30.08.2016, 16:00 • Arena Jugra • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 3.09 4.4 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na branku – 4:11 (17:36)
Zblokované střely – 3:3 (19:7)
Vyhraná vhazování – 5:13 (16:39)
Hity – 0:1 (4:4)
Ufa ve třetí třetině otočila skóre na 2:3 a připisuje si tedy třetí vítězství v sezóně. Naopak Jugra v domácí premiéře své fanoušky nepotěšila. Hráči Chanty-Mansijsku vstupovali do závěrečné části s vedením 2:1, o které je připravil v 50. minutě kapitán Salavatu Julajev Igor Grigorenko a hned o minutu později dokonal obrat dělovkou od modré Denis Kuljaš.

59:57

Kotouč je v obranném pásmu domácích a můžeme tedy konstatovat, že je hotovo!

59:49

Hosté jsou v pěti.

59:42

Ankudinov se natlačil před Svedberga, ten si prostor u tyčky pohlídal!

59:28

Rána Valentěnka byla sražena do ochranné sítě. Buly před Svedbergem.

59:01

Poslední minuta, čas utíká.

58:30

Branka Jugry je prázdná! Domácí to tedy zkouší v šesti proti čtyřem!

58:30

Pokus Gorbunova vyrazil Svedberg do ochranné sítě. Domácí si berou oddechový čas.

57:49

Domácí v plném počtu a teď budou hrát přesilovku!

57:37

Síly na ledě se vyrovnávají! Za držení je potrestán Michail Vorobjov.

57:25

Po šanci Kaprizova udržel Fokin své spoluhráče ve hře. Domácí brankář šel rychle do rozkleku a vyrazil puk!

56:34

Hartikainen našel před brankou volného Grigorenka, jenž se vytočil až před Fokina, ale gól nedal!

55:48

Hodně zbytečně se nechal vyloučit Majorov, který podrazil soupeře v momentě, kdy už měli domácí puk. Ufa má dvouminutovou přesilovku.

54:57

Pět minut do konce třetí části, hráči Jugry jsou v útočném pásmu, ovšem nedostávají se do zakončení.

53:47

Hosté se nyní snaží podržet puk v útočné třetině a pošetřit nějaký čas.

52:57

A teď nebyli zase tak daleko. Přihrávku Ankudinova na Akmaldinova stačil tečovat Svedberg.

2:3

Branky a nahrávky: 23. P. Medveděv (Ljudučin), 31. P. Medveděv (Ljudučin) – 29. Arzamascev (A. Lazarev, Kaprizov), 50. I. Grigorenko (Lepistö), 51. Kuljaš (J. Bodrov)

Jugra Chanty-Mansijsk: Fokin (Šaryčenkov) – Želdakov, Valentěnko, S. Gusev, Pogorišnyj, Šulakov, Ugolnikov – Bortnikov, Kurjanov, Panov (C) – Varfolomejev, Lapenkov, Gorbunov – K. Majorov, P. Medveděv, Ljudučin – D. Chlystov, Akmaldinov, Ankudinov – Koževnikov.

Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Gavrilov) – Kornějev, Lepistö, Kuljaš, Loginov, Gončarov, D. Bodrov, Arzamascev, D. Vorobjov – Omark, Engqvist, Hartikainen – I. Grigorenko (C), Lisin, Chripunov – Něstěrov, I. Makarov, J. Bodrov – A. Lazarev, M. Vorobjov, Kaprizov.

Rozhodčí: Gusev, Jeřábek – Sivov, Šeljanin

01:49 UFA 2 Kaprizov, podražení
03:03 JUG 2 Pogorišnyj, sekání
20:59 UFA 2 Svedberg, podražení
22:41 JUG 1:0 P. Medveděv (Ljudučin)
27:10 JUG 2 Akmaldinov, podražení
28:59 UFA 1:1 Arzamascev (A. Lazarev, Kaprizov)