Liga mistrů

PFK Ludogorec Razgrad – Paris Saint-Germain

1:3

konec (1:1)

28.09.2016, 20:45 • Natsionalen Stadion Vasil Levski, Sofie (Bulharsko) • Skupina A • Petr Dejnožka

Tipsport: 7.9 4.75 1.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+2

Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Edinson Cavani, přichází Jean-Kévin Augustin.

90+1

V první minutě nastavení měl obrovskou šanci na čtvrtý gól Aurier, jehož střelu z velkého vápna ale brankář Stojanov vyškrábl mimo tři tyče!

89

S druhou výměnu přispěchal chvíli před koncem i domácí trenér, Wandersona nahrazuje na poslední minuty Keșerü.

88

Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Nanitamo Ikoné.

81

Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Marco Verratti, přichází Grzegorz Krychowiak.

79

Do míče se znovu opřel Ángel Di María, který obstřelil zeď a prudkou ranou protáhl Stojanova!

73

Až v třiasedmdesáté minutě zápasu zde máme první výměnu. Misidjana nahradil Jody Lukoki.

67

Cavani se tentokrát převtělil do role asistenta a připravil stoprocentní šanci pro Matuidiho! Ten ale před brankářem Stojanovem selhal a míč poslal těsně mimo branku!

60

60. Edinson CAVANI - 1:3

60

Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Zběsilý druhý poločas pokračuje ve velkém tempu! Domácí po neproměněné penaltě nedokázali uhlídat EDINSONA CAVANIHO, který dává třetí gól v letošním ročníku Ligy mistrů a navyšuje vedení PSG na rozdíl dvou branek – 1:3!

59

59. Cosmin Moţi, rumunská legenda, nedokázal proměnit penaltu.

59

Neuvěřitelné! Domácí tým zahazuje pokutový kop a odmítá šanci na srovnání stavu! Moti zvolil střelu k pravé tyči, Aréola směr střely vystihl a balon vyrazil!

58

58. Tiago Motta válel sudy a proti PSG byla nařízena penalta!

58

A Thiago Motta vyfasoval za penaltový zákrok žlutou kartu.

57

Tak to je hodně zajímavý zvrat! Thiago Motta fauluje v pokutovém území a Ludogorec Razgrad bude kopat penaltu!

56

Domácí si začátek druhého poločasu představovali úplně jinak, Ludogorci tečou nervi. Naprosto zbytečný šlapák předvedl Cafú a ve statistikách mu již svítí žlutá karta.

55

55. Edinson CAVANI - 1:2

55

Rozehrávka volného přímého kopu přinesla střílený centr do pokutového území, ostrý nákop jemně tečoval EDINSON CAVANI a hlavou prostřelil brankáře Stojanova! Ten si sice na míč sáhl, ale mimo branku ho vytěsnit nedokázal – 1:2!

50

Dnes podruhé se žlutí na straně Ludogorce, druhým potrestaným je za faul u postranní čáry střelec domácího gólu Natanel.

43

Djakov fauloval ve středu hřiště, rozhodčí Královec již s úsměvem na tváří třímá v ruce žlutou kartu.

41

41. Blaise MATUIDI - 1:1

41

Favorit dnešního střetnutí ještě před přestávkou srovnává nepříznivý stav! Po ztrátě ve středu hřiště dostal BLAISE MATUIDI přesnou kolmici za obranu Ludogorce, míč si rychle zpracoval a ostrou ranou k tyči propálil brankáře Stojanova – 1:1!

15

15. NATANEL - 1:0

15

Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
Tak to je šokující začátek dnešního střetnutí! Špatně postavená zeď v podání PSG přinesla pohromu, do míče se opřel domácí NATANEL, který se štěstím prostřelil vše před sebou a ranou na bližší tyč zaskočil i brankáře Aréolu – 1:0!

6

Paris Saint-Germain má za sebou úvodní střelecký pokus, konkrétně se o něj postaral Edinson Cavani! Uruguayský reprezentant se opřel do míče kousek za hranicí pokutového území a pravačkou zhruba o metr minul levou tyč domácí branky!