6:3

konec (1:0)

27.11.2016, 19:30 • Hala Eden • 10. kolo • Jakub Jirků

Tipsport: 1.2 7.0 8.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V Edenu je dobojováno, tři body vykopali Slavii Míča se Salákem. Utkání bylo velice zajímavé i díky výkonu hostujícího celku, který se zvládl ze stavu 3:0 podivuhodně vrátit do hry. Kvalita byla ale na sálovkách domácích. (21:10:40)

39:45

Domácí Brychta přes celé hřiště trefil pouze tyč.

39:05

Slavia si bere time-out, hosté ale již těžko dokráčejí k bodům.

38:19

Domácí se dobře brání power-play České Lípy, pomohl i gólman Vahala.

37:15

Slavia právě vstřelila branku!
Máme tu dva hráče s hattrickem! MICHAL SALÁK se dostal k dorážce pokutového kopu. Asistence: Míča.

37:05

Míča se ujme exekuce.

37:00

Zatím je to ale v podání severočechů bez nápadu, což vyústilo v 6. faul, uvidíme pokutový kop z 10 ti metrů.

35:55

Skutečně je tomu tak, čtveřici Démonů doplňuje na palubovce Bejda.

35:49

Démoni si berou oddechový čas, uvidíme, zda-li nezkusí třeba variantu bez brankáře.

35:28

Na akumulované fauly máme srovnáno 5:5, dost možná uvidíme nějaký kop z 10 ti metrů.

34:24

MICHAL SALÁK předvedl hezké sólo, kdy si poradil s obráncem a dobře zakončil, velice důležitý gól pro domácí.

33:34

Michel a Míča svižnými střelami vyzkoušeli Kirova.

33:24

Na akumolované fauly už je srovnány, severočeši také dosáhli čtvrtého.

32:30

Gólman Démonů vyběhl z brankoviště a s míčem nabral i Slávistu.

30:30

Démoni teď hrají pěkně od podlahy, další obětí byl dnešní kanonýr Míča. Každopádně zajímavá standardka pro Slavii.

30:05

Drsně byl teď sražen domácí Michel, nakonec bolístku ale rozběhává.

29:19

Domácí si připisují již čtvrtý akumulovaný faul, hosté naopak nemají ani jeden. I tto by mohlo ve vyrovnané koncovce hrát roli.

28:30

Za nějakých 8 minut jsme tu již viděli 8 gólů a množství dalších šancí, zápas má opravdu skvělé tempo !

27:20

Česká Lípa právě vstřelila branku!
Hody pokračují, MILAN BIALEK po Havrdově přihrávce zakončil velký závar před Vahalou. Asistence: Havrda.

26:38

S góly se roztrhl pytel! MICHAL SALÁK si posadil na dvojici duet českolipských a umístil k tyči. Asistence: Brychta.

26:20

Brychta zajel do Kirova a, přestože s tím nesouhlasí, vidí žlutou kartu.

26:00

Tak divoký úvod druhého dějiství zápasu pomohl, je velice živelný na hřišti jsou i emoce.

25:05

MILAN BIALEK vrací střelou z úhlu Démony do zápasu !

24:10

Hosté se vrací do zápasu, BŘETISLAV TVRZNÍK překonal Vahalu.

23:15

Havrda opět v šanci a opět nezakončil dobře, na začátku druhé půle se dost možná láme utkání.

22:35

ONDŘEJ MÍČA po tečované střele kompletuje hattrick! Asistence: Salák.

21:10

Vzápětí stejný hráč spálil dobrou šanci.

20:57

Hostující Vobořil si přešlapovačkami rozjel hezkou akci, ale k zakončení se neprobojoval.

20:18

ONDŘEJ MÍČA využil přiťuknutí po nepřímém volném kopu a trefil přesně do pravé šibenice.

20:16

Hosté hned chybují, došlo k dvojímu hraní gólmana, slávisté mají atraktivní nepřímý kop.

20:01

První půle byla na góly chudá, do zhruba 15. minuty domácí měli zápas pod kontrolou, ale v závěru poločasu i Démoni ukázali, že mohou pomýšlet na body.

20:00

19:37

Slávisté si vzali oddechový čas a předvedli nádherný signál, ale Salák nedokázal z těžké pozice trefit zařízení.

19:35

Bialek udělal velkou chybu v nebezpečném prostoru a byl nucen faulovat.

18:15

A opět bylo před domácí brankou díky Švecovi horko.

17:35

Vahala teď rozhodně není spokojen s domácí defenzivou a svým spoluhráčům má co zakřičet.

16:21

Podobně si vedl i na druhé straně Tvrník!

15:42

Domácí Míča zblízka netrefil prázdnou bránu!

15:00

Domácí gólman Vahala teď předvedl hned tři nelehké zákroky.

14:20

Vzápětí mohli hosté jít do velké šance, ale ztroskotali na přihrávce.

14:05

Po klidném úseku hry Oliva nabil Matějkovi, ten ale netrefil ideálně.

11:52

Domácí opravdu potvrzují roli favorita a jsou nebezpečnější.

11:00

Krásná rána do šibenice do slávisty Michela, Kirov opět úspěšnější.

10:35

Chybu vyrobil českolipský Bažant a Kirov musel vytáhnout dobrý zákrok.

9:20

Trošku ukvapeně to teď zkusil přes celé hřiště hostující gólman.

9:05

Hráč hostí Fichtner ranou z úhlu orazítkoval spojnici !

7:45

Hostům se teď nepříliš daří kombinace a jsou tak pod tlakem.

7:20

Ostrý projektil z voleje od slávisty Homoly.

6:57

Hosté mají tak již 3 akumulované fauly.

6:57

Žlutou kartu dostává Havlásek (FC Démoni Česká Lípa).

6:22

Kirov trochu napravil své úvodní zaváhání, když dobře zlikvidoval šanci domácích.

5:11

Domácí mohli jít do přečíslení 2 na jednoho, ale Matějka nezvládl zpracování.

4:17

Řízný zákrok v podání domácího Hrdiny, hosté standardku nevyužili.
Výtečně se uvolnil domácí Homila a Oliva z blízka nepropasíroval míč do brány.

2:45

Hosté jsou zdravě naštvaní, Švec trefil tyč.

1:55

ONDŘEJ MÍČA nachytal gólmana hostí střelou z více jak 10ti metrů, která prošla Kirovovi mezi nohama. Asistence: Melo.

1:00

Netradičně hlavou zakončoval lávista Matějka

00:01

Hráči nastupují na hřiště a zápas za okamžik začne.
Slavia se bude v nadcházející části sezóny již obejít bez služeb Brazilce Hudsona, který odcestoval domů.
zápas nám za nějakých 7 minut začne, diváků na bílo-červené sedačky dorazil skromný počet. Zatím se na palubovce pohybuje více hráčů, než je lidí v hledišti.
Vítejte u dnešního onlajnu z futsalové Chance futsal ligy. Do pražského Edenu zavítají Démoni Česká Lípa. Démoni v současnosti příliš strachu nenahání, po solidním úvodu mají za 9 zápasů na svém kontě 8 bodů a jsou v soutěži, kterou hraje 12 celků, na předposledním místě. Slavia drží 4. příčkou s vyrovnaným skóre 29:29. Poslední zápas slávisté podlehli favoritovi z Chrudimi jasně 7:2 a tak si dnes proti papírově méně silnému celku budou chtít před domácím publikem spravit chuť.
Karel Kruliš (trenér Démonů Česká Lípa) pro web chancefutsalliga.cz: „Co říci, jsme v situaci, kdy hrajeme už o záchranu. Musíme se pokusit soupeře překvapit a pokusit se o nemožné, odvézt si nějaké body. I když to bude velice složité.“pro web chancefutsalliga.cz
Martin Brychta (trenér SK Slavia Praha) pro web chancefutsalliga.cz: „Mám k dispozici široký kádr, zápas v Chrudimi mi znovu ukázal, že mám řadu možností. Budu moct čtyřky sestavit podle toho, kdo bude na tréninku pracovat a komu se bude dařit. Uděláme všechno pro to, aby tři body zůstaly doma. Věřím, že se nám to nakonec povede. Doma potřebujeme jednoznačně zvítězit.“
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

6:3

konec (1:0)

Branky: 2. Míča (Melo), 21. Míča, 23. Míča (Salák), 27. Salák (Brychta), 35. Salák, 38. Salák (Míča) (10 m kop) – 25. Trvzník, 26. Bialek, 28. Bialek (Havrda)

Karty:   27. Brychta (SLA) – 7. Havlásek (CLI), 20. Bialek (CLI), 33. Kirov (CLI)

SK Slavia Praha: Vahala (Roshan) – Brychta, Salák, Michel, Oliva, Homola, Míča, Hrdina, Matějka(C), Wojnar. trenér- Brychta

FC Démoni Česká Lípa: Kirov – Bejda, Vobořil, Bažant, Švec, Havrda, Bialek, Tvrzník, Fichtner, Havlásek. trenér- Kruliš

Rozhodčí: Ondřej Černý, David Lafek