Česká fotbalová liga

SK Benátky nad Jizerou – FK Tachov

1:3

konec (1:1)

07.09.2016, 17:00 • Městský stadion, Benátky nad Jizerou • 16. kolo • Václav Soukup (@@SoukupVac)

Tipsport: 2.45 3.5 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme u konce druhou půli, ve které jasně dominoval tým z Tachova. V 63. minutě z přímého kopu zvýšil skore Folejtar, následně stvrdil výhru hostí v minutě 73. Dvořák. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou! (18:55:07)

90

90

Dvořák předběhl oba stopery, avšak jeho následnou střelu krásně vyrazil Bojčuk!

89

Druhý roh v rychlém sledu pro Tachov, opět byl zahráván blízko rohovému praporku.

88

Hosté zahráli rohový kop na krátko, míč se poté snažili udržet co nejblíže rohu hřiště.

86

Korec si nedovoleně vyšlápl na Knakala, kterému se to nelíbí. Oba kohouty musí oddělit pomezní rozhodčí.

85

Ondřej Stružka nastupuje na plac namísto Michala Mlynaříka.

84

Hra se odehrává okolo středového kruhu, ani jeden tým nikam nespěchá.

82

O pár kliček se pokusil Habart, ale Gyimah učinil kličkované přítrž.

81

Ion Butnaru míří na hřiště, z hřiště naopak míří Dominik Hradecký.

80

David Vaněček je vystřídán Markem Rudou.

79

Několik centimetrů před rohem vápna zahrával Vaněček přímý kop, ale míč zakroutil mezi tři tyče.

77

Po krásném pasu se ocitl ve slibné pozici Korec, ale jeho střele chyběla razance.

76

Rychlé přenesení hry se snažil aplikovat Borovička, ale míč na Sedláčka skončil v zámezí.

75

Velmi těsný ofsajd v podání Dvořáka.

74

Martin Korec míří na plac, z placu míří Ondřej Šíma.

73

73. DVOŘÁK - 1:3

73

Tachov právě vstřelil branku!
Vaněček poslal míč z přímého kopu přímo na hlavu FRANTIŠKA DVOŘÁKA, který uklidil balon k zadní tyči!

72

Za držení dresu vidí žluté napomenutí Marek Sedláček.

70

Knakal přeposlal míč raději Houdkovi, který ho okamžitě odkopl do bezpečí.

68

Jakub Sudek má pro dnešek konec, místo něj nastupuje Michal Horák.

67

Ve vzduchu fauloval hostující kapitán Matas, na trávníku se ocitl po úderu lokte Knobloch.

66

Do vápna se snažil poslat míč Knobloch, ale Knakal v klidu odkopl míč do zámezí.

65

René Kropáček míří na trávník, do sprch zamířil Matěj Kyndl.

64

64. FOLEJTAR - 1:2

64

Míč si vzal na starost nově příchozí MICHAL FOLEJTAR, který obstřelil zeď a překonal Bojčuka střelou k tyči!

64

Zbytečného faulu se dopustil Gyimah, tachovští budou mít přímý kop z nějakých 20 metrů.

63

Dnešní utkání sleduje 150 diváků.

62

Opět další centr do vápna hostí, nyní Vaněček se snažil najít Dvořáka, tomu chyběl k zakončení krok.

61

Tachov zvyšuje otáčky, další zajímavou šanci měl Folejtar, ale branku netrefil.

60

Sám před brankářem se ocitl hostující Dvořák, ale Bojčuk si pohlídal místečko mezi nohama!

58

Moc často nevídané provinění proti pravidlům, hostující Dvořák házel aut ze hřiště.

57

Michal Folejtar míří na hřiště namísto Patrika Vylety.

56

Před domácím brankářem byl velký tlak hostí, avšak Vyleta ani Dvořák se pořádně k míči nedostali.

55

Radek Žaloudek vidí za ruku v obličeji žlutou kartu.

52

Na druhé straně se po přihrávce Vylety ocitl sám před Bojčukem Dvořák, ale domácí brankář předvedl vynikající zákrok!

51

Mezi dva hráče se pustil Gyimah, v kleštích spadl na zem. Sudí Petřík nechal pokračovat ve hře.

49

Do dobré šance se řítil Mižič, míč přeposlal na Šímu, který ve golové šanci nastřelil jen Houdka!

47

Přímý kop do vápna kroutil Knobloch, ale Knakal vyskočil nejvýše a odhlavičkoval míč do bezpečí.

46

Jan Kamlach, Milan Karásek a Jan Mižič zůstali před druhou půlí v kabině, nahradí je Frimpong Gyimah, Martin Borovička a Jakub Kocourek.

46

Sudí Petřík nenastavil ani vteřinu a ukončil vyrovnaný první poločas. V první čtvrthodince měl domácí celek územní převahu, ale v 17. minutě překvapivě udeřil hostující Vyleta. Domácí nemohli do konce půle najít dech, ale ve 42. minutě se podařilo vyrovnat Šímovi. Druhá půle započne okolo 18:05.

45

44

Příliš vysokou nohu měl při zpracování míče Sudek, volný kop pro hostující celek.

42

42. ŠÍMA - 1:1

42

Benátky právě vstřelily branku!
Ve vápně vybojoval míč Kamlach chytře vyslal ONDŘEJE ŠÍMU, který šajtlí překonal hostujícího brankáře Houdka a vyrovnal stav utkání.

41

Zvednutý praporek pomezní sudí značí ofsajd pro hosty, dnes už šestý.

41

Při napadání se útočného faulu dopustil domácí Šíma.

40

Zpoza vápna zkusil své štěstí Knobloch, ale míč zamířil vysoko nad branku.

39

Následný přímý kop si v klidu pohlídal Houdek.

38

Za velmi tvrdý zákrok zezadu na Mižiče uviděl Dominik Hradecký žlutou kartu.

37

Hostující Knakal odkopl míč před dotírajícím Mižičem.

37

Po delší době opět odpískán ofsajd hostujícímu Dvořákovi.

36

Do vápna poslal zajímavý centr Žaloudek. Míč se dostal k Šímovy, ale ten neprostřelil hráče před sebou.

34

Při napadání byl příliš aktivní domácí Špilár. Odpískán útočný faul.

33

Nepřesný pas předvedl Vyleta, míč měl směřovat na Hradeckého.

32

Rohový kop byl zahrán do malého vápna, kde si míč stáhl bez problémů Houdek.

31

Míč si postavil Knobloch, poprvé poslal míč do zdi. Jeho následný pokus zeď tečovala na rohový kop.

30

Metr před vápnem si chytře došel pro faul Mižič. Velmi zajímavý přímý kop pro domácí.

29

Před Bojčukem se ocitl sám Dvořák, ale pomezní rozhodčí zvedla praporek pro ofsajd.

28

Míč do vápna centroval Kamlach, ale pro brankáře Houdka byl tento balon lahůdka.

26

U brankové čáry se pokoušel získat roh Mižič, ale Vaněček se stihl včas vrátit a míč odkopl jen na autové vhazování.

23

Rohový kop rozehráli hostující hráči na krátko, ale následný přesun míče do vápna si pohlídal Bojčuk.

22

Na středu hřiště sudí ponechal výhodu po faulu domácího Karáska, ale z této šance dokázal Tachov vytěžit jenom rohový kop.

20

Před vápnem hostí fauloval Kyndl, následný přímý kop v podání Knoblocha neměl potřebné parametry, aby se dostal do vápna.

19

U rohového praporku na půlce domácího celku se útočným faulem prezentoval hostující Hradecký.

17

17. VYLETA - 0:1

17

Hosté zničehonic udeřili! Ve vápně se dobře zorientoval Žaloudek. Vystřelil na branku, kde míč tečoval PATRIK VYLETA!

12

A opět tu máme ofsajdové postavení hostí, nyní se v něm ocitl Vyleta.

8

V postavení mimo hru se ocitl hostující Dvořák.

5

Sám na brankáře se řítil Šíma, ale v koncovce trestuhodně selhal!

3

Na středu hřiště Špilár, krásně narazil Mižičovi, který přihrávku řádně nepřebral.

1

SK Benátky nad Jizerou: Bojčuk – Bodeček (C), Kamlach, Žaloudek, Knobloch, Karásek, Špilár, Šíma, Sudek, Mižič, Sedláček
Náhradníci: Levíček – Horák, Korec, Gyimah, Borovička, Kocourek, Lacek

FK Tachov: Houdek – Hájovský, Matas (C), Knakal, Habart, Vaněček, Kyndl, Dvořák, Mlynařík, Vyleta, Hradecký
Náhradníci: Žipaj – Ruda, Butnaru, Kropáček, Stružka, Folejtar

Rozhodčí: Petřík – Musil, Šafránková.
Přeji krásný středeční podvečer a vítám Vás u netradičního vloženého 16. kola České fotbalové ligy. Domácí celek SK Benátky nad Jizerou bude chtít, po nepřesvědčivých výsledcích na začátku soutěže, naplno bodovat. Proti se postaví západočeský FK Tachov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.