0:4

konec (0:0, 0:1, 0:3)

25.09.2016, 11:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • 5. kolo • Jan Melicher

Já se s vámi pro dnešní den loučím a těším se u dalších přenosů ze CCM Extraligy hokejbalu. (12:50:23)
Pardubice si ve třetí třetině pohlídali výsledek, přidali 3 góly a zaslouženě vítězí.

44:15

Elba se ani teď nemůže usadit v pásmu.

43:44

Tak je tu ještě šance pro domácí kosmeticky upravit výsledek.

43:44

Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Kubeš – 2 min., hákování).

43:00

Poslední 2 minuty dnešního zápasu, domácí tým ani dnes nezíská 3 body.

42:21

Pardubice právě vstřelily branku!
FILIP FORSTL dostal nahrávku do pásma, zkusil vystřelit přes hráče a jeho střela skončila až za zády Brhela. Asistence: Česák, Kasal

42:00

Zápas se už spíše dohrává, šanci dostávají i hráči, kteří se v průběhu zápasu nedostávali do hry.

40:21

Česák našel v mezikruží volného PAVLA KUBEŠE, ten si zpracoval míček a prostřelil Brhela mezi betony. Vypadá to, že o vítězi zápasu je definitivně rozhodnuto. Asistence: Česák, Filip

40:11

Brhel bez problému likviduje nahození Bílého, dnes je rozhodně nejlepší hráč svého týmu.

39:12

Forstl si seběhl před branku, měl dost času na zakončení a jen těsně minul horní roh branky.

38:54

Vlasák to zkoušel z voleje od modré, ale jeho střela postrádala přesnost.

38:29

Hosté se už neženou za vstřelenou brankou, spíše ve svojí přesilovce drží čas.

38:03

37:30

Jeden z hostujících hráčů zůstal po přerušení ležet na hřišti a nakonec je za podpory spoluhráčů odváděn ze hřiště.

37:30

Týmy se domluvily na výměně stran v půlce třetiny.

36:49

Hosté se už nikam neženou a kontrolují průběh zápasu. Navíc se blíží jejich přesilová hra.

36:23

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Langthaler – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).

36:17

Soukup dnes podruhé nastřeluje břevno!

36:03

Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Kubeš – 2 min., vysoká hůl).

35:40

FIlip po vhazování pálí mimo branku. Domácí se dnes na buly opravdu trápí.

35:37

Oddechový čas pro domácí.

35:13

Pardubice po vstřelené brance pokračují v tlaku a nepouští Elbu do hry.

34:07

Po vítězném vhazování vypálil od modré čáry Filip, Brhel jeho ránu vyrazil betonem, bohužel pro Elbu jen k PAVLU KUBEŠOVI, který zametl míček do branky a zvyšuje na 0:2. Asistence: Krejčí, Filip

33:58

Posunutá domácí branka přerušuje další snažení Pardubic.

33:40

Pardubice opět hrají přesilovku dobře a drží Elbu pod tlakem.

33:10

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Gottfried – 2 min., podražení).

32:47

A znovu v akci Brhel zastavil skákající míček.

32:21

Brhel po sérii nepřesností raději přerušuje hru.

31:24

Bím se zkoušel natlačit před branku, Krejčí ho však skvěle odstavil.

30:42

Hubeného střelu vyrazil Chmelík hranou lapačky. Elba vstoupila do třetiny aktivně.

30:10

Gottfried to hned nebezpečně zkoušel, minul ale branku zhruba o decimetr.

30:01

Druhá třetina skončila a domácí tým určitě bude mít v kabině co řešit. Pardubice měli více ze hry, dostávali se do šancí a Elba může děkovat dnes skvělému Brhelovi, že stav je pouze 0:1. Uvidíme s čím týmy přijdou ve třetí třetině.

30:00

29:40

Růžička si teď málem srazil nahrávku Staňka do vlastní branky, Brhel se musel hodně natahovat.

28:30

Pardubice střídají a Elba má po delší době míček na hokejkách.

28:01

Kasal úplně volný v mezikruží pálí mimo!

27:33

Hosté teď vymíchali domácí obranu a Brhel jen tak tak vytěsnil míček mimo branku hrotem vyrážečky.

27:02

Další vyhrané vhazování Pardubic a Krejčí nebezpečně pálil jen do Brhela.

26:46

Filip vyslal dělovku od modré čáry, mířila ale mimo branku, domácí mají zatím problém vyhrávat vhazování.

26:28

Poláček skvěle zachytil míček na vlastní modré čáře a postupoval se Soukupem dva na jednoho. Druhý jmenovaný svůj pokus namířil vysoko nad.

26:00

Soukup našel z otočky volného Peschouta, kterému ale střela nesedla.

24:51

Wagner si sklepl míček do slibné pozice, bohužel pro něj zahrál vysokou holí a hra se tak přerušuje.

24:20

Bílý si naběhl po pravém křídle a Brhel jeho pokus raději podržel na vhazování.

23:51

Elba se po obdržené brance snaží bojovat a drží se v pásmu.

23:10

Peschout jen těsně nedosáhl na nahrávku před odkrytou branku.

22:07

Langthaler sice skvěle zablokoval střelu, ale k odraženému míčku se dostal JAN BÍLÝ a vymetl horní roh branky. Asistence: Krejčí, Filip

22:05

21:35

Brhel teď ztratil hokejku, ale stihl se přesunout a zlikvidovat Krejčího ránu z voleje.

21:22

A znovu skvěle Brhel raději přerušuje hru.

21:00

Peschout zabojoval a vyhazuje.

20:21

Pardubice se ihned usazují v pásmu a Brhel si připisuje další dva skvělé zásahy.

20:05

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Bím – 2 min., sekání).

19:26

Langthaler drží míček v rohu, nemůže se ale vytočit do šance.

18:32

Pardubice teď drží Elbu v pásmu a Brhel musel předvést sérii dobrých zákroků. Nakonec vše končí zakázaným uvolněním.

17:20

Kasal z bezprostřední blízkosti jen těsně minul levou tyč domácí branky, na druhé straně se dostal do úniku Horáček, kterého ale na poslední chvíli doběhl obránce a znemožnil mu kvalitně zakončit.

16:37

Akci Bíma přerušuje posunutá branka. Následně si ještě něco vyříkávali s Kubešem, rozhodčí raději konflikt rychle ukončili.

16:12

Kubeš vystřelil přes obránce, Brhel opět bezchybný.

15:57

Peschout dostal trochu více prostoru na pravém křídle a vybojoval alespoň vhazování pro svůj tým.

15:12

Vlasák zablokoval střelu Soukupa, který pokračuje v aktivním projevu i ve druhé třetině

15:01

V první třetině jsme se branky nedočkali. Nejblíže k ní měl domácí Soukup, který nastřelil břevno. Pardubice se dostali k větším šancím až ke konci třetiny, kdy během své přesilové hry několikrát prověřili Brhela. První třetina tak patřila především brankářům.

15:00

14:54

Brhel teď skvěle zastavil pokus Kubeše a zařídil tak bezbrankovou první třetinu.

14:47

14:42

Urban pálil od modré, jeho střelu lapil Brhel bez větších problému. Následná strkanice před brankou se obejde bez vyloučení.

14:00

Kučera následně vyhazuje až za branku Chmelíka.

13:48

Hosté zatím zvládají svojí přesilovku lépe než domácí, teď je ale brzdí ofsajd.

13:16

Gabriel nebezpečně tečoval před brankou, míček jen těsně projel kolem tyčky.

12:47

Uvidíme první přesilovou hru Pardubic.

12:47

12:08

Horáček nedokázal vyhodit míček z pásma, když na červené čáře skvěle pracoval Vlasák. Jeho následné nahození likviduje Brhel.

11:30

Poláček na poslední chvíli zachránil před Skřivánkem, který už se řítil do úniku.

11:11

Po menším závaru v obranném pásmu Elby, končí míček mimo hřiště.

10:34

Hra se teď odehrává ve středním pásmu. Ani jeden z týmů se nemůže prosadit.

10:00

Horáček tentokrát branku trefil, ale nechal jen vyniknout Chmelíka v brance.

09:01

Sedláček se teď vydal do útoku, v rohu přenechal míček Hubenému, jeho střela ale končí nad brankou. Hráči zatím pálí slepými.

08:10

Jakub Merta se prosmýkl až před Brhela, který ale vytáhl spolehlivý zákrok. Následně domácí raději vyhazují na zakázané uvolnění.

07:36

Kubeš z mezikruží přestřelil branku, z následného tlaku Pardubic vyplynulo jen vhazování.

07:00

Baxa ještě zkoušel něco vymyslet v rohu, Filip ho ale připravil o míček a rozjíždí akci.

06:51

06:43

Gabrielovo vyhození zachytil Kváš na modré čáře, jeho střela ale postrádala přesnost.

06:04

Pardubice se osvobozují a šetří vteřinky.

05:30

Dnes hodně aktivní Soukup se probil až před brankáře, ten ale bezchybný.

04:53

Hned na úvod další přesilové hry vyhození přes všechny čáry. Elba má zatím problém usadit se v pásmu.

04:51

Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Mokříž – 2 min., hákování).

04:40

03:44

Lukáš Soukup to teď vzal na sebe a od modré čáry nastřelil břevno! První velká šance zápasu

03:20

A Další vyhození přes všechny čáry.

02:45

Pardubice se hned po vzhazování osbobozují.

02:40

Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Vlasák – 2 min., podražení).

01:49

Kasal našel před brankou volného Skřivánka, ten ale netrefil z ideální pozice branku.

01:00

Ihned od začátku sledujeme vysoké tempo hry, Elba se momentálně drží v pásmu.

00:36

Soukup z dobré pozice neprostřelil bránící hráče.

00:01

Úvodní vhazování pro hosty, kteří se ženou do útoku.

00:01

Hráči už se nám rovnají na modré čáry, ještě vyslechneme pokřiky obou týmů a můžeme začít!
V Ústí nad Labem panuje slunečné počasí, povrch je po ranním vlhku jíž suchý, takže nic nebrání kvalitnímu hokejbalu.

Elba DDM Ústí nad Labem: Brhel (Banda) – Sedláček, Růžička, Kváš, Kučera, Poláček, Kerl, Gottfried, Peschout, – Soukup, Hubený"C",Langthaler, Bím, Baxa, Horáček, Pilař, Wágner, Šilínek, Červinka

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice: Chmelík (Stárek) – Vlasák, Kosina, Filip, Krejčí, Mokříž, Novotný, Forstl, – Bílý"C", Gabriel, Staněk, Kubeš, Březina, Skřivánek, Urban, Merta, Česák, Kasal

Rozhodčí: Sládek Martin, Škrobák Petr.
Hráči obou týmu jsou již nastoupeni na rozstřelbě a začátek utkání se blíží.
Do Ústí nad Labem v neděli zavítá celek loňského mistra z Pardubic, takže o náboj zápasu rozhodně bude postaráno, navíc se jedná o reprízu loňského čtvrtfinále. V aktuálním ročníku spolu týmy sousedí na sedmém a osmém místě tabulky.

Elba DDM Ústí nad Labem
Domácí tým po třech odehraných kolech stále čeká na výhru za 3 body. V úvodním duelu sice porazil Hradec Králové 3:2 po nájezdech, následně ale dva zápasy opačným skóre ztratil. Uvidíme tedy, zda i tentokrát bude pokračovat nájezdová tradice nebo se konečně podaří získat svěřencům trenéra Pavlíka 3 body.

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Ani Pardubice se na začátku sezony nepotýkají s oslnivou formou, nutno ale dodat, že jejich los byl o poznání těžší. V prvním kole v repríze loňského finále urvali bod proti Kladnu, proti Kert Parku Praha nebodovali vůbec a vyšlápli si až na nováčka z Rakovníka. V součtu tedy 4 získané body a sedmé místo v tabulce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

0:4

Branky a nahrávky: 23. Bílý (Krejčí, Filip), 35. Kubeš (Krejčí, Filip), 41. Kubeš (Česák, Filip), 43. Forstl (Česák, Kasal)

HBC Pardubice: Chmelík (Stárek) – Vlasák, Kosina, Filip, Krejčí, Mokříž, Novotný, Forstl, – Bílý"C", Gabriel, Staněk, Kubeš, Březina, Skřivánek, Urban, Merta, Česák, Kasal

Rozhodčí: Sládek Martin, Škrobák Petr

02:40 PCE 2 Vlasák, podražení
04:51 PCE 2 Mokříž, hákování
12:47 UNL 2 Gottfried, podražení
20:05 UNL 2 Bím, sekání
22:07 PCE 0:1 Bílý (Krejčí, Filip)
33:10 UNL 2 Gottfried, podražení