2:0

konec (1:0)

03.12.2016, 20:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • 16. kolo • Dominik Liška

Tipsport: 2.22 3.1 3.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas mezi EA Guingamp a FC Nantes je za námi a vítězně z něj nakonec vyšli domácí, kteří byli viditelně lepší po velkou většinu zápasu. Nejlepším hráčem zápasu byl asi Yannis Salibur, který na jednu branku přihrál a druhou sám dal. Guingamp se díky dnešní výhře posouvají na čtvrté místo tabulky, které zajišťuje účast v Evropské lize. (21:59:33)

90+3

90+2

Domácí mají míč na svých kopačkách a přirozeně se už nikam neženou.

90+1

Riou vyhání své spoluhráče dopředu a naznačuje tak že bude posílat dlouhý míč.

90

Tři minuty se budou nastavovat na stadionu Stade du Roudourou.

90

Žlutou kartu dostává Amine Harit (FC Nantes).

89

Deaux už je na nohou a hra pokračuje.

89

Hra je přerušena. Na zemi zůstává ležet Deaux.

88

V posledních minutách se probouzejí hráči Nantes a snaží se ještě alespoň snížit stav utkání.

87

Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Jimmy Briand, přichází Thibault Giresse.

85

Hitparáda špatných přihrávek je teď k viděni na stadionu Stade du Roudourou. Nejprve unikající Sala hledal Tourého, ale našel jen Sorbona, který následně přihrál zpátky Salovi, ale ani jeho druhá přihrávka nenašla správného adresáta a u míče jsou tak opět domácí.

84

Diego Carlos poslal střílený centr do vápna, ale Johnsson si pro něj bez větších problémů došel.

80

Je před námi nějakých posledních deset minut základní hrací doby a hráči EA Guingamp drží míč na svých kopačkách.

78

78.

78

Mendy se po krásné přihrávce Sankoha dostal do velké šance, jeho pokus přestřelit brankáře se mu ale vůbec nepovedl.

77

Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Jules Iloki, přichází Abdoulaye Touré.

74

Hráči EA Guingamp se ocitli v obrovské šanci. Nejprve Kerbrat poslal nádherný centr do vápna, pro který si chtěl dojít Riou ale míč podběhl a umožnil tak Didotovi skórovat, ten ale trefil jen Lucase Limu. Následně míč skončil mimo hrací plochu.

71

71. Červená karta

71

Adrien Thomasson (FC Nantes) nepochopitelně zezadu podrazil Salibura, kterého křižovali další dva bránící hráči. Rozhodčí Hamel nemohl jinak než poslat Thomassona předčasně do sprch.

70

Johnsson perfektně zlikvidoval Ilokiho pokus! Nantes bude zahrávat rohový kop.

69

Sala se dostal do soupeřova vápna ale nakonec si míč příliš pokopnul. Následuje odkop od brány.

68

Sankoh poslal krásný centr do vápna, ale Riou si dával pozor a došel si pro míč.

66

Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Moustapha Diallo, přichází Lucas Deaux.

64

64. Yannis SALIBUR - 2:0

64

Guingamp právě vstřelil branku!
Autorem branky je YANNIS SALIBUR. Po nádherné kombinaci domácích hráčů se k míči dostal Marcal, kterému se podařilo poslat míč pod sebe na Yannise Salibura a ten bez problémů zvyšuje vedení svého týmu na 2:0.

61

Nejprve se ve velké šanci ocitli hráči Nantes, konkrétně Harit, jeho střelu ale Johnsson bez problémů polapil a rychlou rozehrávkou umožnil svému týmu jít do rychlého protiútoku, ze kterého nakonec domácí vybojovali autové vhazování v blízkosti soupeřovi brány.

60

Bammouovi se ale centr vůbec nepovedl. Následuje odkop od brány.

59

Nantes vybojovali rohový kop.

58

Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Guillaume Gillet, přichází Amine Harit.

57

Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Enock Kwateng, přichází Léo Dubois.

56

Hosté se teď dožadovali faulu, ale rozhodčí Hamel zůstal klidný, načež poněkud agresivněji zareagoval Djidji, který na zem svalil Kerbrata.

55

Nantes se postupně přibližuje k brance domácích.

52

Briand se dokázal prosadit! Radost mu ale pokazil praporek asistenta rozhodčího. Skóre se tak nemění.

50

Nádhernou kombinaci teď předvedli hráči EA Guingamp, ale na konci šance bylo špatné rozhodnutí Salibura. U míče tak jsou hráči Nantes.

49

U míče jsou teď hráči Nantes, ale zdá se jakoby nevěděli co s ním.

46

Hráči EA Guingamp začínají druhý poločas ve vysokém tempu! Centr Dialla musel vytahovat ven z vápna Riou. Následně se práznou branku snažil trefit Didot, jeho střela byla ale tečována vysoko nad.

46

První poločas je za námi. Po velkou většinu první půle byli lepším týmem domácí, kteří si připsali dvě střely na branku. Nutno podotknout že obě dvě se mohli vejít do brány a hráči Guingamp tak mohli vést o tři branky nebýt skvělého Rioua, který perfektně zlikvidoval obě velké šance. Na co byl ale krátký byla neuvěřitelná hlavička Brianda po centru Salibura. Ke konci poločasu se Nantes snažilo připravit si nějakou šancí, ale ve všech případech bylo snažení neúspěšné.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

45

V závěru poločasu se do velké šance ještě hnali domácí. Lucas Lima ale skvěle ubránil Mendyho a rozhodčí tak může ukončit první poločas.

44

Nantes kombinuje na své půli.

43

Volný přímý kop se domácím vůbec nepodařil. U míče jsou hráči Nantes.

42

Guingamp bude zahrávat volný přímý kop.

40

Hráčí Nantes se pokoušeli kombinací dostat do vápna soupeře. Všechno nakonec ztroskotalo na nepřesné přihrávce.

36

Hráči Nantes měli možnost volného přímého kopu. Gillet ale trefil jen zeď.

35

Salibur se dostal do obrovské šance. Jeho přízemní střelu ale na roh skvěle vyrazil Riou.

34

Žlutou kartu dostává Yacine Bammou (FC Nantes).Yacine Bammou tvrdě vrazil do Sankoha. Za odměnu tak dostává od rozhodčího Hamela žlutou kartu.

32

Po krásném přízemním centru Sankoha se k míči nejrychleji dostal Didot, který zkoušel okamžitě vystřelit. Jeho projektil ale skončil vysoko nad.

30

V právě probíhající třicáté minutě drží na kopačkách míč domácí, kteří jsou zatím jasně lepším týmem. Hosté z Nantes si zatím připravili jen pár brejků.

28

Skvělou přihrávku dostal Briand. Bohužel ale nezpracoval míč optimálně a sám sebe tak připravil o velkou šanci.

27

Hráči EA Guingamp drží míč na svých kopačkách a snaží se dostat do další velké šance.

23

Autorem branky je JIMMY BRIAND.
Briand si skvěle naběhl na perfektní centr a posílá tak svůj tým do vedení.

23

23. Jimmy BRIAND - 0:0

20

Pereira si u čáry poradil s dotírajícím obráncem a poslal centr do vápna. Míč si našel cestu přímo na čelo Dialla, který ale nedokázal míč usměrnit do brány.

18

Hráči Nantes se teď dostávají více do hry a snaží se kombinací něco vymyslet. Guingampe je zatím ale ostražité.

15

Riou teď musel vytáhnout proti Mendymu neskutečný zákrok. Naštěstí pro Nantes se ale podařilo dostat míč do bezpečí.

14

Po nepřesné přihrávce Sorbona se k míči dostal Bammou, který okamžitě zkoušel vystřelit. Střela mu ale vůbec nesedla a skončila na tribuně.

12

Rozhodčí nakonec rohový kop odvolal. Didot byl poslední kdo se míče dotknul na hrací ploše. Následuje tedy odkop od brány.

11

Do velké šance se teď řítil Didiot. Jeho centr byl ale sražen na roh.

10

Lucas Lima teď ubránil Mendyho na hranici faulu a domácím fanouškům se to moc nelíbí. Rozhodčí Hamel ale zůstává klidný.

9

V úvodních minutách jsou lepší domácí, ale hráči Nantes zatím skvěle brání.

5

Hráči Guingamp zahrozili z přímého kopu!
K míči se postavil Diallo a poslal přesný centr do vápna. K míči se nejrychleji dostal Thomasson, který omylem ohrozil vlastní bránu. Riou byl ale připravený.

3

Nantes dlouho kombinovali na útočné polovině, nakonec se ale nepřesnou přihrávkou připravili o šanci ohrozit branku soupeře.

1

Dlouhý nákop Sorbona nikoho nenašel a pro míč si v klidu došel Riou.

1

Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Johan Hamel.
Za pět minut začínáme. Hráči už se seřadili v tunelu.
Náročný týden prožívá tým FC Nantes. V pondělí odehráli hráči Nantes zápas proti Lille, ve kterém se ani jednomu týmu branka vstřelit nepodařila a body se tak dělily. Následoval středeční domácí duel s Lyonem, který se Nantes vůbec nepodařil. Na konci zápasu na tabuli svítilo děsivé skóre 0:6. Po tomto debaklu nemohlo vedení Nantes reagovat jinak než vyhazovem trenéra Reného Girarda. Na střídačce Nantes tak dnes bude stát Philippe Mao, který dříve působil u rezervního týmu Nantes.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?