konec (1:1)

30.11.2016, 21:00 • Old Trafford, Manchester • Čtvrtfinále • Martin Penker

Tipsport: 1.33 5.4 8.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:58:03)
Dnešní utkání je za námi. Domácí byli v dnešním utkání lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 4:1! První poločas sice skončil za stavu 1:1, když se nejdříve už ve 2. minutě trefil Zlatan Ibrahimovič. Hosté ale dokázali ve 35. minutě vyrovnat zásluhou Ashleyho Fletchera, který dorážel míč do poloodkryté branky. Domácí ale vstoupili do druhého poločasu stejně tak, jak vstoupili do dnešního utkání a Anthony Martial poslal svůj tým opět do vedení ve 48. minutě. V 62. minutě po velkém tlaku domácích to bylo už 3:1 a trefil se po krásné přihrávce od Valencii opět Anthony Martial. Hosté ještě ke konci zápasu spálili dvě tutovky a v 90+4. minutě tak domácí vstřelili čtvrtou a zároveň poslední branku v dnešním utkání. Trefil se opět Zlatan Ibrahimovič a stejně jako Anthony Martial přidal v dnešním utkání druhou trefu.

90+3

Manchester United právě vstřelil branku!
Tak domácí ještě přidávají čtvrtou branku! Herrera převzal míč na hranici vápna soupeře. Následně se s ním dostal do vápna a chirurgicky přesnou přihrávkou našel na hranici malého vápna ZLATANA IBRAHIMOVIČE, který svou druhou brankou v dnešním utkání upravuje stav utkání na 4:1.

90+3

Už nám běží poslední nastavená minutka utkání a vypadá to, že Manchester United dnes zvítězí 3:1.

90+2

Feghouli střelou z hranice vápna poslal míč jen vedle levé tyče De Geaovy branky.

90+1

Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90+1

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Henrikh Mchitarjan, přichází Marcus Rashford.

90

Schweinsteiger napřáhl ke střele z hranice vápna. Míč však poslal zhruba metr vedle levé tyče.

90

Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání a vypadá to, že Manchester United bude moci slavit postup do semifinále EFL Cupu.

89

Domácí si mezi sebou špatně přihráli na polovině soupeře a o míč tak přišli.

88

Míč opět pouze proletěl vápnem a skončil na opačné straně hřiště u Lanziniho.

87

Hosté budou zahrávat rohový kop z pravé strany hřiště.

87

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Anthony Martial, přichází Bastian Schweinsteiger.

87

To samé se teď stalo na druhé straně. Zaza si tak dlouho hrál s míčem až ho o něj obral Jones.

86

Ibrahimovič si tak dlouho hrál s míčem poblíž hranice vápna soupeře, až o něj přišel.

85

Míč od rohového praporku pouze prosvištěl vápnem a skončil v zámezí. Do hlavičky se ve vápně tlačil Zaza, ale míč netrefil.

84

Hosté budou zahrávat rohový kop.

83

Zaza napřáhl ke střele z hranice vápna. Střela mu ale vůbec nesedla a míč po jeho střele skončil za levou pomezní čárou.

82

Následný rohový kop se domácím příliš nepovedl a dopředu tak mohou hosté.

81

Ibrahimovič se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho pokus mířený ke vzdálenější tyči ale dokázal Adrián v pohodě vyrazit mimo tři tyče.

80

Následný rohový kop neznamenal pro hosty větší potíže.

79

Mchitarjan napřáhl ke střele z hranice vápna. Jeho pokus ale zblokoval jeden z obránců do zámezí.

78

Rooney napřáhl ke střele poblíž hranice vápna. Branku ale vůbec netrefil.

78

Feghouli se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů poblíž hranice vápna soupeře. Rozhodčí ale faul neodpískal.

76

Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Dimitri Payet, přichází Simone Zaza.

75

Rooney byl zasažen kopačkou do obličeje uvnitř vápna soupeře, ale rozhodčí pokutový kop neodpískal! Rooney má na obličeji krvavé zranění, které vehementně ukazuje rozhodčímu.

74

Martial poslal do vápna do vápna centr z levé strany, který však odvrátil mimo vápno Reid.

73

Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.

72

Mchitarjan poslal do vápna přízemní centr z pravé strany, který odvrátil do zámezí Kouyaté.

71

Kouyaté špatně vhodil aut zhruba na polovině hřiště a vhazovat tak budou domácí.

70

Tento rohový kop se ale hostům vůbec nepovedl a dopředu tak mohou domácí.

69

Hosté budou zahrávat rohový kop, který vybojoval na pravé straně hřiště Kouyaté.

68

Payet celkem snadno přišel o míč poblíž vápna soupeře a dopředu tak mohou domácí.

67

Blind se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.

66

Nevydrželi tam s ním však dlouho, neboť po nepřesné přihrávce jednoho z nich míč skončil u jednoho z hráčů v červeném dresu.

65

Hosté se po delší době usadili s míčem na polovině soupeře.

64

Míč od rohového praporku ale skončil jen na hlavě Ibrahimoviče, který ho následně neměl problém poslat mimo vápno.

64

62

62. Anthony MARTIAL - 3:1

62

Domácí vedou už 3:1! Ibrahimovič poslal skvělou přihrávku do vápna k úplně volnému Valenciovi, který našel ještě lepší přihrávkou ANTHONYHO MARTIALA, který se střelou z první nemýlil do odkryté branky.

61

Ibrahimovič sice propálil zeď, ale míč poslal přímo doprostřed branky, kde stál připravený Adrián.

60

Domácí budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z třiadvaceti metrů.

58

Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Michail Antonio, přichází Manuel Lanzini.

57

Antonio má nějaké zdravotní potíže a vypadá to, že v dnešním utkání dohrál.

56

56. Martial v obrovské šanci selhal.

56

Martial se ocitl s míčem zcela osamocen ve vápně soupeře. Adrián však proti němu dobře vyběhl a jeho následný střelecký pokus vyrazil mimo tři tyče.

55

Hosté si mezi sebou špatně přihráli na polovině soupeře a míč od Payeta skončil jen v zámezí.

54

Feghouli se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Trefil ale pouze Jonese, od kterého se míč odrazil zpět do Feghouliho a následně do zámezí.

53

Wayne Rooney vyfasoval za zbytečné řeči směrem k rozhodčímu žlutou kartu.

53

Rooney poslal do vápna příliš přetažený centr, který skončil pouze u jednoho z hostujících hráčů.

52

Domácí ale budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z třiadvaceti metrů, avšak z poměrně velkého úhlu.

52

Valencia se snažil poslat do vápna centr z pravé strany. Trefil však pouze Ogbonnu.

51

Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.

50

Fletcher se snažil poslat do vápna centr z pravé strany. Trefil však pouze jednoho ze svých spoluhráčů, od kterého se míč odrazil do zámezí.

49

Ibrahimovič dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

48

48. Anthony MARTIAL - 2:1

48

Domácí se dostávají opět do vedení! Valencia poslal skvělou přihrávku do vápna k Mchitarjanovi, který ještě našel na hranici pokutového puntíku ANTHONYHO MARTIALA, a ten už se tvrdou střelou pod břevno nemýlil.

47

Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

46

Mchitarjan dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

46

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Luke Shaw, přichází Daley Blind.

46

Druhý poločas začne přibližně v 22:04.
První poločas je za námi. Domácí byli od začátku utkání aktivnějším týmem a také se hned ve druhé minutě dostali do vedení zásluhou Zlatana Ibrahimoviče. Domácí si i nadále vytvářeli nebezpečné šance, ale další branku se jim nepodařilo vstřelit. Hosté naopak dokázali z ojedinělé šance vyrovnat, a to když se ve 35. minutě prosadil mladičký Ashley Fletcher, který se z dorážky nemýlil. Druhý poločas tak bude ještě velmi zajímavý. Určitě si ho tedy nenechte s námi ujít.

Držení míče: 65% – 35%
Střely celkem: 9 – 2
Střely na branku: 4 – 2

45+3

45+2

Už nám pomalu končí druhá nastavená minutka prvního poločasu a vypadá to, že do kabin půjdou oba týmy za stavu 1:1.

45+1

Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.

45

Tak ono to zřejmě vážně nepůjde. Aarona Cresswella nahrazuje na hrací ploše Arthur Masuaku.

44

Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

43

Martial nedokázal projít okolo Kouyatého na pravé straně hřiště a dopředu tak mohou hosté.

42

Tak se Cresswell nakonec ještě vrací na hrací plochu a zřejmě to ještě zkusí rozběhat.

41

Cresswell má nějaké zdravotní potíže a vypadá to, že v dnešním utkání už pokračovat nebude moci.

41

Domácí si ale s tímto přímým kopem dokázali poradit a míč jeden z nich odhlavičkoval mimo vápno.

40

Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiceti metrů.

39

Žlutou kartu dostává Valencia (Manchester United).

39

Shaw poslal do vápna příliš nepřesný centr z levé strany a míč tak skončil od jeho kopaček také jen v zámezí.

38

Hosté si mezi sebou špatně přihráli na polovině soupeře a míč tak skončil od jednoho z nich jen v zámezí.

36

Domácí se snaží ihned odpovědět na branku soupeře stejnou mincí. Zatím se jim to ale příliš nedaří.

35

35. Ashley FLETCHER - 1:1

35

West Ham právě vstřelil branku!
Hosté srovnávají na 1:1! Payet se dostal ke střele z hranice vápna. Jeho pokus vyrazil De Gea pouze k ASHLEYMU FLETCHEROVI, a ten už se střelou k pravé tyči nemýlil!

34

Antonio celkem čistě přišel o míč poblíž vápna soupeře a do protiútoku tak mohou domácí.

33

Herrera se teď sice diví, ale jeho faul na polovině soupeře byl jasný a k míči se tak dostávají Kladiváři.

33

Rooney se dostal ke střele z hranice vápna, ale svým střeleckým pokusem trefil jen jednoho z obránců.

32

Mchitarjan poslal nepřesnou přihrávku na pravou stranu hřiště k Valenciovi a míč tak od něj skončil jen v zámezí.

31

Domácí se po chybě jednoho z hostujících hráčů na polovině soupeře dostali do protiútoku. Ibrahimovič nejdříve pálil z hranice vápna do jednoho z obránců a následně Martialovo pokus uvnitř vápna Adrián v pohodě chytil.

30

29

Rooney poslal do vápna nadýchaný centr z pravé strany. Na přední tyči se tlačil do hlavičky Martial, ale na míč nedosáhl.

28

Payet už míří za pomezní čáru a vypadá to, že bude moci dále pokračovat ve hře.

27

Ibrahimovič se dopustil faulu poblíž hranice vápna soupeře a hrát tak mohou hosté. Payet se po souboji s Ibrahimovičem nezvedá z trávníku a bude tak muset být ošetřen.

26

Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.

25

Antonio se zamotal do vlastních kliček a míč mu nakonec utekl do zámezí.

24

Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil pouze v zámezí.

23

Carrick dostal nabito poblíž hranice vápna. Jeho tvrdý pokus však dokázal zablokovat jeden z obránců.

21

Feghouli dostal od svého spoluhráče příliš dlouhou přihrávku za obránce a míč tak skončil pouze u brankáře domácích.

20

Rooney poslal do vápna příliš nepřesný centr z levé strany, po kterém míč skončil pouze v zámezí.

19

Feghouli dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

18

Z následného protiútoku se dostal ke střele poblíž hranice vápna Martial. Ten však branku vysoko přestřelil.

17

Payet poslal do vápna nebezpečný centr, který však přistál pouze na hlavě jednoho z hráčů v červeném dresu.

17

Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiceti metrů. Faulem se provinil Valencia.

16

Následný rohový kop nenadělal hostům větší potíže.

16

Rooney to zkusil přímo na branku. Jeho pokus ale Adrián dokázal vyrazit mimo tři tyče.

15

Martial byl faulován těsně za hranicí vápna Pedrem Obiangem a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.

14

Rohový kop zahrávali na opačné straně hřiště i hosté, ale ani oni nedokázali nijak ohrozit branku soupeře.

13

Domácí zahrávali rohový kop, který však nenadělal hostům větší potíže.

12

Shaw dostal příliš dlouhou přihrávku do úniku po levé straně hřiště a míč tam skončil pouze v zámezí.

11

Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.

9

Payet se snažil vyměnit míč na hranici vápna s Antoniem. Ten mu ho však špatně vrátil a hrát tak mohou domácí.

8

Hosté se teď snaží uklidnit hru.

7

7. Ibrahimovič v obrovské šanci selhal.

7

Obrovská šance domácích! Zlatan Ibrahimovič se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale ani nadvakrát nedokázal překonat Adriána, který si tak na své konto připsal dva velmi důležité zákroky.

6

4

Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

2

2. Zlatan IBRAHIMOVIČ - 1:0

2

Domácí se dostávají velmi brzo do vedení! ZLATAN IBRAHIMOVIČ převzal míč od jednoho ze svých spoluhráčů na hranici vápna soupeře a následným lobem překonal vyběhnuvšího Adriána.

1

Domácí rozehráli první poločas a ihned se s míčem ženou směrem dopředu.

1

Manchester United: De Gea – Valencia, Rojo, Jones, Shaw – Carrick, Herrera – Mchitarjan, Rooney (C), Martial – Ibrahimovič
Náhradníci: Romero – Blind, Schneiderlin, Schweinsteiger, Lingard, Mata, Rashford

West Ham United: Adrián – Kouyaté, Reid (C), Ogbonna – Antonio, Fernandes, Obiang, Cresswell – Feghouli, Fletcher, Payet
Náhradníci: Randolph – Nordtveit, Lanzini, Zaza, Noble, Collins, Masuaku.
x

Poslední 3 vzájemná utkání

Manchester Utd – West Ham 1:1
West Ham – Manchester Utd 3:2
West Ham – Manchester Utd 1:2 (FA Cup)

West Ham United

West Ham se dostal do čtvrtfinále Anglického Ligového poháru nejdříve přes Accrington, který porazil 0:1. V osmifinále se poté utkal s Chelsea, kterou porazil po skvělém výkonu 2:1. Dnes je ale čeká další těžký soupeř a uvidíme tedy jak si s ním West Ham poradí nebo neporadí.

Posledních 5 zápasů

Tottenham – West Ham 3:2
West Ham – Stoke 1:1
Everton – West Ham 2:0
West Ham – Chelsea 2:1 (EFL Cup)

Manchester United

Manchester United začal svou cestu EFL Cupem až v šestnáctifinále, kde se utkal s Northamptonem, který dokázal porazit na své půdě 3:1. V osmifinále se poté utkal v derby s Manchesterem City, který po tuhém boji porazil tím nejtěsnějším možným výsledkem 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil ve čtyřiapadesáté minutě Mata.

Manchester Utd – Feyenoord 4:0 (EL)
Manchester Utd – Arsenal 1:1
Swansea – Manchester Utd 1:3
Fenerbahce – Manchester Utd 2:1 (EL)
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního čtvrtfinálového zápasu Anglického Ligového poháru mezi Manchesterem United a West Hamem United.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

4:1

konec (1:1)

Branky: 2. Ibrahimovič, 48. Martial, 62. Martial, 90+3. Ibrahimovič – 35. Fletcher

Karty:   39. Valencia (MAN), 53. Rooney (MAN) – 15. Obiang (WHU)

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 13:7.

Manchester United: De Gea – Valencia, Jones, Rojo, Shaw (46. Blind) – Herrera, Carrick – Mchitarjan (90+1. Rashford), Rooney (C), Martial (87. Schweinsteiger) – Ibrahimovič

West Ham United: Adrián – Kouyaté, Reid (C), Ogbonna – Antonio (58. Lanzini), Fernandes, Obiang, Cresswell (45. Masuaku) – Feghouli, Fletcher, Payet (76. Zaza)
Náhradníci: Randolph – Nordtveit, Lanzini, Zaza, Noble, Collins, Masuaku

Rozhodčí: Jones – West, Holmes