0:2

konec (0:1)

02.10.2016, 14:30 • 8. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 5.1 4.1 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Opticky to bylo hodně vyrovnané utkání. Nakonec jej vyhrávají fotbalisté Rotterdamu, kteří vstřelili dvě branky. Jedinou kaňkou na jinak pěkném zápase bylo chování domácích fanoušků, kteří neunesli nepříznivý stav zápasu a začali se prát v hledišti. Výsledkem byla hra přerušená na tři minuty a následné pětiminutové nastavení. (16:24:07)

90+5

90+5

Probíhá poslední minuta nastaveného času. Michiel Kramer nedokázal zakončit přesněji.

90+3

Francisco Sol v zajímavé střelecké pozici branku minul. Mnoho času se už hrát nebude.

90+3

Rohový kop mají k dispozici domácí. Bruno Andrade od rohového praporku našel jen hlavu obránce, který odhlavičkoval míč daleko od své branky.

90+2

V nastaveném čase se zápas v poklidném zápasu dohrává, mnoho zajímavých momentů k vidění není.

90+1

Sudí nastaví celkem pět minut.

90

Žlutou kartu dostává Bilal Basaçikoglu (Feyenoord Rotterdam).

89

Výborný zákrok si po střele Michiel Kramera připisuje brankář Kostas Lamprou.

89

V poklidném tempu se zápas dohrává, hosté vedou o dvě branky a kontrolují hru.

87

Žlutou kartu dostává Dico Koppers (Willem II Tilburg).

86

Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Funso Ojo, přichází Bruno Andrade.

84

Bartholomew Ogbeche měl na kopačce snížení. Trefil jen štangli a gesto domácího kouče je více než výmluvné. Hlava v dlaních, gesto zmaru.

84

Uvidíme, kolik minut sudí nastaví, připomínám, že nějaké tři minuty se nehrálo kvůli nepokoji v hledišti.

83

Vypadá to, že se domácí příznivci uklidnili a zápas se blíží ke svému konci.

81

Pokračuje se ve hře a věřme, že se zápas dohraje. Asi nemusím připomínat, co se čas od času například stane v české nejvyšší soutěži.

80

Domácí hráči přišli k tribunám a snaží se rádoby fanouškům domluvit. Domnívám se, že tento incident bude řešit disciplinárka a trest domácí klub nemine.

78

Pořadatelská služba má co dělat, protože na tribuně se fanoušci začali pošťuchovat a přerostlo to ve větší rozmíšku. Evidentně jsou příznivci domácího celku znechuceni průběhem zápasu.

0:2

konec (0:1)

Branky: 16. Jørgensen, 76. Tapia

Karty:   18. Heerkens (WLM), 87. Koppers (WLM) – 90. Basaçikoglu (FEY)

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:10. Střely mimo: 6:5. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:13.

Willem II Tilburg: Lamprou – Heerkens, Peters, Ojo (86. Andrade), T. Haye (55. Ogbeche) – Sol – Falkenburg, Croux, Tshimanga (71. Koppers), Lachman – van Anholt.
Náhradníci: N. Bertrams, Branderhorst – Koppers, Schuurman, Andrade, D. Wuytens, van den Boomen, Ogbeche, Lieftink, Abubakar-Ankra, Calcan.

Feyenoord Rotterdam: Jones – Karsdorp, Kongolo, van der Heijden, Kuijt (63. Tapia) – El Ahmadi, Jørgensen (73. Kramer), Basaçikoglu – Toornstra, Botteghin, Vilhena.
Náhradníci: Hansson, Bijlow – Vejinović, Nelom, Nieuwkoop, Simon Gustafson, Kramer, el Hankouri, Tapia.