03.12.2016, 16:00 • 28. kolo • Jiří Komárek

Konec zápasu. (18:00:53)

59:52

Pokus Minárika Galuška kryje.

59:07

Kometa se ještě jednou usadila v útočném pásmu a Vašíčkům pokus končí v lapačce gólmana hostů.

58:39

Olomouc potřebuje zklidnit hru a vyhazuje na zakázané uvolnění.

58:11

Plášek trefil břevno!

57:20

Krátký střílel z levého kruhu, ale střela byla pomalá a Holík ji bez problému ukryl v lapačce.

56:28

Utkání je téměř rozhodnuto, ale i tak Kohouti napadají rozehrávku Komety a domácí mají problém dostat se ze své obrané třetiny.

55:31

Karpíšek proletěl jako tornádo obranou Komety, ale jeho střelu Holík vyrazil.

55:09

Akci domácích překazil ofsajd.

54:45

Kometa se špatnou přihrávkou sama vyhnala z útočné třetiny.

53:48

Matula zachytil špatnou přihrávku na modré a vypálil tvrdou střelu, ale mimo.

53:29

53:04

Domácím se nedaří vyhodit a Olomouc pálí z každé pozice.

52:25

Domácí vyhazují a šetří čas.

52:00

Harabiš pálil od modré, ale Holík byl pozorný.

51:29

Zajíček (KOM) si odpyká dvě minuty za hákování.

51:07

Kometa právě vstřelila branku!
Kometa rychle odpovídá. KAREL PLÁŠEK svižnou střelou prostřelil Galušku. Asistence: Matěj svoboda, Vojtěch Střondala.

50:43

Olomouc právě vstřelila branku!
Kohouti se usadili v útočné třetině a stahovali smyčku. TOMÁŠ HOLIŠ dostal přihrávku na pravý kruh a střelou do levého horního rohu branky vymetl všechny pavučiny nad Holíkem. Asistence: Tadeáš Aulehla, Stanislav Harabiš.

49:47

Kadlic zachytil přihrávku hostů a vyhazuje touš do bezpečí.

49:37

Kometa ihned po buly vyhazuje.

49:25

Dvě minuty si odpyká Krejčí (KOM) za nedovolené bránění.

47:10

Důsledná obrana Brna nedovoluje hostům projít do útočné třetiny.

46:43

Domácí vyhazují přes všechny čáry.

46:09

Kohouti se usadili v útočném pásmu a střílí z každé pozice.

45:37

Jan Gloz (KOM) si jde odsedět dvě minuty za nedovolené bránění.

45:37

Nahození od modré končí v lapačce Holíka.

44:55

Brňané vytváří tlak na svatyni Olomouce a Galuška musí být pozorný.

44:30

Oba týmy střídají a Kometa rozehrává od svojí branky.

43:44

Krátký pálí mimo.

43:27

Holík se teď rychle přesunul k tyči a na poslední chvíli zabránil Pěchovi skórovat do prázdné brány.

42:53

JAN SÜSS dobruslil kotouč, zabrzdil těsně před Galuškou, který byl lehce vyjetý z brankoviště a beckhendem zakončil do prázdné branky. Asistence: Petr Krejčí

42:22

Kometa se usadila v útočném pásmu a lační po páté brance.

41:25

Touš ve středním pásmu získávají hosté a vyráží do protiútoku.

40:43

Hosté vyhazují přes všechny čáry a píská se zakázané uvolnění.

40:20

Střondala jel osamocen na Galušku, ale mezeru mezi jeho betony netrefil.

40:01

Úvodní vhazování třetiny vyhrávají domácí.

40:01

Ve druhé periodě Kohouti sice srovnali krok s Kometou, ale přesto dostali další gól a domácí nyní mají příjemný náskok do třetí třetiny. Další třetina začne přibližně v 17:30.

40:00

39:02

Oba týmy střídají a Olomouc rozehrává od své branky.

38:40

38:36

Dajčarovu střelu si Holík pohlídal.

38:14

37:38

Plášek se protlačil mezi dva obránce, ale na poslední chvíli byl odstaven od kotouče na hranici pravidel.

36:52

Zajíček se po pravém mantinelu dostal až do útočného pásma, kde ovšem upadl a ztratil kotouč.

36:40

Poměr sil na ledě se vyrovná. Süss (KOM) si jde odpykat dvě minuty za vysokou hůl.

36:27

Hosté vyhazují a šetří čas.

36:11

Dvě minuty za hákování si odsedí Karpíšek (OLO).

35:34

Kometa zahrála zakázané uvolnění.

35:01

Stüss pálil dělovku z levého kruhu, ale mimo.

34:32

Aulehla pálí dělovku z mezikruží. Holík na poslední chvíli stačil sklapnout betony.

34:03

Skopal se snažil dostat ke střele, ale Kometa je v obraně velice důsledná.

33:24

Matula prokličkoval do útočného pásma, ale následně nepřesně přihrál a kotouč získali hosté.

33:09

32:36

Útok domácích překazil ofsajd.

32:12

Kometa pokazila rozehrávku a rozhodčí píská zakázané uvolnění.

31:51

Kadlicovu střelu vyráží Galuška pravým betonem.

31:20

Zajíček se snažil dostat individuálně do útočného pásma, ale byl odstaven obráncem.

30:42

Gloz pálil dělovku, kotouč skončil v lapačce Galušky.

30:28

Süssovu střelu zblokoval jeden z hostů.

30:01

Harabiš pálí vedle.

29:33

Kučerovo nahození od modré čáry končí v náruči gólmana hostů.

29:00

Trma vrma před brankou Olomouce. Celou situaci nakonec řeší Galuška, který schoval touš v lapačce.

28:45

Pěchovu dělovku Holík vyráží.

28:20

Olomouc se nyní usadila v útočné třetině a snaží se snížit náskok Brna.

28:17

Svobodovi odskočil kotouč od hokejky na poslední chvíli. Mohl skórovat téměř do prázdné brány.

26:45

Plášek si najel mezi kruhy a střílel zápěstím, touš šel však mimo.

26:12

Aulehla se snažil dostal před Holíka, ale důsledná obrana Brna mu nedovolila zakončit.

25:43

Kadlicova teč šla mimo.

25:19

Matula střílel svižnou střelu zápěstním z levého kruhu. Galuška měl co dělat, aby ji zachytil lapačkou.

24:48

Brňané jsou dnes silnější na buly, což jim poskytuje obrovskou výhodu v tomto utkání.

24:36

Kometa zahrála úmyslný ofsajd.

24:25

Vašíčkovi ujel kotouč z hokejky a vyhnal se z útočného pásma.

24:01

Kalačova střela šla mimo.

23:32

Kometa střídá a rozehrává od vlastní branky.

22:44

Brno má pohodlný náskok i tak jsou útočníci při chuti a Galuška měl problém se střelou, která na něj letěla.

21:29

Krásná souhra útočníků Brna. Frydrych získal touš, obtočil se kolem obránce a poslal přihrávku na volného MARKA MINÁRIKA, který neměl problém skórovat. Asistence: Lukáš Frydrych, Michal Kunc

21:12

Nahozený puk zachytávají hosté a přecházejí do protiútoku.

20:44

Kometa se usadila v útočné třetině a pálí ze všech pozic.

20:12

Kotouč nahazují domácí do útočné třetiny a Brňané jej rychle dojíždí.

20:01

Vhazování vyhrávají domácí.

20:01

První třetinu jasně ovládla Kometa. Díky třem brankám má slušný náskok a hosté mají před sebou velice těžký úkol, pokud chtějí bodovat. Další třetina začne přibližně v 16:45.

20:00

19:20

Kučera pálí mimo.

18:33

Krejčího střelu zápěstím Galuška vyráží.

18:01

Kometa se opět usadila v útočném pásmu.

17:10

Minárik tečoval nahození od modré, ale kotouč šel těsně mimo branku.

16:53

Krejčího střelu vyráží Galuška.

15:52

Kometa střídá a domácí rozehrávají od své branky.

15:07

Plášek individuálně vyrazil do útoku, ale ve středním pásmu jej zastavil jeden z obránců Komety.

14:20

Domácí mají převahu na ledě a hraje se převážně v útočné třetině Komety. Galuška má plné ruce práce.

13:50

Kučerova střela byla zblokovaná.

13:30

Vašíčkova střela končí v lapačce gólmana hostů.

12:51

Kometa se usadila v útočné třetině a chce opět navýšit svůj náskok.

11:55

MATĚJ SVOBODA prokličkoval až před Galušku a krásným blafákem jej překonal. Asistence: Petr Krejčí, Karel Plášek

11:20

Aulehla prokličkoval do útočné třetiny, ale jeho střela šla mimo

10:11

Kalač dostal dlouhý pas, ale o touš přišel v útočném pásmu po důsledné práci domácího obránce.

09:29

Olomouc dělá Brnu s rozehrávkou problém a domácí se nemohou dostat přes střední pásmo.

09:07

Harabišovu střelu Holík neviděl a jen tak tak ji stihl vyrazit.

08:48

Domácí střídají a hra začíná od branky Brna.

08:14

Věžníkův pokus Galuška vyrazil pravým betonem.

07:58

Střondalova střela šla mimo.

07:33

Nahození má v lapačce Holík a uklidňuje hru.

07:00

Karpíšek se snažil projít přes střední pásmo, ale rovnou dva hráči Brna jej zastavili.

06:30

Po špatné rozehrávce hostů se Kometa dostává do protiútoku.

06:10

05:20

Domácí se opět vysvobozují z tlaku Olomouce.

05:00

Kometa vyhazuje přes všechny čáry a šetří čas.

04:27

Matušovu střelu obětavě zblokoval jeden z domácích.

04:10

Matula (KOM) si jde odpykat dvě minuty za držení protihráče.

03:35

Dajčar pálí dělovku mimo.

03:32

Domácí vyhazují přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

03:05

Hostům se nedaří přejít přes střední pásmo a celá akce začíná opět za bránou Olomouce.

02:31

Domácí chtějí navýšit svůj náskok a tlačí na svatyni hostů.

01:46

Ihned po buly obránce Jurnečka páli dělovku kterou ještě tečoval VOJTĚCH KADLIC. Asistence: Tomáš Jurnečka, Jan Novák

00:54

Rychle využitá přesilovka. Chvilku po buly se dostal ke střele JAN SÜSS, který prostřelil bránkáře hostů. Asistence: Jakub Matula

00:48

Na dvě minuty si jde sednout Skopal (OLO) za podražení.

00:20

Kometa se ihned usadila v útočném pásmu a tlačí na bránu hostů.

00:01

Úvodní buly vyhrávají domácí.

00:01

HC Olomouc
Kohoutům se příliš nedaří, v tabulce obsazují až sedmou pozici a na šestý Havířov ztrácí celých třináct bodů. S Kometou se utkali letos třikrát, ale pokaždé to pro Olomouc skončilo prohrou s celkovým skóre 2:18 pro Brno. To vše je v tomto utkání staví do role outsidera, ale i ten může často překvapit soupeře.
HC Kometa Brno
Starší dorost se veze na vítězné vlně. Posledních sedm duelů hráči Komety vyhráli bez větších komplikací a celkově zaujímají druhé místo v tabulce. Před nimi je pouze Jihlava, která má o jeden bod víc, takže je jasné, že domácím půjde v tomto utkání o hodně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

6:1

Branky a nahrávky: 1. Süss (Matula), 2. Kadlic (Jurnečka, Novák), 12. Svoboda (Krejčí, Plášek), 22. Minárik (Frydrych, Kunc), 43. Süss (Krejčí), 52. Plášek (Svoboda, Střondala) – 51. Holiš (Aulehla, Harabiš)

HC Kometa Brno: Holík (Šindelka) – Věžník, Jurnečka, Kowalczyk, Kučera (C), Vašíček, Jeřábek (A), Gloz – Süss, Svoboda, Minárik, Střondala, Krejčí, Matula, Novák, Frydrych, zajíček, Kunc, Plášek, Kadlic

HC Olomouc: Galuška (Schejbal) – Dajčar (A), Bahounek, Kažmír, Harabiš, Klesla, Holiš (A) – Palinek, Krátký, Spatharis, Aulehla, Paťava, Pěcha, Skopal, Karpíšek, Kalač, Kořenek, Štefka

Rozhodčí: Honza – Vašíček, Zapletal

00:48 OLO 2 Skopal, podražení
00:54 KOM 1:0 Süss (Matula)
01:46 KOM 2:0 Kadlic (Jurnečka, Novák)
04:10 KOM 2 Matula, držení protihráče
11:55 KOM 3:0 Svoboda (Krejčí, Plášek)