Světový pohár

Finsko – Rusko

0:3

konec (0:0, 0:2, 0:1)

22.09.2016, 21:10 • Air Canada Centre, Toronto • Skupina B • Jan Šlapáček (@Slapi1)

Tipsport: 4.2 4.8 1.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jevgenij MALKIN - 0:3

43:39

Rusko právě vstřelilo branku!
Rusové se při hře ve čtyřech radují ze třetí branky a zřejmě si pojišťují vítězství! JEVGENIJ MALKIN z levého kruhu zaskočil Raska, který se nechal překonat střelou k bližší tyči. Asistence: Alexej Jemelin.

43:25

Finsko se dostalo do zajímavého přečíslení, které faulem ukončil Panarin. Za hákování Vatanena je vyloučen na dvě minuty. Bude se hrát ve čtyřech.

42:17

Korpikoski se podruhé v utkání dopouští naprosto zbytečného faulu a oslabí na dvě minuty svůj celek. Znovu se provinil nedovoleným bráněním.

38:55

Rusko bylo blízko třetímu gólu! Střela Kučerova propadla po nejistém zákroku Raska do brankoviště. Odtud ho brankář, který v minulosti oblékal i dres Plzně, odpálil do mezikruží. Tam se ho ovšem zmocnil Kuzněcov, který pohotovou ránou trefil tyčku!

Ivan TĚLEGIN - 0:2

25:01

Rusové se během krátké chvíle radují podruhé! IVAN TĚLEGIN vystartoval z rohu kluziště před branku, obdržel přihrávku a po kličce do forhendu překonal Raska. S Finskem to nevypadá dobře. Asistence: Vadim Šipačjov.

Vladimir TARASENKO - 0:1

23:42

Do vedení se dostávají hokejisté Ruska. Ovečkin naznačil mezi kruhy střelu, puk však poslal pod sebe na hůl VLADIMIRA TARASENKA, který zakončoval do odkryté klece. Asistence: Alexandr Ovečkin.

Granlund nasměroval puk do tyče

22:42

Obrovská šance Finska! Rusové chybovali ve vlastním pásmu při rozehrávce a z toho pramenila střela Granlunda z pravého kruhu. Finský hokejista trefil tyčku!

19:44

Korpikoski v útočném pásmu zbytečně fauloval v útočném pásmu Orlova a je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilovou hru si tedyy zahraje i Rusko.

17:23

Ovečkin si při bránění pomohl hákováním a je vyloučen na dvě minuty.

11:47

Finsko si zahraje první přesilovou hru utkání. Markov se ve středním pásmu provinil držením a je vyloučen na dvě minuty.

02:55

Velká šance Ruska! Tarasenko dostal v mezikruží opravdu hodně prostoru a vypálil zápěstím. Rask dokázal tuto svižnou ránu vyrazit.

0:3

Branky a nahrávky: 24. Tarasenko (Ovečkin), 26. Tělegin (Šipačjov), 44. Malkin (Jemelin)

Finsko: Rask (Rinne) – Ristolainen, Lepistö, Vatanen, Määttä, Pokka, Jokipakka – Aho, Barkov, Laine – Teräväinen, M. Koivu (C), Granlund – Komarov, Filppula, J. Jokinen – Donskoi, Lehterä, Korpikoski.

Rusko: Bobrovskij (Varlamov) – N. Zajcev, Orlov, Jemelin, Markov, Marčenko, D. Kulikov – Tarasenko, Kuzněcov, Ovečkin (C) – N. Kuljomin, Malkin, Panarin – Kučerov, Šipačjov, Naměstnikov – Dadonov, Anisimov, Tělegin.

Rozhodčí: Furlatt, McCauley – Murray, Heyer

Diváci: 12 098

11:47 RUS 2 Markov, držení protihráče
17:23 RUS 2 Ovečkin, hákování
19:44 FIN 2 Korpikoski, nedovolené bránění
23:42 RUS 0:1 Tarasenko (Ovečkin)