Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let

08.10.2016, 14:30 • Na Stínadlech, Teplice • 1. kolo • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 1.01 27.0 30.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

77

Francie právě vstřelila branku!
Francie je nyní jasně lepší a přidává další gól. Minutu po Ikonem se prosadil také střelec druhé branky ODSONNE EDOUARD, který tak má na kontě již dva góly.

76

Třetí branku přidává střídající hráč NANITAMO IKONE, který již téměř jistě zajistil svému týmu tři body z dnešního utkání.

63

V třiašedesáté minutě zvyšuje vedení Francie z pokutového kopu ODSONNE EDOUARD, který nedal žádnou šanci brankáři Estonska.

8

Francie jde již v osmé minutě do vedení! Právě po rohovém kopu se dostal míč na kopačku Christ-Emmanuela Maouassa, ten ještě vylepšil pozici na BILALA BOUTOBBU a ten poslal míč do sítě.

4:0

konec (1:0)

Branky: 8. Boutobba, 63. Edouard (pen.), 76. Ikone, 77. Edouard

Karty:   62. Meinhard (EST)

Držení míče: 72 % : 28 %.
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 14:2. Rohy: 15:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:9.

Francie: L. Zidane (C) – Danger, Upamecano, Souici, Maouassa – Boutobba (75. Cognat),Sissako, Janvier, Claude-Maurice (68. Ikone) – Karamoh (89. Livolant), Edouard
Náhradníci: Maisonnial – Livolant, Cognat, Nordin, Ouaneh, Ikone, Adou

Estonsko: Nomm – Käos, Lipp, Villota, Pihelgas – Niilop, Meinhard (82. Kuusma), Poom – Padar (90. Valge), Sorga (90+1 Lepik), Järvelaid (C)
Náhradníci: Ani – Ridamäe, Mihhailov, Kutsarev, Kuusma, Valge, Lepik

Rozhodčí: Pandžić (SWE) – Hallberg (SWE), Boček (CZE)