Extraliga staršího dorostu

HC Dukla Jihlava – Berani Zlín

2:4

konec (1:2, 0:1, 1:1)

23.09.2016, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 7. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

56:55

Po Filipově přihrávce ve středním pásmu se k puku na pravé straně dostal Vala. Do útoku se zapojil i Vrátný, vracející se z trestné. Tomáš Vala byl poté na pravém kruhu podražen Kryštofem Dvořáčkem, když se chtěl natlačit před branku, a to je vítaná vzpruha pro Duklu.

Na vyloučení: 3-3.

54:46

Zdá se, že jakákoliv šance Dukly na body končí. Josef Vrátný dostává dvě minuty za napadení.

Na vyloučení: 3-2.

27:49

Hostující pětku Lukáše Zmeškala faulovala naopak jihlavská pětka Lukáš Mareš, jenž se provinil podražením.

Na vyloučení: 2-2.

24:52

Bránit se bude také Jihlava. Jiří Slabý se ve vlastním obranném pásmu provinil hákováním.

Na vyloučení: 1-2.

20:20

Hned na úvod druhé třetiny je sudí Jiří Ondráček nekompromisní, když za krosček posílá ven Jáchyma Janoška. Ten se jej dopustil poblíž mantinelu u levého kruhu vlastního obranného pásma.

Na vyloučení: 0-2.

16:41

Šance pro Duklu Jihlava v podobě přesilové hry. Jáchym Janošek, který měl prsty v prvním gólu svého týmu, jde ven za podražení.

Na vyloučení: 0-1.

2:4

Branky a nahrávky: 20. Musil (Kardoš, Mareš), 60. Kardoš (Hrbatý, Musil) – 3. Jan Marek (Lekeš, Janošek), 15. Dobiáš (Dřímal, Janošek), 29. Dřímal (Zmeškal, Dvořáček), 59. Dobiáš (Jenáček, Dřímal)

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Juřička) – Vála, Vrátný, Mareš, Trávník, Veleba, Jiří Marek – Daňhel, Kadleček, Jindra, Filip, Vala, Slabý, Hrbatý, Musil, Kardoš. Trenér: Štěpán Moravec

Berani Zlín: Kubík (Kořének) – Janošek, Gába, Dřímal, Hamrlík, Dluhoš, Jenáček, Jan Marek, Dobiáš – Zmeškal, Dvořáček, Světlík, Chalupa, Pröschl, Lekeš, Sedláček, Fajkus, Kristek, Leška. Trenér: Zdeněk Sedlák

Rozhodčí: Ondráček – Polák, Rampír

02:33 ZLN 0:1 Jan Marek (Lekeš, Janošek)
14:36 ZLN 0:2 Dobiáš (Dřímal, Janošek)
16:41 ZLN 2 Janošek, podražení
19:37 JIH 1:2 Musil (Kardoš, Mareš)
20:20 ZLN 2 Janošek, krosček