SKLH Žďár nad Sázavou – HC Kometa Brno

5:4

konec (1:1, 3:0, 1:3)

23.10.2016, 17:00 • Bouchalky • 12. kolo • Anna Růžičková

Ve třetí třetině Kometa výrazně přehrála domácí celek, jak střelecky, tak gólově. Jakub Konečný měl dvě šance skórovat při trestném střílení, ale proměnil pouze jednou. V posledních vteřinách domácí podržel Nedvěd a díky tomu zůstávají tři body na žďárských Bouchalkách. (19:19:48)

59:42

Domácí vyhazují až na zakázané uvolnění a hosté si berou oddechový čas.

59:35

Hosté posílají Kašpara pryč a zkouší hru v šesti.

59:11

Kometa zvyšuje tlak a snaží se o vyrovnání.

58:03

Probíhá poslední dvouminutovka zápasu.

57:05

Kometa se snaží ještě vyrovnat. Mezi Nedvědův beton a tyčku se puk snažil protlačit Konečný, ale neúspěšně.

55:50

Kometa právě vstřelila branku!
Z levého kruhu se krásnou střelou do levého rohu brány prosadil ADAM POPELKA.

55:02

54:12

Konečný byl při samostatném úniku opět faulován a jel trestné střílení. Opět se snažil puk dostat za Nedvědova záda střelou mezi betony, ale domácí brankář jeho záměr odhalil a puk si pohlídal.

53:07

53:02

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Popelka – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

52:52

Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se bude po Kašparově levici.

52:46

51:46

KONEČNÝ se při nájezdu pomalu rozjel a poté z mezikruží překonal Nedvěda střelou mezi betony.

51:46

Konečný byl při samostatném úniku faulován a bylo nařízeno trestné střílení.

51:32

Rozhodčí píská ofsajd. Vhazování proběhne ve středním pásmu.

51:10

Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

51:07

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Vlk – 2 min., sekání).

50:46

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Sedláček – 2 min., faul kolenem).

50:36

Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se bude po Nedvědově levici.

50:19

49:25

Kučeříkova střela od modré končí mimo branku.

49:07

Rozhodčí píská ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

48:43

Hosté vyvíjejí v přesilové hře tlak na domácího Nedvěda, ale ten odolává.

48:19

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pytlík – 2 min., sekání).

46:11

Rychlá odpověď ze strany hostů, kteří snižují! Po nahrávce se do mezikruží dostal JAKUB KONEČNÝ a střelou k levé tyči Nedvěda překonal. Asistence: Jan Mlčák, Tomáš Sedláček

45:30

Žďár právě vstřelil branku!
Domácí velmi rychle využívají přesilovou hru! Po přihrávce, která přišla od Pytlíka se z levé strany prosadil JAN KLODNER. Asistence: Jaromír Pytlík

45:19

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Holemý – 2 min., hákování).

44:00

Domácí stále pod tlakem.

43:25

Jeden z hostů nahodil puk a Nedvěd ho radši hbitě skryl pod lapačku.

42:30

Hosté stále v útoku.

42:10

Nedvěd přerušuje hru skvělým zákrokem, kdy v nastalém zmatku skryl kotouč pod lapačku.

41:20

Ze začátku třetí části jsou aktivnější hosté, kteří už mají na kontě čtyři střely.

40:01

Během druhé třetiny byl k vidění velmi atraktivní hokej, ve prospěch domácího celku. Dvakrát se během této části prosadil Žan Primožič a necelou vteřinu před koncem na tříbrankové vedení navýšil ještě Jaromír Pytlík. Stav utkání po druhé třetině – 4:1, pro domácí.

40:00

39:59

Z dorážky se prosadil JAROMÍR PYTLÍK a posílá domácí do tříbrankového vedení. Asistence: Žan Primožič, Jan Klodner

39:03

Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho, ale po nepovedené přihrávce se hra přesouvá do protiútoku.

39:01

Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

38:45

Zakázané uvolnění hostů.

38:12

Hosté se zdrželi v útočném pásmu, ale jejich střelu Nedvěd zastavuje.

37:10

Hosté se dostali do přečíslení, ale domácí Čermák je zastavil.

36:40

Hra se teď delší dobu pouze přesouvá z jedné strany na druhou.

35:30

Rozhodčí píská ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.

34:43

Domácí zavezli puk do útoku, ale následná střela byla zastavena bruslí jednoho z hostů.

33:09

Pytlík se dostal až před Kašpara, ale ten jeho střelu stačil vyrazit.

32:30

Vašíček střílel z mezikruží, ale Nedvěd úspěšně vyráží.

32:06

Domácí vyhazují puk opět až na zakázané uvolnění.

30:55

Na druhé straně se ke střele dostal Kavický, ale Nedvěd ji bez problému zlikvidoval.

30:36

Pytlík teď našel přímo před bránou jedoucího Hromádku, ale ten svojí střelou zasáhl pouze Kašparův beton.

30:20

Zakázané uvolnění domácích.

30:10

Vašíček střílel z levé strany, ale Nedvěd byl pozorný a puk zastavil.

28:51

Ani jednomu celku se nedaří založit pořádná kombinace.

27:23

Hromádka si z pravé strany najel až ke kruhu, ale vystřelený kotouč skončil v Kašparově lapačce.

25:35

Zakázané uvolnění domácích. Vhazování proběhne v jejich obranném pásmu.

25:01

Domácí puk zavezli do útoku a pokouší se kombinovat.

24:10

Hra se přesouvá do obranného pásma Žďáru.

23:50

Hra přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.

22:02

Poizl zavezl kotouč do útočného pásma, ale byl faulovaný a puk poté zůstal ležet před Kašparem, čehož využil ŽAN PRIMOŽIČ a dostal kotouč za brankářova záda. Asistence: Daniel Poizl, Jan Klodner

20:57

Domácí jdou opět do vedení! Od modré čáry střílel ŽAN PRIMOŽIČ a propálil skupinu hráčů připravených před Kašparem. Asistence: Daniel Poizl, Jaromír Pytlík

20:15

Hosté zavezli puk do útoku, ale po chvíli se ke kotouči dostal jeden z domácích a vyráží do protiútoku.

20:01

Po první třetině je zápas gólově vyrovnaný. Ve 12. minutě skóre otevřel domácí Jaromír Pytlík, ale o necelé dvě minuty později přišla odpověď hostů, když se prosadil Oscar Hubáček. Stav utkání po první třetině – 1:1.

20:00

19:05

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:46

18:39

Jeden z hostů se teď dostal k možnosti dorazit puk za Nedvědova záda, kdy domácí brankář nevěděl, kde puk je, ale rozhodčí přerušil hru.

18:09

Domácí vyhazují.

17:40

Kavický střílel z levého kruhu, ale Nedvěd puk skvělým zákrokem zastavil.

17:15

Hra přerušena, vhazovat se bude po Nedvědově pravici.

16:50

Hosté hrají přesilovou hru, ale domácím se hned v začátku podařilo vyhodit.

16:46

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pytlík – 2 min., podražení).

16:05

Hosté stále brání Žďáru v založení útočné akce.

14:57

O puk se opět bojuje u mantinelu v obranném pásmu domácích.

14:26

13:25

Domácím se stále nedaří založit útok.

12:56

Hostům se daří držet domácí v obranném pásmu.

12:26

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Malý – 2 min., hákování).

11:55

Hosté teď bojují o puk ve vlastním obranném pásmu.

11:15

Hosté se drží v útoku.

09:32

Rychlá odpověď hostů! Po přihrávce zakončoval do prázdné brány OSCAR HUBÁČEK a srovnává. Asistence: Sebastian Bartes, Maroš Jedlička

08:57

08:04

Domácí otevírají skóre zápasu a dávají gól ve vlastním oslabení! Po chybě v rozehrávce hostů se JAROMÍR PYTLÍK dostal sám před gólmana a šikovnou kličkou ho překonal. Bez asistence

07:55

06:57

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Klodner – 2 min., hákování).

06:55

Popelka se teď dostal kličkou až před Nedvěda, ale byl faulován a na trestnou lavici míří jeden z domácích.

06:24

Mlčákova střela od modré dostala puk do ochranné sítě.

04:48

Tomek si na modré čáře zpracoval nahozený puk, ale následná střela letěla příliš doleva.

04:06

O puk se teď bojuje u mantinelu v obranném pásmu hostů.

03:11

Další střela hostů od modré trefila pouze Nedvědovu výstroj.

02:56

01:57

Holemý střílel od modré, ale Nedvěd byl pozorný a prudce srazil betony k sobě.

01:10

Domácí zkusili kombinovat, ale k zakončení se nedostali.

00:34

Po střele jednoho z hostů puk končí v ochranné síti.

00:07

Konečný se ihned po vhazování hnal do útoku, ale Nedvěd puk skryl pod lapačkou.

00:01

SKLH Žďár nad Sázavou: Nedvěd (Růžička) – Černohorský, Pachl, Klodner, Poizl, Pytlíková, Čermák – Jindra, Vlk, Tomek, Pytlík, Malenovský, Trejbal, Boštík, Primožič, Hromádka

HC Kometa Brno: Kašpar (Vystavěl) – T. Sedláček, Holemý, Kučeřík, Mlčák, Furch, J. Sedláček, Studený – Žák, Popelka, Konečný, Hubáček, Jedlička, Malý, Kavický, Rašovský, Vašíček, Bartes

Rozhodčí: Vengřín – Horký, Šťastná.
Sestava Žďáru z posledního zápasu proti Slavii:
Novotný (9. Nedvěd) – Černohorský, Pachl, Klodner, Poizl, Pytlíková, Čermák – Jindra, Tomek, Pytlík, Malenovský, Trejbal, Boštík, Puczek, Primožič, Hromádka.
SKLH Žďár nad Sázavou:
V posledním utkání se Plameny předvedly na ledě pražské Slavie. V prvních dvou třetinách byl zápas gólově naprosto vyrovnaný, ale v té třetí se hosté ukázali v tom nejlepším světle a domácímu celku nastříleli celkem pět branek. Odvezli si proto zaslouženě tři body s konečným skóre 8:3.
Sestava Komety z posledního utkání:
Vystavěl (Kašpar) – Masár, Holemý, Sedláček T., Kučeřík, Furch, Sedláček J., Studený – Žák, Popelka, Konečný – Hubáček, Jedlička, Malý – Kavický, Rašovský, Vašíček – Bartes, Brůžek.
HC Kometa Brno:
Kometa přivítala v posledním zápase na svém ledě hráče z Jihlavy. V první části hry se Dukla dostala do dvoubrankového vedení, které udržela i ve druhé třetině. V té poslední ještě přidala jeden gól a potvrdila výhru konečným stavem 5:2. Domácí byli sice po celou dobu utkání důrazní a několikrát ohrozili bránu hostů, na vítězství to ale bohužel nestačilo.
Přeji dobré odpoledne všem příznivcům mládežnického hokeje. V dnešním zápase se proti sobě postaví dva silné celky a sice SKLH Žďár nad Sázavou a HC Kometa Brno. Oba týmy sehrály své poslední zápasy v neděli 16. října. Pojďme se nyní podívat na každý z nich podrobněji.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

5:4

Branky a nahrávky: 9. Pytlík, 21. Primožič (Poizl, Pytlík), 23. Hromádka (Poizl, Klodner), 40. Pytlík (Primožič, Klodner), 46. Klodner (Pytlík) – 10. Hubáček (Bartes, Jedlička), 47. Konečný (Mlčák, Sedláček), 52. Konečný (TS), 56. Popelka

Rozhodčí: Vengřín – Horký, Šťastná

06:57 ZNS 2 Klodner, hákování
08:04 ZNS 1:0 Pytlík
09:32 KOM 1:1 Hubáček (Bartes, Jedlička)
12:26 KOM 2 Malý, hákování
16:46 ZNS 2 Pytlík, podražení
20:57 ZNS 2:1 Primožič (Poizl, Pytlík)
22:02 ZNS 3:1 Hromádka (Poizl, Klodner)
39:59 ZNS 4:1 Pytlík (Primožič, Klodner)