SK Hokejbal Letohrad – HC Kert Park Praha

0:3

konec (0:0, 0:1, 0:2)

22.10.2016, 16:00 • 10. kolo • Info o změnách stavu (Šárka Ordošová)

Utkání končí a z vítězství 3:0 se radují hokejbalisté Kertu. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů napočtenou. (17:46:11)

43:12

Hostující Šperk je vyloučen na dvě minuty za napadení.

39:57

Za napadení je vyloučen hostující Blaško.

37:22

Domácí lavička si vybírá oddechový čas.

35:39

Kert Park právě vstřelil branku!
Oba aktéři z předcházející branky si tentokrát vyměnili své role. Wröbel nahrával a JIŘÍ KRUČEK navyšuje hostující vedení na 3:0.

33:23

Hosté se ujímají dvoubrankového vedení zásluhou WRÖBELA. Asistence: J. Kruček.

30:01

Druhá třetina končí a po jejím skončení jsou spokojenější hosté, kteří jsou v nejtěsnějším možném vedení, a sice 1:0.

30:00

25:02

Hosté se ujímají brankou FEJFARA vedení!

19:05

Na obou stranách je vyloučeno shodně po jednom hráči. Na hřišti tedy přibude prostoru a uvidíme, jestli se dočkáme i první branky v zápase.

15:01

První třetina je již minulostí a na branky je stav nerozhodný 0:0. Diváci přítomní utkání se prozatím spíše nudí, neboť příliš vzrušujících momentů zápas nenabízí.

15:00

00:01

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Šupík) – Anýž, Hejtmánek, Teplý, Adamec, Vychytil, Věchet – Škabraha, Halbrštát "C", Lajčiak, Běloušek, Švec, J. Lux, Košťál, Böhm, Šír, O. Lux

HC Kert Park Praha: Mikl (Papranel) – Nýdl, Blaško, Bureš, Šperk, Kaucký, Pulava – Wröbel, Topolánek, Rozenberg, M. Kruček, Fejfar, J. Kruček, Poštulka, Suda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.