12.10.2016, 18:30 • Viťaz Ice Palace • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.2 4.1 2.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! (20:53:07)

Jakub Jeřábek (CEC) – 0+0, 2 střely, čas na ledě: 21:07
Roman Horák (CEC) – 0+1, 3 střely, čas na ledě: 16:56
Jakub Krejčík (ZAG) – 0+0, 2 střely, čas na ledě: 21:10
Tomáš Mertl (ZAG) – 0+0, 1 střela, čas na ledě: 19:30
Střely na branku: 24 – 35
Je dobojováno! Viťaz nakonec obrátil nepříznivě rozehraný zápas s Medveščakem Záhřeb a vítězí 3:2! Hosté přitom vstoupili do zápasu o mnoho lépe! V první třetině otevřel skóre Yann Sauve a na začátku prostřední periody navýšil náskok Záhřebu Colby Genoway ! Domácí ale ještě do přestávky vyrovnali! Přesilovou hru nejprve využil Mario Kempe a v polovině zápasu srovnal Alexej Semjonov ! Rozhodující moment přišel ve 44. minutě, kdy po rychlém protiútoku vsítil vítěznou branku Alexej Makejev !

59:47

Podle všeho je rozhodnuto! Hosté se totiž zbytečně oslabili! Tomáš Mertl vyfasoval dvě minuty za vysokou hůl!

59:30

Alexandre Giroux vystřelil od modré čáry. Jeho rána se od jednoho ze stojících obránců odrazila do rohu obranného pásma Viťazu!

59:00

Niko Hovinen v tuto chvíli opouští branku Medveščaku! Hosté zkoušejí štěstí v šesti bruslařích na ledě!

58:31

Hostující trenér si vyžádal oddechový čas! Lodivod Medveščaku udělí svým svěřencům pokyny před posledními desítkami sekund zápasu!

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:50

Viťaz znovu vyhodil puk až do obranného pásma Medveščaku. Uvidíme, kdy se hosté rozhodnou pro hru bez brankáře.

57:18

Harri Säteri vyrazil puk betonem pouze před sebe, jenže dorážející Brandon McMillan z dobré pozice nasměroval kotouč mimo tři tyče domácí svatyně.

56:40

Niko Hovinen musel dávat pozor na prudké nahození přes celé hřiště. Hostující brankář puk zastavil holí a okamžitě jej posunul na obránce.

56:15

Viťazu se znovu podařilo vyhodit kotouč z obranného pásma. Hosté si navíc nerozuměli v zakládání nového útoku. Viťaz hraje s pukem ve středním pásmu.

55:40

Jakub Jeřábek se neukvapil s rozehrávkou zpoza branky a s klidem na hokejce dopravil kotouč ven z obranného pásma. Domácí se brání bez větších problémů.

55:10

Domácí fandové se dožadovali odpískání nedovoleného zákroku Bobbyho Butlera po tvrdém souboji v rohu útočného pásma. Arbitr tentokrát nevylučuje.

55:00

Nikita Vyglazov dostal nabito na modrou čáru a bez přípravy se opřel do volného puku! Jeho ránu ale ještě před brankou přizvedl do ochranné sítě obětavý obránce.

54:10

Do hry se zapojil také Harri Säteri. Domácí brankář vyrazil za svou branku, zkrotil nahozený kotouč a rozehrál puk přesně na obránce.

3:2

Branky a nahrávky: 25. Kempe (Soloduchin, Kopejkin), 29. A. Semjonov (Makejev, Golovkov), 44. Makejev (Horák, Afinogenov) – 15. Sauve, 23. Co. Genoway (A. Giroux, Bolduc)

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Saprykin) – Gimajev, Berďukov, A. Semjonov, Golovkov, Jeřábek, Katičev, Davidov, Voronkov – Vyglazov, A. Nikulin, Soloduchin – Horák, Makejev, Afinogenov – Kempe, Kopejkin, M. Aaltonen – Džiošvili, Kokšarov, Al. Stěpanov.

Medveščak Záhřeb: Hovinen (Gajdučenko) – Parlett, Bezina, T. Larkin, J. Krejčík, Sauve, Perkovich – Mertl, Co. Genoway, McMillan – Katic, Butler, Paré – A. Giroux, Hedberg, Bolduc – Zanoški, Glumac, Arkalov.

Rozhodčí: Belov, Sidorenko – Badyl, Dědulja

14:24 ZAG 0:1 Sauve
15:07 ZAG 2 Sauve, sekání
22:24 ZAG 0:2 Co. Genoway (A. Giroux, Bolduc)
23:03 ZAG 2 Hedberg, hákování
24:43 CEC 1:2 Kempe (Soloduchin, Kopejkin)
29:00 CEC 2:2 A. Semjonov (Makejev, Golovkov)