17.09.2016, 20:00 • 5. kolo • Jakub Kopřiva

Tipsport: 2.0 3.5 3.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký večer. (21:53:35)
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:18.
Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný duel, který nakonec branku nenabídl a Dijon tak remizoval s Metz 0:0. Do vedení mohli jít hosté, ale Mevlüt Erdinç neproměnil pokutový kop. Ve druhém poločase měl stejnou možnost i Frédéric Sammaritano,ale ani on penaltu neproměnil.

90+3

90+2

Po centru se k hlavičce dostal jeden z domácích hráčů, ale s jeho slabým pokusem neměl Thomas Didillon žádný problém.

90+2

Domácí se ještě tlačí dopředu, tak uvidíme, zda z poslední akce něco vytěží.

90+1

Rozhodčí přidal dvě minutky.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

Nyní se domácí vedoucí branky dočkali, ale ta nakonec kvůli ofsajdu neplatí.

87

Domácí už jsou zase u míče a kombinují. Na vítěznou branku má Dijon zhruba šest minutek.

85

Arnold Bouka Moutou to vyzkoušel z dálky, ale s jeho povedenou dělovkou si Thomas Didillon dokázal poradit na jedničku.

83

Další akci Dijonu zakončil Erwan Maury, ale jeho rána přesná nebyla a míč skončil vysoko nad brankou Metz.

81

81. Penalta

81

Nakonec se k míči postavil Frédéric Sammaritano, ale Thomas Didillon si s jeho pokusem poradil! Ani druhá penalta v tomto zápase tedy neskončila gólem!

80

80. Penaltový zákrok

80

Po faulu je tu pokutový kop pro Dijon!

79

Dijon je jasně lepší a stále se tlačí dopředu. Hosté se pouze brání, ale zatím jim to vychází a drží cennou remízu.

76

Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Pierre Lees-Melou, přichází Romain Amalfitano.

74

S propagačním pokusem si dálky si Thomas Didillon v pohodě poradil a stav se tedy stále nemění.

0:0

konec (0:0)

Karty:   38. Bouka Moutou (DIJ), 40. Abdelhamid (DIJ), 54. Balmont (DIJ), 58. Rüfli (DIJ) – 26. Doukouré (MTZ), 28. Erdinç (MTZ), 72. Mandjeck (MTZ)   59. Doukouré (MTZ)

Neproměněná penalta: 81. Sammaritano (DIJ), brankář Didillon zneškodnil – 8. Erdinç (MTZ), mimo

Dijon FCO: Reynet – Abdelhamid, Rüfli, Bouka Moutou, Varrault (C) – Maury, Lees-Melou (76. Amalfitano), Balmont, Diony – Tavares (36. Bahamboula), Sammaritano.
Náhradníci: Leroy – Riviére, Gastien, Bahamboula, Amalfitano, Chafik, Lang.

FC Méty: Didillon – Rivierez, Milan (C), Falette, Signorino – Sarr, Doukouré, Mandjeck, Diallo (65. Mollett) – Erdinç, Cohade.
Náhradníci: Oberhauser – Biševac, Hein, Mollett, Balliu, Assou-Ekotto, Sido.