17.09.2016, 15:30 • stadion na Údolní, Blansko • 7. kolo • Boris Hasa

Tipsport: 2.0 3.6 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (17:21:47)

90+1

90+1. Martin VÁCLAVÍK - 1:5

90+1

Tým Petřkovice právě vstřelil branku! A hosté se dočkali ještě jedné branky, když Martin Václavík mazácky přeloboval Flodera – 1:5.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

87

87. David PUŠKÁČ - 1:4

87

Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Hosté vnikli do rozhozené domácí obrany a dílo zkázy z pohledu Blanska dokonal David Puškáč – 1:4.

84

Motyčka naservíroval míč do vápna, kde se do něj opřel Chloupek. Střelec jediné domácí branky cíl minul.

86

Po centru Kučery hlavičkoval v obtížné pozici nepřesně Koláček.

84

Hosté střídají, Neumanna nahrazuje Václavík.

84

Za držení Kučery uviděl žlutou kartu Baranek.

81

Střelu Hrdličky z 25 metrů lapil Floder.

76

Domácí vystřídali, místo Kutala šel do hry Motyčka.

75

Do zakončení se dostal Koudelka, ale jeho střela k Bučkovi neprošla.

74

Po pobídce Koudelky vypálil Kolařík, střela domácího středopolaře mířila nad břevno.

72

Střelu Neumanna po signálu Floder chytil.

72

Po centru Hrdličky se do zakončení dostal Neumann, D. Pospíšil jeho střelu ztečoval na roh.

69

Hosté střídají, místo Levčíka jde do hry Špavelko.

66

66. David PUŠKÁČ - 1:3

66

Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Hosté přidali třetí branku. V malém vápně dostal míč David Puškáč, který se nemýlil – 1:3.

63

Koudelka v šanci, Buček střelu domácího útočníka vyrazil.

61

Hosté vystřídali, Ptáčka nahradil Puškáč.

60

Halaška se dostal do vápna, Floder jeho střelu pokryl.

58

Po centru Hrdličky zakončil na zadní tyči těsně vedle Neumann.

57

Domácí podruhé střídají, místo Dudy jde do Minx.

53

V šanci domácí D. Pospíšil, Buček na bližší tyči jeho střelu pokryl.

52

Ránu Kučery Buček nadvakrát zpacifikoval.

50

Hrdlička nevybíravě fauloval Kučeru, obešlo se to však bez žlutého napomínání.

48

Kolařík napálil míč z hranice vápna vysoko nad.

47

Střelu Koudelky pokryl Buček.
Dnešní utkání sleduje 268 diváků.

46

Domácí jdou do druhé půle s jednou změnou, místo Kratochvíla šel do hry Kolařík.

46

V prvním poločase jsme v Blansku viděli tři branky. Hosty nejprve poslal do vedení vlastní brankou Stanislav Píšek. Za domácí se o vyrovnání postaral Luboš Chloupek. Po vyloučení Buriana ve 40. minutě hrají domácí proti deseti. Z této výhodu však paradoxně neprofitovali. Ve 45. minutě totiž hosty poslal po rohovém kopu znovu do vedení Jakub Ptáček.

45

45

45. Jakub PTÁČEK - 1:2

45

Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Po rohovém kopu se hlavou prosadil Jakub Ptáček – 1:2.

44

Koudelka se šikovně uvolnil, poslal míč na Kutala, který však těžil z ofsajdového postavení.

40

Burian fauloval Kratochvíla a po druhé žluté kartě opouští hrací plochu.

39

39. Luboš CHLOUPEK - 1:1

39

Blansko právě vstřelilo branku!
Kučera krásným pasem vysunul Luboše Chloupka, který přeloboval Bučka – 1:1.

36

Hosté jsou v této pasáži hry lepším týmem, přesněji kombinují a nedovolují domácím ohrozit Bučka.

28

28. Stanislav PÍŠEK - 0:1

28

Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Centr Halašky si hlavou srazil do vlastní branky Stanislav Píšek – 0:1.

25

Baranek se dostal k odraženému míči ve vápně a vypálil těsně vedle levé tyče domácí svatyně.

21

Domácí se ubránili.

21

Halaškovu střelu ve vápně domácí obránci tečovali. Roh pro Petřkovice.

18

Po centru Neumanna hlavičkoval Halaška na zadní tyči nepřesně.

17

Koudelka se prosadil do vápna, kde udělal značný rozruch, nakonec domácí branku Bučka neohrozili.

13

A také domácí hráč inkasuje žlutou kartu, konkrétně Kučera.

13

Žlutou kartu obdržel hostující Burian.

11

Střelu Halašky dorazil do sítě Flodera Ptáček, hostující střelec se však nacházel v ofsajdu.

10

Střelu Kučery hosté zblokovali.

9

Halaška předložil míč Ptáčkovi, kterým sám před Floderem zvolil zakončení obloučkem, který domácí brankář v pohodě chytil.

7

Halaška vnikl do vápna, kde ho čistým skluzem zastavil Píšek. Roh pro hosty.

6

Kratochvíluv centr hosté odvrátili.

5

Staněk fauloval Koudelka, Blansko bude zahrávat trestný kop.

1

Floder odpálil míč před nabíhajícím Neumannem.

1

FK Blansko: Floder – Koláček (C), Píšek, Müller, D. Pospíšil – Kratochvíl, Kučera – Chloupek, Koudelka, Duda – Kutal
Náhradníci: Kolařík, Gromský, Motyčka, Minx, Juran

FC Odra Petřkovice: Buček – Sporysz, Honiš, Staněk (C), Hrdlička – Burian – Neumann, Baranek, Levčík, Halaška – Ptáček
Náhradníci: Puškáč, Kašický, Václavík, Kučera, Špavelko, Chvěja

Rozhodčí: Tomáš Klíma – Gabriela Hanáková, Jiří Kozubík.
Další zápasy 7. kola Moravskoslezské ligy (16. – 18. 9. 2016):
pá, 17:00 Kroměříž – Uničov 1:2 (0:2)
so, 10:15: Sigma Olomouc B – Otrokovice 3:0 (0:0), 15:30: Líšeň – Vyškov, Hulín – Zlín B, Hlučín – 1. HFK Olomouc, Mohelnice – Třebíč
ne, 10:15: Velké Meziříčí – Slovácko B
Domácím patří v tabulce 13. místo se ziskem 7 bodů, hosté z Petřkovic mají 10 bodů a v tabulce zaujímají 8. místo.
Zdravíme všechny příznivce třetiligového fotbalu. 7. kolem (8. hrané) dnes pokračuje Moravskoslezská liga. Dnes dojde na souboj dvou nováčků. Vítěz loňského ročníku divize D FC Odra Petřkovice se představí na půdě vítěze divize D FK Blansko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

1:5

konec (1:2)

Branky: 39. Chloupek – 28. Píšek (vla.), 45. Ptáček, 66. Puškáč, 87. Puškáč, 90+1. Václavík

Karty:   13. Kučera (BLA) – 13. Burian (PEK), 84. Baranek (PEK)   40. Burian (PEK)

FK Blansko: Floder – Koláček (C), Píšek, Müller, D. Pospíšil – Kratochvíl (46. Kolařík), Kučera – Chloupek, Koudelka, Duda (57. Minx) – Kutal (76. Motyčka)

FC Odra Petřkovice: Buček – Sporysz, Honiš, Staněk (C), Hrdlička – Burian – Neumann (84. Václavík), Baranek, Levčík (69. Špavelko), Halaška – Ptáček (61. Puškáč)

Rozhodčí: Tomáš Klíma – Gabriela Hanáková, Jiří Kozubík