konec (1:1, 1:0, 2:0)

25.09.2016, 11:00 • 5. kolo • Ondřej Novotný (@NovotOndra)

44:12

Hradec právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. Patrik Mitra pronikl podél levého mantinelu až do útočné třetiny, odkud nahrál před volnou branku na JANA BACOVSKÉHO, který měl sice na zádech obránce, i tak ale stihl zakončit – 4:1.

33:04

Domácím se to skutečně daří, a to navíc velice rychle! Tomáš Hora od modré obloučkem našel kapitána JANA BACOVSKÉHO, který nejdříve ukázal své rychlé ruce a poté poslal míček za záda brankáře. Možná ani sám nevěděl, jak se mu to podařilo, každopádně domácí jdou do dvoubrankového vedení 3:1!

20:11

Jan Fišer pronikl do útočné třetiny a poté oběhl okolo branky hostů až ne levou stranu. Odtud hned našel na středu zcela volného spoluhráče, kterým byl JIŘÍ RAIL, jenž si už dokázal s příležitostí pohotově poradit a poslat domácí zpět do vedení – 2:1!

09:49

Letohrad právě vstřelil branku!
Máme vyrovnáno. Po další z mnoha střel, která se ještě zastavila na obraně Hradce, se ale k míčku rychle dostal ONDŘEJ BĚLOUŠEK, jenž si se svojí premiérovou trefou v CCM Extralize poradil nejlépe, jak mohl – 1:1!

00:44

Domácí jsou za svoji úvodní aktivitu odměněni brzkou vedoucí brankou. Tomáš Jiřík dostal v útočném pásmu míček na PETRA NOVÁKA, který vystřelil z prostoru nějakých sedm metrů před brankou. Jenomže po následné radosti to vypadalo, že to branka nakonec není. Míček však pak byl nalezený zaseknutý v růžku branky, takže rozhodčí svůj verdikt opravují a Piráti se dostávají do jednobrankového vedení.

4:1

Branky a nahrávky: 1. Novák (Jiřík), 21. Rail (Fišer, Tesař), 34. Bacovský (Hora, Jiřík), 45. Bacovský (Mitra, Novák) – 10. Běloušek (Věchet, Josef Hejtmánek)

HBC Hradec Králové 1988: Biegl – Sádovský, Hrubý, Jiřík, Soukup, Škoda, Hora – Šimek, Svoboda, Mitra, Rail, Fišer, Krejčík, Bacovský (C), Tesař, P Novák.

SK Hokejbal Letohrad: Šupík (M. Novák) – Bóhm, Hejtmánek, Teplý, Adamec, Vychytil, Věchet, Cvejn, Halbrštát (C), Lajčiak, Košťál, Švec, J. Lux, Derka, Běloušek, Protzner, O. Lux, Bogdaný.

00:44 HKR 1:0 Novák (Jiřík)
09:49 LET 1:1 Běloušek (Věchet, Josef Hejtmánek)
15:27 LET 2 Košťál, podražení
20:11 HKR 2:1 Rail (Fišer, Tesař)
22:34 HKR 2 Tesař
28:04 LET 2 Ondřej Lux