6:3

konec (3:1, 2:1, 1:1)

03.10.2016, 00:05 • Joe Louis Arena, Detroit • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.25 3.7 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, přeji Vám povedený vstup do nového pracovního týdne. (03:04:30)
Československá stopa v utkání:
Martin Frk (DET) 1+1, 5 střel, čas na ledě 15:39
Tomáš Nosek (DET) 0+1, 1 střela, čas na ledě 19:03
Petr Mrázek (DET) 60 minut, 1 zákroků, 3 góly, 78,6%.

Vyhraná vhazování: 60% – 40%.
Závěrečný klakson nám ukončil třetí třetinu a s ní i celé utkání mezi Detroitem a Chicagem. Domácí v něm po celou dobu hýřili aktivitou, byli mnohem nebezpečnější a jelikož úspěšně přečkali i několikeré oslabení, tak naprosto zaslouženě vítězí v poměru 6:3.

59:41

Domácí se při pěkné a rychlé souhře na jeden dotek zahnali z ideální palebné pozice a Johansson tak neměl problém Sproulův pokus z pravé strany vyrazit.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:25

A ještě jednou zakázané uvolnění Detroitu, jehož hráči budou muset ještě jednou zůstat na ledové ploše.

58:03

Menší závar před brankovištěm přinesl střelu jednoho z hostů, Mrázek ale zasáhl a jeho spoluhráč záhy vyhodil na icing.

57:27

57:27 Andreas ATHANASIOU - 6:3

57:27

Detroit právě vstřelil branku!
Dvě a půl minuty před koncem třetí třetiny je zřejmě rozhodnuto! Přesně v momentě, kdy byl Lars Johansson na cestě na střídačku, z vlastní půlky vystřelil ANDREAS ATHANASIOU a z velké dálky trefil přesně prostor mezi třemi tyčemi. Asistence: Xavier Ouellet.

57:14

Noskův útok ve třetí části tolik vidět není, nyní si ale splnil obranné povinnosti a dostal kotouč ven z obranné třetiny.

56:39

S velkou porcí štěstí udrželi hosté útočné pásmo, Kerro poté připravil střelu pro van Riemsdyka, který ale nemířil přesně.

56:13

Trochu zbytečně teď domácí zahráli na zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude po levé ruce Mrázka.

55:47

Žádný závěrečný nápor Blackhawks se zatím nekoná, kotouč je dostatečně daleko od míst, odkud by se dal Mrázek překonat.

55:24

Staňte se fanoušky NHL.cz!

55:24

Dělovka Briana Lashoffa končí v lapačce nachystaného Johanssona. Po odpískání si tam potom něco vyříkavali Fortin s Callahanem.

6:3

Branky a nahrávky: 1. Glendening (Ott, Miller), 2. Frk (Nosek), 11. DeKeyser (Smith, Bertuzzi), 33. Larkin (Athanasiou, Sproul), 38. Mantha (Frk, Sproul), 58. Athanasiou – 16. Fortin (Abbott, Gustafsson), 30. Rasmussen (Svedberg, McNeill), 43. Mashinter

Detroit Red Wings: Mrázek (Coreau) – Smith, DeKeyser, Sproul, Ouellet, Russo, Lashoff – Mantha, Larkin, Athanasiou – Ott, Glendening, Miller – Frk, Nosek, Bertuzzi – Campbell, Aubry, Callahan.

Chicago Blackhawks: Nalimov (od 31. Johansson) – Pokka, Svedberg, Schilling, Gustafsson, van Riemsdyk, Norell – Dowell, Pánik, Abbot, Lundberg, Carrick, McNeill, Mashinter, DeSousa, Johnson, Kero, Rasmussen, Fortin.

Rozhodčí: Morton, McIsaac – Driscoll, Pancich

Diváci: 17 962

00:59 DET 1:0 Glendening (Ott, Miller)
01:57 DET 2:0 Frk (Nosek)
03:25 DET 2 Smith, držení protihráče
10:48 DET 3:0 DeKeyser (Smith, Bertuzzi)