17.09.2016, 15:30 • Mestský štadión Nového Mesta nad Váhom • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 1.5 4.0 5.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Turčák, prichádza Hudák.

87

Po spomínanej aktivite domácich vytiahol hlavný rozhodca Špaček žltú kartu, tentokrát ju ukázal hráčovi hostí. Previnil sa Sojka.

86

Žltú kartu si na svoje konto pripisuje aj domáci kapitán Pavol Šupka.

85

Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Gregáň, prichádza Rolinec.

83

FK Pohronie dalo gól!

Máme vyrovnané! Hosťom sa podarilo pretaviť svoju aktivitu v posledných minútach duelu a korenil z toho gól! LUKÁŠ PELEGRÍNI prekonal brankára Belica a vrátil svoj tím do boja o tri body!

78

Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Vlado, prichádza Mikuš.

76

Druhú žltú kartu za faul pre Nové Mesto nad Váhom získava Ivan Múdry.

71

Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza , prichádza .

60

Hostia zahrávali najprv priamy voľný kop a potom aj roh, bohužiaľ, dopadlo to bez gólu.

59

Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Martin Šebek, prichádza Kubrický.

57

Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Pittner, prichádza Hrnčiar.

52

Nové Mesto nad Váhom vstrelilo gól!

Domáci sa konečne ujímajú vedenia! Postaral sa o to PETER KURTIN, ktorý posiela svoj celok do vedenia 1:0!

29

Hostia zinkasovali ďalšiu žltú kartu, za päť minút ich dostali až tri! Zažltilo sa pred Borisom Turčákom.

26

Hostia zaknihovali ďalšiu žltú kartu. Previnil sa Paraj.

23

Žltú kartu získava aj hosťujúci tím. Žltou farbou bol odmenený Nosko.

13

Na prelome dvanástej a trinástej minúty inkasujú domáci prvú žltú kartu. Faulom sa previnil Lukáš Šebek a dostáva žltý trest.