FC Hlučín – FK Příbram

2:1

po penal. (5:4) (0:0)

22.10.2016, 12:00 • Městský fotbalový stadion • 11. kolo • David Bochňák

Skončilo utkání Celostátní ligy staršího dorostu, ve kterém domácí FC Hlučín vybojoval z tohoto zápasu dva body, když v penaltovém rozstřelu proměnil všechny penalty. 1.FK Příbram sice byli po většinu času aktivnějším týmem, na jejich vedoucí branku Ayonga ale dokázal odpovědět Malík. (21:16:48)

V penaltovém rozstřelu zvítězil tým FC Hlučín.
Autorem vítězné branky je FOJTÍK.

5. série 5:4

Jedlička si na míč sáhl, nicméně míč v síti končí!

3. série 3:2

I Holiš proměňuje a po třetí sérii vedou domácí 3:2.

1. série 0:0

Maršík trefil tyč a hostující kapitán tak neproměňuje!

Střílení penalt začíná.
Devadesát minut o vítězi nerozhodlo a uvidíme tak penaltový rozstřel. Hlučín si tuto možnost vyzkouší poprvé, Příbram se už dostala do penalt dvakrát, ani jednou však nevyhrála.

90+3

Druhý poločas skončil.

90+2

Poslední nákop hostů skončil až u Charváta.

90+1

Poslední minuta utkání, Příbram u míče na své polovině.

90

Bílý faulovaný a ještě si domácí vyzkouší standartní situaci.

90

Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.

90

Míč se drží u středového kruhu, penaltový rozstřel je velmi blízko.

88

Hlučín právě vstřelil branku!
Domácí těsně před koncem vyrovnávají! Podraza poslal míč do vápna, PATRIK MALÍK se napřáhl a z první posílá míč přesně k tyči! – 1:1.

86

Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází D'Agnelli, přichází Podraza.

86

Ságner se dostal za obranu, ve velké tutovce ale nedokázal Jedličku prostřelit!

85

Matoušek to zkusil z velké dálky, branku ale přestřelil. Domácí se ženou do útoku, zbývá jim posledních pět minut.

83

Dvojité střídání na straně domácích. Ze hřiště odstupuje Lubovský a Macík, na jejich místo nastoupí Bílý a Müller.

82

Příbram ale kombinuje s míčem na vlastní polovině a nikam nespěchá.

81

Další nájezd hostů zneškodnil Charvát a drží alespoň malou naději na bodový zisk.

79

Příbram právě vstřelila branku!
Hosté se dostávají do vedení! KARSTEN AYONG si sklepl míč se spoluhráčem a následná dělovka z jeho kopačky mířila přesně k levé tyči! – 0:1.

78

Pohořálek se uspěchal a jeho dlouhý míč skončil v území nikoho. Příbram ale v posledních minutách zvyšuje aktivitu.

77

Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Polák, přichází Hloušek.

76

Vávra se dostal k hlavičce, prostor mezi třemi tyčemi ale minul.

75

Ayong faulovaný na pravé straně a standartní situace pro hosty.

74

Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Kebísek, přichází Urbančík.

73

Sova si narazil s Ayongem, Charvát si ale celou situaci pohlídal.

71

Jandera šel sám na Charváta, který ho ale vychytal a stav je stále nerozhodný!

70

Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Janota, přichází Sova.

68

Za nesportovní chování vidí hostující Ric žlutou kartu.

68

Několik závarů v šestnáctce Hlučína, hosté se dožadovali další penalty, ale neúspěšně.

66

Matoušek se dožadoval penalty, rozhodčí ale nechává hru pokračovat a Charvát je u míče.

63

Příbram se držela na polovině soupeře, útočný faul je ale zastavuje a u míče jsou domácí.

61

Na druhé straně to zkusil Polidar, branku Charváta ale přestřeluje.

60

Další pokus Ságnera, Jedlička musel být opět v pozoru a boxuje míč do bezpečí.

58

Hlučín zahrával rohový kop, Fojtík našel přesně Kuliga, který střílel velmi dobře, Jedlička se ale vytáhl a vyrazil na další roh!

57

Na druhé straně nedokázal přesně odcentrovat D' Agnelli.

56

Opět Ayong, tentokrát bylo všechno v souladu s pravidly a Charvát musel vytáhnout další těžký zákrok!

55

Ayong si naběhl za obranu, jeho zakončení ale bylo zbytečné, neboť je mávan ofsajd.

54

Macík je zpět na hřišti, u míče Příbram.

52

Ayong se srazil s Macíkem, druhý jmenovaný zůstává ležet a hra je přerušena.

51

Matoušek centroval do vápna, Charvát jeho pokus vyrazil mimo ohrožení.

50

Holiš tvrdě zajel Ayonga, který se těžko zvedá z hrací plochy.

49

Fojtík získal míč a uklidňuje hru.

47

Příbram kontroluje míč na polovině soupeře.

46

V prvním poločase jsme branku neviděli, největší šanci měl na začátku utkání Matoušek, Charvát ale předvedl povedený zákrok. Příbram by měla zabrat, jestli chce pomýšlet v tomto zápase na výhru.

45

45

Míč v zamezí a Charvát odkopává od své branky.

45

Poslední minuta prvního poločasu, Příbram nastěhována v šestnáctce soupeře.

44

Hosté se teď usadili na polovině soupeře.

43

Pro dlouhý míč si došel Jedlička a rozehrává od své branky.

41

Hosté šli do rychlého protiútoku, Malík zatáhl za záchrannou brzdu a vidí žlutou kartu.

40

Velký závar na zadní tyči, domácí mají další rohový kop.

39

Hlučín vybojoval rohový kop.

37

Hlučín drží míč a nepouští hosty do šance.

34

Matoušek v ofsajdu a Ayong už pokračovat nemůže.

32

Pecuch v dobré pozici neodcentroval přesně a u míče jsou tak opět hosté.

30

Domácí rozehrávají na své polovině a hosty posílají od své branky.

28

Jandera se dostal až do vápna, zakončit ale nedokázal.

26

D' Agnelli centroval z levé strany, ale pouze do rukavic Jedličky.

24

Ayong nedokázal poslat přesný míč do vápna.

23

Domácí nepustili soupeře k zakončení a zatím vzdorují favoritům.

21

Příbram kombinuje na vlastní polovině.

19

Rychlý protiútok domácích, na jehož konci byl Kebísek, brankou neskončil. Jeho pokus mířil nad branku hostů.

17

Matoušek z velké dálky minul prostor mezi třemi tyčemi.

15

Polidar se ve vápně dostal ke střele, jeho pokus byl ale zblokovaný. Následně Janota v ofsajdu.

13

Ayong si neporozuměl se spoluhráči a domácí brankář bude odkopávat od své branky.

11

Příbram se nyní drží na polovině soupeře, Charvát je ale zatím bez práce.

8

Z kraje utkání vidíme boj o střed hřiště, Hlučín nedaruje soupeři ani metr.

6

Další střelecký pokus Matouška tentokrát nenadělal žádné problémy brankáři domácích.

4

Na druhé straně to zkoušel Holiš, jeho pokus byl ale zblokovaný.

2

V první obrovské šanci se ocitl hostující Matoušek, který dostal přesnou přihrávku od Ayonga. Charvát ale dobrým zákrokem udržel stav bezbrankový!

1

FC Hlučín: Charvát – Kebísek, Kulig, Malík, Fojtík, Holiš (K), Ságner, Pecuch, Macík, Lubovský, D' Agnelli
Náhradníci: Chvěja – Bílý, Müller, Podraza, Urbančík

1.FK Příbram: Jedlička – Vávra, Maršík (K), Ric, Pohořálek, Matoušek, Jandera, Polidar, Ayong, Polák, Janota
Náhradníci: Beran – Jančura, Pecka, Hloušek, Sova

Rozhodčí: Richtár Jaromír – Macrineanu Jiří, Šafrán Daniel.
FC Hlučín
Domácí tým se momentálně nachází na posledním místě tabulky, na kterém má při bilanci 1-0-10 pouhé 3 body. V posledním kole zajížděl Hlučín do Mladé Boleslavi, kde tamnímu týmu podlehl 1:5. Hlučínští se dočkali jediné výhry právě na domácí půdě, kdy v premiérovém vystoupení porazili České Budějovice 3:2.
1.FK Příbram
Dnešní hostující tým se nachází na 13. místě tabulky, na kterém má při bilanci 4-2-5 celkem 14 bodů. V posledním kole přivítala Příbram na domácí půdě tým Slavia Praha. Po dobrém prvním poločase, kdy Příbram vedla 1:0, přišel špatný druhý poločas a Slavia si odvezla tři body za výhru 3:1. Venkovní bilance Příbrami je 1-1-3. O jedinou výhru se Příbram postarala v Pardubicích, kde zvítězila 1:0.
Celostátní liga staršího dorostu má na programu další kolo. Jeden ze zápasů, FC Hlučín – 1.FK Příbram, vám v tomto textovém přenosu přiblížíme.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.