Domácí se následně dokázali vymanit z tlaku a vyhodili kotouč za branku Draků.

26:19

Bílina se ihned usadila v pásmu domácích, kde kombinuje. Fučíkův pokus zastavil Abrahám svou výstrojí.

25:54

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Daniel Miškovský – 5 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Tomáš Oppelt.

24:53

Domácí jsou opět v útočném pásmu, ale nedaří se jim tam udržet kotouč. Hostující obrana dnes působí velmi dobrým dojmem.

23:56

Baránek se prohnal přes obránce a v dobré střelecké pozici neuspěl proti Abrahámovi. Nutno podotknout, že hostující hráč měl stíženou pozici vracejícím se obráncem Stadionu.

23:31

Následně vystřelil Procházka, ale ani tentokrát domácí na hostujícího gólmana nevyzráli.

23:08

Filip našel pěkně zadovkou Šťastného, který na nic nečekal a ihned pálil do betonu Moučky.

22:37

Jirků pálil ze středního pásma. Následně rozhodčí odpískali postavení mimo hru.

22:14

Hosté hrají v plném počtu.

21:45

Hosté jeli dva na dva. Útočnou akci Bíliny zakončil střelou tahem Fučík, jehož pokus vyrazil Abrahám vyrážečkou.

21:01

Drakům se podařilo dostat kotouč do středního pásma a unavená obranná čtveřice odešla střídat.

20:35

Mezi kruhy dostal kotouč Procházka, který ve výborné šanci minul branku Bíliny.

20:14

Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Martin Baránek – 2 min., hákování).

20:01

Je konec první třetiny. Sledovali jsme vyrovnaný duel, ve kterém jsou šťastnější hosté z Bíliny. Ty poslal v osmé minutě do vedení Procházka a o tři minuty později zvýšil vedení Draků Baránek. Poté byly šance na obou stranách, avšak další branky jsme se nedočkali.

20:00

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:48

U levé tyče se dostal k dorážce Tomáš Kolíček, ale ani on nebyl úspěšný. Abrahám však musí být v posledních minutách stále ve střehu.

17:52

Od levého mantinelu napřáhl Polák. Hostujícího hráče ovšem vychytal Abrahám. Bílinský kapitán se dostal následně k další střele, ale ani tentokrát nebyl úspěšný.

17:27

Nahození z dálky raději ukryl Abrahám ve své lapačce. Vhazovat se bude v obranném pásmu Stadionu.

16:53

Jirků je zpět na ledové ploše a domácí jsou kompletní.

15:50

Domácí vyhodili kotouč za brankou Bíliny, avšak hosté se rychle vrátili do útočného pásma, kde kombinují.

15:28

Před brankou se zjevil sám Procházka, který sám proti Abrahámovi vypálil, avšak minul. Branka by ovšem stejně neplatila kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

14:53

Do obrovské šance se dostal jeden z hostujících hráčů, který jel se dostal za obranu a Tomáš Jirků hasil situaci za mezí pravidel. Jirků dostává dvě minuty za napadení.

13:59

Od modré vypálil přízemní ránu Klement. Kotouč následně betonem vykopl Václav Moučka do rohu. Nicméně Vrchlabí zůstává i nadále s kotoučem v útočném pásmu.

13:24

Tentokrát se Stadion dostal do pásma a před Moučkou vznikl závar, který nedokázal nikdo v bílém využít.

12:27

Vrchlabí se přesilová hra příliš nedaří. Kotouč je opět ve středním pásmu.

12:06

Tomáš Šťastný si s kotoučem sjel až ke kruhům a tvrdou ránou prověřil pozornost Moučky. Ten se nenechal zahanbit a kotouč zachytil ve své výstroji.

11:35

Draci se osvobozují a vyhazují kotouč až za branku domácích.

11:06

Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Jan Zeman – 2 min., držení protihráče).

10:18

K dalšímu střeleckému pokusu se odhodlal hostující Petráš. Martin Abrahám ovšem dobrým zákrokem kotouč vyrazil mimo.

10:01

Hosté odskakují na rozdíl dvou branek. Miroslav Polák našel krásně volného MARTINA BARÁNKA, který rychlou střelou mířil do odkryté klece domácích. Asistence: Miroslav Polák, Jakub Procházka.

09:18

Hráči Stadionu se usadili v pásmu, ovšem branku Moučky nikterak neohrozili.

08:28

Postupný útok domácích přerušilo odpískané postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

07:18

Bílina svou početní výhodu využívá poměrně brzy. Z ostrého úhlu se dokázal prosadit JAKUB PROCHÁZKA, který posílá draky do vedení. Bez asistence.

07:02

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Martin Klement – 2 min., vysoká hůl).

06:29

Procházka se dostal do obrovské šance, kotouč šel za obranu Bíliny, kde si ho domácí forward zpracoval a jel sám na Moučku, který domácího střelce vynuloval povedeným zákrokem.

05:50

05:09

Domácí dobře kombinují proti obranné čtveřici. Tlak Vrchlabí zkoušel přetavit v úvodní branku Jirků, ale jeho rána šla vysoko nad branku Moučka.

04:47

Kotouč se dostal na modrou k Tomáši Jirků, jehož pokus skončil nad brankou Bíliny.

04:10

Domácí obránce nedokázal zpracovat na modré skákavý kotouč a Vrchlabští se sami připravili o útočné pásmo.

03:50

Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Roman Fučík – 2 min., vysoká hůl).

03:20

Potencionální šanci domácích zhatil správně odpískaný ofsajd.

03:04

Od modré čáry vytasil tvrdou ránu Roman Fučík. Jeho projektil skončil v lapačce Abraháma. Vhazovat se bude po levé ruce domácího gólmana.

02:32

Jiří Šimoníček se dostal podél levého mantinelu ke střele, ovšem branku Draků minul.

01:36

Další ránu na branku Stadionu vyslal Fučík, ovšem i tentokrát obránce Bíliny na gólmana domácích nevyzrál.

01:12

Kotouč je opět za brankou domácích. Bílina kombinuje v obranném pásmu Vrchlabí.

00:25

Od modré se dostal ke střele hostující Machač, který našel náruč Abraháma. Domácí rychle rozehráli, ale kotouč dlouho na svých hokejkách neudrželi.

00:01

Obě mužstva jsou již na ledové ploše úvodní vhazování proběhne během několika málo okamžiků.

HC Stadion Vrchlabí: Abrahám (Jelínek) – Klement, Hejda, Jirků, Matějček, Jandejsek, Chleborád, Kadavý – M. Procházka, Filip "C", Šťastný, Oppelt, Miškovský, Novák, Krsek, Šimoníček, Bláha, Čurda, Urban, Maďar

HC Draci Bílina: Mouček (Lisý) – Moravec, Machač, Brettschneider, Fučík, Zeman, Polák "C", J. Procházka, Baránek, Kolíček, Petráš, Kučera, Bačák, Frič, Dunko

Rozhodčí: Barek – Huryta, Urubčík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

8:3

Branky a nahrávky: 32. Klement (Filip, Šťastný), 36. Šťastný (Filip), 36. M. Procházka (Filip, Šťastný), 38. Klement (Urban), 41. Maďar (Bláha), 46. Jirků (Maďar), 60. Procházka (Klement, Filip), 60. Šimoníček (Novák, Jirků) – 8. J. Procházka, 11. Baránek (Polák, J. Procházka), 52. Dunko (Baránek)

Rozhodčí: Barek – Huryta, Urubčík