konec (2:0, 1:0, 1:1)

01.10.2016, 18:00 • 6. kolo • Ondřej Novotný (@NovotOndra)

44:59

Pardubice právě vstřelily branku!
PETR URBAN ještě vteřinu před koncem dokázal dostat míček do prázdné branky, a to pomalou střelou z půlkruhu – 4:1.

43:31

Pardubický Kubeš dostává dvě minuty za nedovolené bránění, výhoda pro Hradecké.

35:26

Hradec právě vstřelil branku!
Pirátům se necelých deset minut před koncem základní hrací doby daří snížit. PATRIK MITRA využil prostor před brankou a dokázal dostat míček do sítě za záda Stárka – 3:1!

34:20

Situace ještě pokračovala už větší strkanicí, kde došlo na pěsti. Pekárek za Hradec i Březina za domácí tak dostávají dvě minuty, přičemž první jmenovaný za hrubost a druhý za sekání.

34:20

Kubeš se prodral přes obranu Hradce a snažil se zakončovat, jenomže byl přidržen a bude to trestné střílení pro Pardubice!

33:44

Skřivánek dostává dvě minuty a je ti přesilová hra pro hosty, podaří se jim ještě něco s nastalou situací udělat?

30:52

Rychlá akce kolem pravého mantinelu a nahrávka na vzdálenější tyčku směřovala potom pro Březinu. Míček končí v síti, zmiňovaný hráč domácích ho tam ale dostal zřejmě nohou, takže branka uznaná být nemůže.

21:21

Domácí Vlasák dostává dvě minuty za držení a bude to přesilová hra pro Hradec, ve které se budou snažit hosté vykřesat alespoň malou jiskřičku naděje.

20:18

Březina šel už podruhé v zápase sám na brankáře Biegla, jenomže ani tentokrát ho nedokázal překonat!

19:11

Při signalizované výhodě domácích se Autosklo dokázalo přeci jen rychle dostat do dobré střelecké pozice, ze které FILIP FÖRSTL – 3:0.

Omlouváme se za výpadky online přenosu, nyní už by mělo být všechno v pořádku.

11:22

Hradečtí dokázali dostat při přesilové hře balóne na hranici brankové čáry a už se i radovali, jenomže ani tento gól není uznán.

08:18

ROMAN KREJČÍ natáhl od modré a brankář Biegl měl velice špatný výhled, takže míček nakonec zapadal za jeho záda – 2:0.

06:46

Tomáš Skřivánek oběhl branku a nahrál na hůl JIŘÍHO BÍLÉHO, který už si věděl rady – 1:0!

05:08

Piráti mohli jít klidně do vedení! Za obranu dostal přihrávku Rail, který už i nepatrně položil brankáře Stárka, jenomže poté zakončil pouze do boční sítě.

02:46

První přesilová hra bude patřit domácím, dvě minuty dostává hradecký Pekárek, a to za sekání.

4:1

Branky a nahrávky: 7. Bílý (Skřivánek), 9. Krejčí (Kubeš), 20. Förstl (Krejčí, Bílý), 45. Urban – 36. Mitra (Tesař)

HBC Pardubice: Stárek (Smekal) – Vlasák, Kosina, Filip, Krejčí, Mokříž, Novotný, Ryba – Förstl, Bílý, Gabriel, Česák, Kubeš, Březina, Skřivánek, Urban, Merta, Staněk, Kasal, Urbanec.

HBC Hradec Králové 1988: Biegl – Sádovský, Hrubý, Jiřík, Škoda, Hora, Šimek, Soukup – Svoboda, Mitra, Rail, Pekárek, Ježek, Fišer, Krejčík, Bacovský, Tesař, Novák, Černý.

02:46 HKR 2 Pekárek
06:46 PCE 1:0 Bílý (Skřivánek)
08:18 PCE 2:0 Krejčí (Kubeš)
19:11 PCE 3:0 Förstl (Krejčí, Bílý)
21:21 PCE 2 Vlasák
33:44 PCE 2 Skřivánek