Celostátní liga staršího dorostu

FC Zbrojovka Brno – 1.FC Slovácko

4:5

konec (0:1)

22.10.2016, 11:00 • Brněnské Ivanovice - umělá tráva, Brno • 11. kolo • Info o změnách stavu (Jan Číhal)

Brno ve druhém poločase dokázalo třemi góly v řadě za stavu 1:2 otočit na svou stranu, jenže Slovácko to nepoložilo a nejen, že vyrovnalo, v poslední minutě ale navíc dokázalo strhnout vítězství na svou stranu, když se podruhé v zápase prosadil hrdina Marek Janša. (15:37:05)

90+3

90+3

Žlutou kartu dostává Jan Sedlmajer (FC Zbrojovka Brno).

90

Marek Janša během oslavy gólu sundal dres a vzápětí viděl žlutou kartu.

90

90. Marek JANŠA - 4:5

90

Slovácko právě vstřelilo branku!

Po přímém kopu se ve vápně nejlépe zorientoval MAREK JANŠA a z blízkosti míč dorazil do brány. Marek Janša vstřelil svůj druhý gól v utkání a v poslední minutě strhl vedení na stranu Slovácka, které těsně před koncem vede 5:4!

90

Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Michal Kohút, přichází David Hrabina.

87

Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Ondřej Čajka, přichází Agon Hani.

85

Rozhodnout nádherné a dramatické utkání mohl Martin Zikl, sám před Matoušem Trmalem ale nedokázal pěknou akci zakončit gólem!

82

Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Daniel Chytil, přichází Filip Krejčík.

78

78. Marek JANŠA - 4:4

78

MAREK JANŠA dostal dobrou přihrávku do pokutového území a krásnou diagonální střelou na vzdálenější tyč vyrovnal na 4:4!

76

Žlutou kartu dostává David Gabčo (1.FC Slovácko).

71

71. Ondřej DOUBRAVSKÝ - 4:3

71

Brno právě vstřelilo branku!

Křížův centr propadl až na zadní tyč, kde byl ve správný čas na správném místě střídající ONDŘEJ DOUBRAVSKÝ a míč dorazil do brány. Brno otáčí vývoj a vede 4:3!

70

70. Ondřej DOUBRAVSKÝ - 3:3

70

Skvělou práci odvedl Martin Zikl, který hlavou přiťukl míč na ONDŘEJE DOUBRAVSKÉHO, a ten tvrdou střelou zamířil přesně do černého. Brno dvěma slepenými góly vyrovnává na 3:3!

67

67. Martin KROPÁČEK - 2:3

67

Další kiks brankáře Slovácka, kterému vypadl míč po rohovém kopu a MARTIN KROPÁČEK ho dorazil do brány!

64

Marcel Pyš byl vyloučen po ostrém šlapáku do holeně Davida Gabča.

63

Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází David Moučka, přichází Ondřej Doubravský.
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jiří Talaydan, přichází Jakub Černín.

61

Janoškův přízemní pokus tečoval Martin Zikl a míč skončil na pravé tyči! Nechybělo mnoho a Brno se mohlo vrátit zpět do zápasu.

58

Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Miroslav Kroutil, přichází Dan Jambor.
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Filip Holman, přichází Dominik Kříž.

57

57. Martin KROPÁČEK - 1:3

57

Po pěkné akci Davida Gabča pěkně odcentroval Ondřej Čajka a MARTIN KROPÁČEK si míč nešťastně srazil do vlastní sítě.

55

55. Pavel TKÁČ - 1:2

55

Po nakrátko rozehraném rohu a následném cnetru vyskočil ve vápně nejvyše PAVEL TKÁČ, který poslal míč hlavou přesně k levé tyči.

53

Po Janoškově krásném centru z přímého kopu hlavičkoval těsně mimo Martin Zikl!

52

Hostující kapitán Pavel Tkáč viděl žlutou kartu za přerušení nadějného protiútoku Zbrojovky.

49

49. Dominik JANOŠEK - 1:1

49

DOMINIK JANOŠEK napálil míč na bránu a po nejistém zákroku Matouše Trmala se míč dokutálel za brankovou čáru. Brno krátce po přestávce vyrovnává na 1:1!

48

Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Adam Řihák, přichází Pavel Šmatelka.

46

Hra byla krátce po začátku druhého poločasu přerušena. Po ostrém souboji musí být ošetřován Adam Řihák.

46

Adam Smrčka v úvodu zápasu špatně rozehrál a daroval Slovácku obrovskou šanci, kterou hosté sice nevyužili, krátce na to se ale již ve čtvrté minutě utkání prosadil Marek Janša. Slovácko bylo lepší a zaslouženě vede v Brně 1:0.

45+2

45+2

Rohový kop žádnou šanci nepřinesl a v prvním poločase už se nic nestane.

45+1

Zbrojovka si v nastavení prvního poločasu vytvořila obrovský tlak, ze kterého pramení rohový kop.

44

Za stejný prohřešek viděl na opačné straně žlutou kartu také Michal Kohút.

43

Filip Holman dostal žlutou kartu za zatažení za dres a stal se druhým potrestaným hráčem Zbrojovky.

41

Krásnou ránu z dálky vyslal na bránu Zbrojovky hostující Michal Kohút, jeho pokus ale nakonec zamířil přibližně metr nad!

38

Hosté ze Slovácka si vytvořili tlak, ten ale zakončil velice nepřesnou střelou Adam Řihák.

33

David Gabčo našel na vzdálenější tyči krásným centrem Daniela Chytila, ten však namířil svůj volej pouze do boční sítě!

32

Hráč s příhodným jménem Miroslav Kroutil se ve vápně krásně otočil s míčem, jeho následná střela mířící přesně k tyči ovšem postrádala razanci.

27

Slovácko vyrazilo do nadějného protiútoku, Filip Kubala ale nedokázal obejít posledního obránce Zbrojovky.

25

Hra se během posledních okamžiků poměrně vyrovnala a oba týmy bojují o míč převážně ve středu pole.

18

Po čtvrthodině hry přišla první šance Brna! Na krásný centr Jiřího Tulaydana si v pokutovém území dobře naskočil osamocený Martin Zikl, jeho následná hlavička ale byla nepřesná.

15

Fotbalisté Zbrojovky se zatím do šance snaží dostat marně a Slovácko je jasně lepší.

10

David Moučka uviděl žlutou kartu poté, co nesportovně zakopl míč.

6

Další velká šance Slovácka! Michal Kohút se ocitl na hranici šestnáctky ve slibné střelecké pozici, krásnou střelou ale bránu těsně přestřelil.

4

4. Marek JANŠA - 0:1

4

Při ponechané výhodě střílel z hranice vápna David Gabčo, jehož ránu dokázal Adam Smrček vyrazit pouze k MARKOVI JANŠOVI, který vzápětí neměl problém trefit prázdnou bránu.

2

Adam Smrček zaváhal v bráně Zbrojovky při rozehrávce a využít toho mohl Marek Janša, ten ale na míč těsně nedosáhl.

1

Hlavní rozhodčí Ivan Vostrejž dal právě pokyn k zahájení zápasu, jehož výkop obstaralo hostující Slovácko.

1

V Brně se stále čeká na příchod rozhodčích, utkání tak začne s mírným zpožděním. Prosíme o trpělivost.

FC Zbrojovka Brno: Smrčka – Pyš, Kropáček, Obůrka, Zikl, Moučka, Janošek (K), Kroutil, Tulaydan, Holman, Sedlmajer.
Náhradníci: Mrázek – Blažík, Jambor, Krula, Doubravský, Černík, Kříž. Trenér: Petr Maléř.

1.FC Slovácko: Trmal – Olšanský, Tkáč (K), Chytil, Škubník, Kubala, Čajka, Janša, Gabčo, Kohút, Řihák.
Náhradníci: Koutňák – Hani, Hrabina, Šmatelka, Krejčík. Trenér: Stanislav Vajčner.

Rozhodčí: Ivan Vostrejž. Asistenti: Michal Gasnárek, Jakub Galář.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

4:5

konec (0:1)

Branky: 49. Janošek, 67. Kropáček, 70. Doubravský, 71. Doubravský – 4. Janša, 55. Tkáč, 57. Kropáček (vla.), 78. Janša, 90. Janša

Karty:   10. Moučka (BNO), 43. Holman (BNO), 90+3. Sedlmajer (BNO) – 44. Kohút (SLO), 52. Tkáč (SLO), 76. Gabčo (SLO), 90. Janša (SLO)   64. Pyš (BNO)

FC Zbrojovka Brno: Smrčka – Pyš, Kropáček, Obůrka, Zikl, Moučka (63. Doubravský), Janošek (K), Kroutil (58. Jambor), Tulaydan (63. Černín), Holman (58. Kříž), Sedlmajer.
Náhradníci: Mrázek – Blažík, Krula, . Trenér: Petr Maléř.

1.FC Slovácko: Trmal – Olšanský, Tkáč (K), Chytil (82. Krejčík), Škubník, Kubala, Čajka (87. Hani), Janša, Gabčo, Kohút (90. Hrabina), Řihák (48. Šmatelka).
Náhradníci: Koutňák. Trenér: Stanislav Vajčner.

Rozhodčí: Ivan Vostrejž. Asistenti: Michal Gasnárek, Jakub Galář