1:3

konec (0:2)

01.10.2016, 15:00 • stadion na Údolní, Blansko • 9. kolo • Boris Hasa

Tipsport: 3.51 3.8 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hosté z Vyškova potvrdili i v Blansku dobrou formu a pozici lídra tabulky a odvážejí si 3 body za výhru 3:1. Z Blanska se loučíme a těšíme se za 14 dnů při utkání s Hulínem napočtenou. (16:51:34)

90

90

Hosté střídají, Přerovského nahrazuje Horváth.

89

Gromský tečoval střelu Sečkáře na roh, hosté závěr utkání kontrolují.

85

J. Lička orazítkoval pravou spojnici domácí branky.

85

V šanci hostující J. Lička, jeho střelu Floder vyrazil.

84

Po centru Sečkáře hlavičkoval Kirschner nepřesně a pouze nad.

82

Po faulu na Kirschnera uviděl druhou žlutou kartu a tedy vzápětí i červenou Píšek.

80

Motyčka namazal do šance Přerovskému, domácí podržel dobrým zákrokem Floder, který střelu hostujícího záložníka vyrazil mimo tři tyče.

78

Sečkář se dostal k vápnu, jeho centr poslal Gromský do autu.

77

Slibně se rozvíjející útok Blanska zhatila nepřesná přihrávka Kučery.

75

Rána V. Novotného z 18 metrů skončila v ochranné síti.

73

Centr Chloupka pokryl brankář Klimeš.

71

Lahodný prudkou střelou protáhl Flodera, míč se poté k hostujícímu záložníkovi vrátil a jeho střelu Floder tentokrát chytil.

70

Koudelka se šikovně uvolnil, jeho táhla střela z 20 metrů mířila mimo.

69

Trestný kop Koudelky končí nad brankou.

64

Domácí střídají potřetí, místo Müllera jde do hry D. Pospíšil.

64

V šanci Chloupek, místo střely však volil přihrávku a míč hosté odkopli do bezpečí.

64

Po centru Koudelky se v šanci ocitl Kučera, Klimeš míč vyrazil mimo vápno.

63

Domácí střídají, Kutala nahrazuje Motyčka.

62

62. PÍŠEK - 1:3

62

Blansko právě vstřelilo branku!
Po standardce Koudelky se hlavou prosazuje Stanislav Píšek – 1:3.

58

58. SEČKÁŘ - 0:3

58

MFK Vyškov právě vstřelil branku!
Hosté pojišťují své vedení, když se střelou z hranice vápna prosadil Michal Sečkář – 0:3.

57

Po sklepnutí Kutala pálil z voleje nepřesně Koudelka.

57

Za faul na Kučeru uviděl žlutou kartu Kirschner.

54

Žlutou kartu obdržel domácí Píšek.

51

Floder jeho centr vyrazil a domácí pak hosty do zakončení nepustili.

51

Hostující Sečkář zahrává rohový kop.
Dnešní utkání sleduje 466 diváků.

46

Domácí jdou do druhé půle s jednou změnou, Trtílka nahradil Chloupek.

46

V prvním poločase viděli diváci v Blansku dvě branky a obě padly do domácí sítě. Hosty poslal do vedení v 7. minutě Petr Kirschner a ve 33. minutě si vlastní branku dal Stanislav Píšek.

45

43

Po standardce a prodloužení od Píška a Koláčka zakončoval Kučera, Klimeš míč vyrazil.

42

Po spolupráci s Koudelkou vypálil z úhlu Kutal, míč skončil v autu.

40

Koudelka rozvlnil síť po přihrávce Kučery, ale až po hvizdu rozhodčího, který odpískal ofsajd.

37

Následnou rozehrávku však domácí pokazili a míč tak mají v moci hosté.

37

Hosté centr domácího útočníka tečovali na roh.

36

Faul na Koláčka, standardku Blanska rozehraje Koudelka.

34

Koudelka předvedl povedou individuální akci, na jejímž konci vydatně protáhl brankáře Klimeše střelou z hranice vápna, následně po Kutalově pobídce přestřelil branku Duda.

33

33. PÍŠEK - 0:2

33

Po centru z levé strany si hlavou dopravil míč do vlastní branky Stanislav Píšek – 0:2.

32

Roh Koudelky hosté odvrátili.

31

Kučerovu ránu vytáhl Klimeš na roh.

31

Po faulu na Kutala budou domácí zahrávat standardku.

30

Střela Sečkáře svůj cíl nenašla.

29

Píšek fauloval pronikajícího J. Ličku, hosté budou zahrávat trestný kop.

27

Za faul na brankáře Klimeše uviděl žlutou kartu Koudelka.

26

Přerovského rána z 28 metrů končí vysoko nad.

25

Koudelka u míče před vápnem, jeho přihrávka byla nepřesná.

22

Domácí postupovali do protiútoku 3 na 3, který zakončil Kučera střelou z hranice vápna, kterou Klimeš pokryl.

16

Střela ze střední vzdálenosti v podání Přerovského, Floder míč nadvakrát pokryl.

16

Kirschner hledal ve vápně Přerovského, domácí odkopávají míč do autu.

14

Hosté kombinují na polovině Blanska, domácí jsou teď v útlumu.

13

J. Lička prošel před vápno a jeho povedenou střelu vytáhl Floder reflexivně na roh.

11

Za nafilmovaný pád uviděl žlutou kartu domácí Kučera.

7

7. KIRSCHNER - 0:1

7

Hosté jdou do vedení, když nedůrazu domácích beků využil Petr Kirschner, který překonal Flodera – 0:1.

5

Domácí se ubránili.

5

Centr J. Ličky zblokovali domácí na roh.

4

Trtílek hlavičkoval nad branku.

4

Po faulu na Koláčka mají standardku k dispozici také domácí, k míči se staví Koudelka.

2

Po Sečkářově centru orazítkoval Jeřábek břevno, naštěstí pro domácí byl hostující kapitán v ofsajdu.

1

Po faulu na Kirschnera budou hosté zahrávat standardní situaci.

1

FK Blansko: Floder – Gromský, Píšek, Müller, Koláček (C) – Kratochvíl, Kučera – Duda, Trtílek, Koudelka – Kutal
Náhradníci: Feik, Šplíchal, Chloupek, D. Pospíšil, Motyčka, Minx, Juran

MFK Vyškov: Klimeš – Němeček, Jeřábek (C), J. Krejčí, Nehyba – V. Novotný, Přerovský, Lahodný, Sečkář – Kirschner, J. Lička
Náhradníci: Zezula, E. Horváth, Kollár

Rozhodčí: Zdeněk Silný – Petr Líkař, Milan Vojáček
Delegát: Petr Vysloužil.
Další zápasy 9. kola Moravskoslezské ligy (1. a 2. 10. 2016):
sobota, 10:15: Sigma Olomouc B – Zlín B 3:0 (1:0)
sobota, 15:00: Líšeň – Hulín, Hlučín – Slovácko B, Mohelnice – Petřkovice, Kroměříž – Třebíč
neděle, 10:15: Uničov – 1. HFK Olomouc, Velké Meziříčí – Otrokovice
Blansko v posledních třech kolech vyšlo bodově naprázdno a v tabulce mu patří se 7 body 14. místo. Vyškov zažívá vydařený podzim a s 19 body vévodí celému třetiligovému pelotonu.
Zdravíme všechny příznivce třetiligového fotbalu. 9. kolem (10. hrané) dnes pokračuje Moravskoslezská liga. V Blansku, které je je letošním nováčkem, hostí na domácím stadionu na Údolní MFK Vyškov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.