VÝSLEDKY FINÁLE MUŽŮ
1. Calle Halfvarsson (SWE) 3:31.83
2. Emil Iversen (NOR) +0.12
3. Teodor Peterson (SWE) +0.54
4. Iivo Niskanen (FIN) +4.01
5. Emil Jönsson (SWE) +41.96
6. Pål Golberg (NOR) +1:57.20
VÝSLEDKY FINÁLE ŽEN
1. Heidi Wengová (NOR) 3:15.76
2. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +0.48
3. Hanna Falková (SWE) +1.06
4. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +2.99
5. Anna Svendsenová (NOR) +6.27
6. Julija Bělorukovová (RUS) +16.75
VÝSLEDKY SEMIFINÁLE MUŽŮ
První semifinále
1. Calle Halfvarsson (SWE) 3:33.39
2. Teodor Peterson (SWE) +0.10
3. Sergej Ustjugov (RUS) +0.20
4. Eirik Brandsdal (NOR) +0.64
5. Alex Harvey (CAN) +1.20
6. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +7.49
Druhé semifinále
1. Pål Golberg (NOR) 3:31.80
2. Emil Iversen (NOR) +0.45
3. Iivo Niskanen (FIN) +1.23
4. Emil Jönsson (SWE) +1.47
5. Petter Northug Jr. (NOR) +2.48
6. Oskar Svensson (SWE) +8.53
VÝSLEDKY SEMIFINÁLE ŽEN
První semifinále
1. Hanna Falková (SWE) 3:15.80
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +0.07
3. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +0.27
4. Anna Svendsenová (NOR) +0.80
5. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +0.85
6. Ragnhild Hagaová (NOR) +2.31
Druhé semifinále
1. Heidi Wengová (NOR) 3:17.22
2. Julija Bělorukovová (RUS) +0.09
3. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +0.57
4. Marit Bjørgenová (NOR) +0.71
5. Kari Vikhagen Gjeitnesová (NOR) +1.07
6. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +3.37
VÝSLEDKY ČTVRTFINÁLE MUŽŮ
První čtvrtfinále
1. Sergej Ustjugov (RUS) 3:30.78
2. Teodor Peterson (SWE) +0.14
3. Eirik Brandsdal (NOR) +0.64
4. Marcus Hellner (SWE) +2.52
5. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR) +3.39
6. Maicol Rastelli (ITA) +9.71
Druhé čtvrtfinále
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 3:30.09
2. Calle Halfvarsson (SWE) +0.03
3. Emil Jönsson (SWE) +1.32
4. Alexander Bessměrtnych (RUS) +2.13
5. Erik Bjornsen (USA) +3.69
6. Marko Kilp (EST) +5.15
Třetí čtvrtfinále
1. Alex Harvey (CAN) 3:34.14
2. Oskar Svensson (SWE) +0.20
4. Maxim Vylegžanin (RUS) +0.51
5. Federico Pellegrino (ITA) +0.81
Finn Hågen Krogh (NOR) DSQ
Sondre Turvoll Fossli (NOR) DSQ
Čtvrté čtvrtfinále
1. Pål Golberg (NOR) 3:33.48
2. Emil Iversen (NOR) +0.46
3. Baptiste Gros (FRA) +1.32
4. Hirojuki Mijazawa (JPN) +2.88
5. Sebastian Eisenlauer (GER) +2.91
6. Andrej Larkov (RUS) +3.37
Páté čtvrtfinále
1. Petter Northug Jr. (NOR) 3:34.52
2. Iivo Niskanen (FIN) +0.05
3. Richard Jouve (FRA) +0.31
4. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +0.32
5. Len Valjas (CAN)
6. Perttu Hyvärinen (FIN)
VÝSLEDKY ČTVRTFINÁLE ŽEN
První čtvrtfinále
1. Krista Pärmäkoskiová (FIN) 3:14.57
2. Hanna Falková (SWE) +0.42
3. Kari Vikhagen Gjeitnesová (NOR) +0.92
4. Ragnhild Hagaová (NOR) +1.05
5. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +2.06
6. Ida Sargentová (USA) +8.24
Druhé čtvrtfinále
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 3:15.87
2. Anna Svendsenová (NOR) +0.39
3. Stina Nilssonová (SWE) +1.96
4. Alena Procházková (SVK) +2.22
5. Sophie Caldwellová (USA) +3.00
6. Laurien van der Graaffová (SUI) +4.62
Třetí čtvrtfinále
1. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 3:15.94
2. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +0.49
3. Mari Eideová (NOR) +0.78
4. Lucia Scardoniová (ITA) +4.00
5. Nadine Fähndrichová (SUI) +5.04
6. Laura Mononenová (FIN) +6.27
Čtvrté čtvrtfinále
1. Julija Bělorukovová (RUS) 3:16.47
2. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +0.14
3. Jessica Digginsová (USA) +0.22
4. Sadie Bjornsenová (USA) +0.82
5. Sandra Ringwaldová (GER) +1.35
6. Kerttu Niskanenová (FIN) +5.03
Páté čtvrtfinále
1. Heidi Wengová (NOR) 3:15.15
2. Marit Bjørgenová (NOR) +0.72
3. Justyna Kowalczyková (POL) +1.69
4. Natalja Něprjajevová (RUS) +2.04
5. Jennie Öbergová (SWE) +2.34
6. Gaia Vürichová (ITA) +7.42
VÝSLEDKY KVALIFIKACE MUŽŮ
1. Calle Halfvarsson (SWE) 3:28.44
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +0.14
3. Pål Golberg (NOR) +2.07
4. Teodor Peterson (SWE) +5.77
5. Iivo Niskanen (FIN) +6.21
6. Sergej Ustjugov (RUS) +7.42
7. Finn Hågen Krogh (NOR) +7.53
8. Emil Jönsson (SWE) +7.65
9. Marko Kilp (EST) +8.07
10. Alexander Bessměrtnych (RUS) +8.38
11. Oskar Svensson (SWE) +8.55
12. Federico Pellegrino (ITA) +8.66
13. Emil Iversen (NOR) +8.95
14. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +9.28
15. Richard Jouve (FRA) +9.48
16. Eirik Brandsdal (NOR) +9.66
17. Sondre Turvoll Fossli (NOR) +9.71
18. Sebastian Eisenlauer (GER) +10.24
19. Len Valjas (CAN) +10.24
20. Petter Northug Jr. (NOR) +10.62
21. Hirojuki Mijazawa (JPN) +10.68
22. Baptiste Gros (FRA) +10.85
23. Alex Harvey (CAN) +10.92
24. Andrej Larkov (RUS) +10.94
25. Marcus Hellner (SWE) +11.06
26. Maxim Vylegžanin (RUS) +11.23
27. Maicol Rastelli (ITA) +11.76
28. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR) +11.79
29. Perttu Hyvärinen (FIN) +12.56
30. Erik Bjornsen (USA) +12.61
---
59. Aleš Razým (CZE) +18.12
63. Michal Novák (CZE) +19.02
64. Peter Mlynár (SVK) +19.61
79. Jakub Gräf (CZE) +24.12
85. Petr Knop (CZE) +26.59
88. Miroslav Šulek (SVK) +28.24
VÝSLEDKY KVALIFIKACE ŽEN
1. Sadie Bjornsenová (USA) 3:19.62
2. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +0.29
3. Heidi Wengová (NOR) +0.36
4. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +0.50
5. Stina Nilssonová (SWE) +0.82
6. Kari Vikhagen Gjeitnesová (NOR) +1.06
7. Marit Bjørgenová (NOR) +1.23
8. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +1.60
9. Jessica Digginsová (USA) +1.75
10. Sophie Caldwellová (USA) +2.01
11. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +2.81
12. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +3.12
13. Hanna Falková (SWE) +3.13
14. Lucia Scardoniová (ITA) +3.73
15. Mari Eideová (NOR) +4.28
16. Alena Procházková (SVK) +4.89
17. Sandra Ringwaldová (GER) +5.09
18. Laura Mononenová (FIN) +5.16
19. Justyna Kowalczyková (POL) +5.22
20. Anna Svendsenová (NOR) +5.23
21. Ragnhild Hagaová (NOR) +5.33
22. Julija Bělorukovová (RUS) +5.49
23. Kerttu Niskanenová (FIN) +5.52
24. Nadine Fähndrichová (SUI) +5.57
25. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +5.65
26. Ida Sargentová (USA) +6.17
27. Jennie Öbergová (SWE) +6.20
28. Natalja Něprjajevová (RUS) +6.42
29. Gaia Vürichová (ITA) +6.86
30. Laurien van der Graaffová (SUI) +7.07
---
43. Karolína Grohová (CZE) +10.26
51. Petra Nováková (CZE) +13.37
58. Kateřina Berousková (CZE) +15.56
AKTUÁLNÍ POŘADÍ SVĚTOVÉHO POHÁRU
Muži
1. Calle Halfvarsson (SWE)
116 b.
2. Iivo Niskanen (FIN)
100 b.
2. Pål Golberg (NOR)
100 b.
4. Emil Iversen (NOR)
82 b.
5. Finn Hågen Krogh (NOR)
80 b.
6. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
60 b.
6. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
60 b.
8. Didrik Tønseth (NOR)
50 b.
8. Johan Olsson (SWE)
50 b.
8. Teodor Peterson (SWE)
50 b.
---
52. Lukáš Bauer (CZE) 2 b.
Ženy
1. Stina Nilssonová (SWE)
136 b.
2. Marit Bjørgenová (NOR)
126 b.
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
125 b.
4. Heidi Wengová (NOR)
120 b.
5. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
86 b.
6. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
80 b.
7. Laura Mononenová (FIN)
72 b.
8. Natalja Matvejevová (RUS)
50 b.
9. Hanna Falková (SWE)
47 b.
10. Nicole Fesselová (GER)
45 b.
---
27. Alena Procházková (SVK) 13 b.
VÝSLEDKY SPRINTŮ V KUUSAMU
Muži
1. Pål Golberg (NOR)
2. Calle Halfvarsson (SWE)
3. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
Ženy
1. Stina Nilssonová (SWE)
2. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
3. Heidi Wengová (NOR)
---
19. Alena Procházková (SVK)
Ženy
1. Heidi Wengová (NOR)
2. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
3. Hanna Falková (SWE)
Muži
1. Calle Halfvarsson (SWE)
2. Emil Iversen (NOR)
3. Teodor Peterson (SWE)
FIN M
1. Calle Halfvarsson (SWE) 3:31.83
2. Emil Iversen (NOR) +0.12
3. Teodor Peterson (SWE) +0.54
4. Iivo Niskanen (FIN) +4.01
5. Emil Jönsson (SWE) +41.96
6. Pål Golberg (NOR) +1:57.20
FIN M
FIN M
FIN M
FIN M
Iivo Niskanen (FIN)
Emil Iversen (NOR)
Pål Golberg (NOR)
Calle Halfvarsson (SWE)
Teodor Peterson (SWE)
Emil Jönsson (SWE)
FIN Ž
1. Heidi Wengová (NOR) 3:15.76
2. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +0.48
3. Hanna Falková (SWE) +1.06
4. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +2.99
5. Anna Svendsenová (NOR) +6.27
6. Julija Bělorukovová (RUS) +16.75
FIN Ž
FIN Ž
FIN Ž
FIN Ž
1. Pål Golberg (NOR) 3:31.80
2. Emil Iversen (NOR) +0.45
3. Iivo Niskanen (FIN) +1.23
4. Emil Jönsson (SWE) +1.47
5. Petter Northug Jr. (NOR) +2.48
6. Oskar Svensson (SWE) +8.53
2 SF M
2 SF M
2 SF M
2 SF M
1 SF M
1. Calle Halfvarsson (SWE) 3:33.39
2. Teodor Peterson (SWE) +0.10
3. Sergej Ustjugov (RUS) +0.20
4. Eirik Brandsdal (NOR) +0.64
5. Alex Harvey (CAN) +1.20
6. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +7.49
1 SF M
1 SF M
1 SF M
1 SF M
2 SF Ž
1. Heidi Wengová (NOR) 3:17.22
2. Julija Bělorukovová (RUS) +0.09
3. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +0.57
4. Marit Bjørgenová (NOR) +0.71
5. Kari Vikhagen Gjeitnesová (NOR) +1.07
6. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +3.37
2 SF Ž
2 SF Ž
2 SF Ž
2 SF Ž
1 SF Ž
1. Hanna Falková (SWE) 3:15.80
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +0.07
3. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +0.27
4. Anna Svendsenová (NOR) +0.80
5. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +0.85
6. Ragnhild Hagaová (NOR) +2.31
1 SF Ž
1 SF Ž
1 SF Ž
1 SF Ž
5 ČF M
1. Petter Northug Jr. (NOR) 3:34.52
2. Iivo Niskanen (FIN) +0.05
3. Richard Jouve (FRA) +0.31
4. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +0.32
5. Len Valjas (CAN)
6. Perttu Hyvärinen (FIN)
5 ČF M
5 ČF M
5 ČF M
5 ČF M
1. Pål Golberg (NOR) 3:33.48
2. Emil Iversen (NOR) +0.46
3. Baptiste Gros (FRA) +1.32
4. Hirojuki Mijazawa (JPN) +2.88
5. Sebastian Eisenlauer (GER) +2.91
6. Andrej Larkov (RUS) +3.37
4 ČF M
4 ČF M
4 ČF M
4 ČF M
3 ČF M
3 ČF M
1. Alex Harvey (CAN) 3:34.14
2. Finn Hågen Krogh (NOR) +0.06
3. Oskar Svensson (SWE) +0.20
4. Maxim Vylegžanin (RUS) +0.51
5. Federico Pellegrino (ITA) +0.81
6. Sondre Turvoll Fossli (NOR) DSQ
3 ČF M
3 ČF M
3 ČF M
3 ČF M
2 ČF M
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 3:30.09
2. Calle Halfvarsson (SWE) +0.03
3. Emil Jönsson (SWE) +1.32
4. Alexander Bessměrtnych (RUS) +2.13
5. Erik Bjornsen (USA) +3.69
6. Marko Kilp (EST) +5.15
2 ČF M
2 ČF M
2 ČF M
2 ČF M
1. Sergej Ustjugov (RUS) 3:30.78
2. Teodor Peterson (SWE) +0.14
3. Eirik Brandsdal (NOR) +0.64
4. Marcus Hellner (SWE) +2.52
5. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR) +3.39
6. Maicol Rastelli (ITA) +9.71
1 ČF M
1 ČF M
1 ČF M
1 ČF M
5 ČF Ž
1. Heidi Wengová (NOR) 3:15.15
2. Marit Bjørgenová (NOR) +0.72
3. Justyna Kowalczyková (POL) +1.69
4. Natalja Něprjajevová (RUS) +2.04
5. Jennie Öbergová (SWE) +2.34
6. Gaia Vürichová (ITA) +7.42
5 ČF Ž
5 ČF Ž
5 ČF Ž
5 ČF Ž
5 ČF Ž
4 ČF Ž
1. Julija Bělorukovová (RUS) 3:16.47
2. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +0.14
3. Jessica Digginsová (USA) +0.22
4. Sadie Bjornsenová (USA) +0.82
5. Sandra Ringwaldová (GER) +1.35
6. Kerttu Niskanenová (FIN) +5.03
4 ČF Ž
4 ČF Ž
4 ČF Ž
4 ČF Ž
3 ČF Ž
1. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 3:15.94
2. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +0.49
3. Mari Eideová (NOR) +0.78
4. Lucia Scardoniová (ITA) +4.00
5. Nadine Fähndrichová (SUI) +5.04
6. Laura Mononenová (FIN) +6.27
3 ČF Ž
3 ČF Ž
3 ČF Ž
3 ČF Ž
2 ČF Ž
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 3:15.87
2. Anna Svendsenová (NOR) +0.39
3. Stina Nilssonová (SWE) +1.96
4. Alena Procházková (SVK) +2.22
5. Sophie Caldwellová (USA) +3.00
6. Laurien van der Graaffová (SUI) +4.62
2 ČF Ž
2 ČF Ž
2 ČF Ž
2 ČF Ž
1 ČF Ž
1. Krista Pärmäkoskiová (FIN) 3:14.57 – Q
2. Hanna Falková (SWE) +0.42 – Q
3. Kari Vikhagen Gjeitnesová (NOR) +0.92
4. Magne Haga (NOR) +1.05
5. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +2.06
6. Ida Sargentová (USA) +8.24
1 ČF Ž
1 ČF Ž
1 ČF Ž
Krista Pärmäkoskiová (FIN)
Kari Vikhagen Gjeitnesová (NOR)
Hanna Falková (SWE)
Ragnhild Hagaová (NOR)
Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
Ida Sargentová (USA)
ŽENY
ČF1 – Krista Pärmäkoskiová, Kari Vikhagen Gjeitnesová, Hanna Falková, Ragnhild Hagaová, Astrid Uhrenholdt Jacobsenová, Ida Sargentová
ČF2 – Maiken Caspersen Fallaová, Stina Nilssonová, Sophie Caldwellová, Alena Procházková, Anna Svendsen, Laurien van der Graaffová
ČF3 – Ingvild Flugstad Østbergová, Ida Ingemarsdotterová, Lucia Scardoniová, Mari Eideová, Laura Mononenová, Nadine Fähndrichová
ČF4 – Sadie Bjornsenová, Jessica Digginsová, Kathrine Rolsted Harsemová, Sanda Ringwaldová, Julija Bělorukovová, Kerttu Niskanenová
ČF5 – Heidi Wengová, Marit Bjørgenová, Justyna Kowalczyková, Jennie Öbergová, Natalja Něprjajevová, Gaia Vürichová
MUŽI
ČF1 – Teodor Peterson, Sergej Ustjugov, Eirik Brandsdal, Marcus Hellner, Maicol Rastelli, Martin Løwstrøm Nyenget
ČF2 – Calle Halfvarsson, Johannes Høsflot Klæbo, Emil Jönsson, Marko Kilp, Alexander Bessměrtnych, Erik Bjornsen
ČF3 – Finn Haagen Krogh, Oskar Svensson, Federico Pellegrino, Sondre Turvoll Fossli, Alex Harvey, Maxim Vylegžanin
ČF4 – Pål Golberg, Emil Iversen, Sebastian Eisenlauer, Hirojuki Mijazawa, Baptiste Gros, Andrej Larkov
ČF5 – Iivo Niskanen, Martin Johnsrud Sundby, Richard Jouve, Len Vajlas, Petter Northug jr., Perttu Hyvarinen
1. Calle Halfvarsson (SWE) 3:28.44
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +0.14
3. Pål Golberg (NOR) +2.07
4. Teodor Peterson (SWE) +5.77
5. Iivo Niskanen (FIN) +6.21
6. Sergej Ustjugov (RUS) +7.42
7. Finn Hågen Krogh (NOR) +7.53
8. Emil Jönsson (SWE) +7.65
9. Marko Kilp (EST) +8.07
10. Alexander Bessměrtnych (RUS) +8.38
11. Oskar Svensson (SWE) +8.55
12. Federico Pellegrino (ITA) +8.66
13. Emil Iversen (NOR) +8.95
14. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +9.28
15. Richard Jouve (FRA) +9.48
16. Eirik Brandsdal (NOR) +9.66
17. Sondre Turvoll Fossli (NOR) +9.71
18. Sebastian Eisenlauer (GER) +10.24
19. Len Valjas (CAN) +10.24
20. Petter Northug Jr. (NOR) +10.62
21. Hirojuki Mijazawa (JPN) +10.68
22. Baptiste Gros (FRA) +10.85
23. Alex Harvey (CAN) +10.92
24. Andrej Larkov (RUS) +10.94
25. Marcus Hellner (SWE) +11.06
26. Maxim Vylegžanin (RUS) +11.23
27. Maicol Rastelli (ITA) +11.76
28. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR) +11.79
29. Perttu Hyvärinen (FIN) +12.56
30. Erik Bjornsen (USA) +12.61
---
59. Aleš Razým (CZE) +18.12
63. Michal Novák (CZE) +19.02
64. Peter Mlynár (SVK) +19.61
79. Jakub Gräf (CZE) +24.12
85. Petr Knop (CZE) +26.59
88. Miroslav Šulek (SVK) +28.24
1. Sadie Bjornsenová (USA) 3:19.62
2. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +0.29
3. Heidi Wengová (NOR) +0.36
4. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +0.50
5. Stina Nilssonová (SWE) +0.82
6. Kari Vikhagen Gjeitnesová (NOR) +1.06
7. Marit Bjørgenová (NOR) +1.23
8. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +1.60
9. Jessica Digginsová (USA) +1.75
10. Sophie Caldwellová (USA) +2.01
11. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +2.81
12. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +3.12
13. Hanna Falková (SWE) +3.13
14. Lucia Scardoniová (ITA) +3.73
15. Mari Eideová (NOR) +4.28
16. Alena Procházková (SVK) +4.89
17. Sandra Ringwaldová (GER) +5.09
18. Laura Mononenová (FIN) +5.16
19. Justyna Kowalczyková (POL) +5.22
20. Anna Svendsenová (NOR) +5.23
21. Ragnhild Hagaová (NOR) +5.33
22. Julija Bělorukovová (RUS) +5.49
23. Kerttu Niskanenová (FIN) +5.52
24. Nadine Fähndrichová (SUI) +5.57
25. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +5.65
26. Ida Sargentová (USA) +6.17
27. Jennie Öbergová (SWE) +6.20
28. Natalja Něprjajevová (RUS) +6.42
29. Gaia Vürichová (ITA) +6.86
30. Laurien van der Graaffová (SUI) +7.07
---
43. Karolína Grohová (CZE) +10.26
51. Petra Nováková (CZE) +13.37
58. Kateřina Berousková (CZE) +15.56
Zřejmě největším favoritem závodu mužů bude vítěz z Kuusama Pål Golberg. Dále mezi favority musíme počítat především ostatní norské závodníky, ale do bojů o přední příčky budou chtít tradičně zasáhnout i Rusové a hned dva zástupce v první čtyřce mělo v Kuusamo Švédsko. Seznam favoritů je tedy poměrně široký.
Mezi ženami situace není moc odlišná, neboť největšími favoritkami budou reprezentantky Norska a Švédska. Především se musí počítat se Stinou Nilssonovou, která dnes pojede ve žlutém trikotu pro nejlepší ženu světového poháru. Zamíchat s kartami by však mohly i trochu nevyzpytatelné Rusky či Finky.
Muži
1. Calle Halfvarsson (SWE) 116 b.
2. Iivo Niskanen (FIN) 100 b.
2. Pål Golberg (NOR) 100 b.
4. Emil Iversen (NOR) 82 b.
5. Finn Hågen Krogh (NOR) 80 b.
6. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 60 b.
6. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 60 b.
8. Didrik Tønseth (NOR) 50 b.
8. Johan Olsson (SWE) 50 b.
8. Teodor Peterson (SWE) 50 b.
---
52. Lukáš Bauer (CZE) 2 b.
Ženy
1. Stina Nilssonová (SWE) 136 b.
2. Marit Bjørgenová (NOR) 126 b.
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN) 125 b.
4. Heidi Wengová (NOR) 120 b.
5. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 86 b.
6. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 80 b.
7. Laura Mononenová (FIN) 72 b.
8. Natalja Matvejevová (RUS) 50 b.
9. Hanna Falková (SWE) 47 b.
10. Nicole Fesselová (GER) 45 b.
---
27. Alena Procházková (SVK) 13 b.
VÝSLEDKY SPRINTŮ V KUUSAMU
Muži
1. Pål Golberg (NOR)
2. Calle Halfvarsson (SWE)
3. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
Ženy
1. Stina Nilssonová (SWE)
2. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
3. Heidi Wengová (NOR)
---
19. Alena Procházková (SVK)