konec (19:23, 35:40, 52:54)

19.10.2016, 18:00 • Skupina J • Martin Dvořák

Tipsport: 1.56 15.5 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:56:36)
BK JIP Pardubice nakonec vítězí Apoel v prvním utkání FIBA Eurocupu 80:75, což je skvělý vstup pardubických do poháru. První poločas vyšel lépe hostům, v tom druhém byli zase lepší domácí, kteří o svém triumfu rozhodli hlavně výtečnou čtvrtou čtvrtinou.

Konec zápasu. (80:75)

39:53

Oddechový čas pro domácí. (79:75)

39:53

Burnatowski proměňuje oba trestné hody. (79:75)

39:50

Oddechový čas pro hosty. (79:73)

39:50

Je rozhodnuto, pardubičtí rozhodli o svém vítězství v poslední čtvrtině, Autrey proměňuje oba trestné hody. (79:73)

39:25

Pardubičtí v útoku a ještě budou muset vystřelit. (77:73)

38:37

Veledůležité body pro Kamila Švrdlíka! (77:71)

38:31

No, ještě to bude drama, pardubičtí nyní prohospodařili dobrý náskok a nyní je to o čtyři body. (75:72)

38:28

Kounas dává koš a snižuje na rozdíl pěti bodů. (75:70)

37:39

Autrey se prosazuje z levé strany a domácí stále vedou, nyní o osm bodů. (75:67)

37:00

Burnett proměňuje jeden ze dvou trestných hodů, následně Lukáš Kotas zahrál výborně v obraně. (73:64)

36:55

Pardubičtí vedou o osm bodů a jsou na dobré cestě vybojovat první pohárové vítězství! (72:64)

36:31

Začalo nám to tam padal, každopádně domácí vedou o šest bodů! (70:64)

35:40

Kamil Švrdlík zakončuje útok Pardubic košem, sedmnáctý bod nejlepšího střelce domácích. (66:60)