4:7
konec (0:2, 4:2, 0:3)
03.12.2016, 15:30 • 28. kolo • Info o změnách stavu (Barbora Wolfová)
HC Letci Letňany – HC Plzeň 1929
4:7
konec (0:2, 4:2, 0:3)
Branky a nahrávky: 21. Fabiánek (Rousek, Klikorka), 28. Pinkas (Nedorost), 39. Bílek (Gebell), 40. Nárovec (Pinkas) – 7. Kovařík (Mužík, Čada), 9. Roubal (Kovařík, Štěpánek), 24. Lang (Mužík, Lokajíček), 33. Roubal (Lokajíček, Kolařík), 41. Kovařík (Matiášek, Roubal), 41. Hajšman (Reitspies, Procházka), 47. Čada (Hasman, M. Červenka)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Letci Letňany:
Hamalčík (Pařík) – Klikorka, Gebell, Prebsl, Schönbauer, Lytvynov – Nárovec, Pinkas, Nedorost, Kocík, Fabiánek, Bílek, Danov, Rousek, Jelínek.
Náhradníci:
Trenér:
HC Plzeň 1929:
Velička (Červenka R.) – Houdek, Kaňák, Štěpánek, Lokajíček, Čada, Šilhán – Reitspies, Procházka, Přikryl, Lang, Matiášek, Hajžman, Kolda, Roubal, Červenka M., Hajšman, Mužík, Hasman, Váňa, Kovařík.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Folk – Kurtin, Beneš
Diváci:
1. třetina | ||||
04:05 | PLM | 2 | Mužík, hákování | |
06:14 | PLM | 0:1 | Kovařík (Mužík, Čada) | |
06:52 | LET | 2 | Pinkas, podražení | |
08:34 | PLM | 0:2 | Roubal (Kovařík, Štěpánek) | |
14:16 | PLM | 2 | Reitspies, držení hole | |
15:30 | LET | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Bílek | |
18:46 | PLM | 2 | Lokajíček, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:42 | LET | 1:2 | Fabiánek (Rousek, Klikorka) | |
23:45 | PLM | 1:3 | Lang (Mužík, Lokajíček) | |
27:43 | LET | 2:3 | Pinkas (Nedorost) | |
31:15 | LET | 2 | Fabiánek, nedovolené bránění | |
32:03 | PLM | 2:4 | Roubal (Lokajíček, Kolařík) | |
36:24 | PLM | 2 | Přikryl, hákování | |
38:43 | LET | 3:4 | Bílek (Gebell) | |
39:23 | LET | 4:4 | Nárovec (Pinkas) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:34 | PLM | 4:5 | Kovařík (Matiášek, Roubal) | |
41:00 | PLM | 4:6 | Hajšman (Reitspies, Procházka) | |
46:14 | PLM | 4:7 | Čada (Hasman, M. Červenka) | |
47:16 | LET | 2 | Rousek, držení protihráče | |
57:27 | PLM | 2 | Roubal, vysoká hůl | |
Konec |
Slavia – K. Vary • po prodl. 12:00 3:4
Chomutov – HC Litvínov 12:00 2:0
Mountfield HK – Č. Budějovice 12:00 3:1
Zlín – Jihlava 12:30 4:5
Sparta – Kladno 13:00 5:1
Havířov – Vítkovice • po s.n. (1:0) 13:30 5:4
Písek – Pardubice 14:00 4:15
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 14:00 4:1
Letňany – HC Plzeň 15:30 4:7
Kometa Brno – Olomouc 16:00 6:1
Liberec – Kolín 16:00 5:3
57:27
47:16
36:24
31:15
18:46
15:30
14:16
06:52
04:05