Evropská liga (předkola)

Brøndby IF – Panathinaikos FC

1:1

konec (1:0)

25.08.2016, 19:00 • Brøndby Stadion (Brøndby) [Kapacita: 29 000] • Play-off • Martin Penker

Tipsport: 2.54 3.44 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek veečera a někdy příště opět na shledanou. (20:54:12)
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes sice byli lepším týmem, vstřelit se jim však podařilo jen jednu branku, o kterou se postaral ve 35. minutě Mukhtar. Hosté dnes převážně bránili a to se jim také vyplatilo. V 65. minutě navíc dokázali vyrovnat na 1:1 díky Ivanovovi a to domácí zlomilo. Hosté tak po dnešní remíze postupují do skupin Evropské ligy.

Držení míče: 52% – 48%
Střely celkem: 16 – 9
Střely na branku: 7 – 3

90+4

90+3

Právě se nám rozeběhla poslední natavená minutka a rozhodčí tak za malou chvíli ukončí dnešní utkání pravděpodobně za stavu 1:1.

90+2

Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště a míč drží na kopačkách hosté.

90+1

Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90

Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

88

Hosté drží míč na svých kopačkách, ale dopředu už nepospíchají.

87

Domácím se však tento rohový kop příliš nepovedl a hrát tak mohou hosté.

87

Domácí budou zahrávat rohový kop.

86

Hosté střídají. Ze hřiště odchází Niklas Hult a místo něj nastupuje Lucas Villafáñez.

84

Domácí střídají. Ze hřiště odchází Teemu Pukki a místo něj nastupuje Christian Jakobsen.

83

Hult se dostal ke střele z hranice vápna, jeho pokus však dokázal Toppel chytit.

81

Domácí to už ani nezkoušejí směrem dopředu, neboť pokud chtějí ještě pomýšlet na postup, museli by vstřelit pět branek.

80

Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

78

Jde vidět, že domácím už docházejí síly a už nejsou tak aktivní, jako na začátku zápasu, nebo začátkem druhého poločasu.

77

Berg byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.

76

Domácí střídají. Ze hřiště odchází Lebogang Phiri a místo něj nastupuje Rezan Corlu.

75

Hjulsager se snažil poslat do vápna centr z levé strany, nepodařilo se mu to však přes Moleda.

74

Zápas se momentálně hraje v klidném tempu, ani jeden z týmů už dopředu příliš nepospíchá.

72

Leto nedokázal zpracovat přihrávku za obranu od jednoho ze svých spoluhráčů a míč tak skončil pouze v zámezí.

70

Domácí byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři a ten ho následně poslal na levou stranu hřiště k Larssonovi.

69

Hjulsager se dostal k hlavičce po centru z levé strany, jeho pokus však skončil vysoko nad brankou.

68

Domácí střídají. Ze hřiště odchází Frederik Holst a místo něj nastupuje Marcos Ureña.

67

Domácí zahrávali přímý kop zhruba ze sedmadvaceti metrů. Larsson to zkusil přímo na branku, ale jeho pokus Steele v pohodě chytil.

65

65. Ivan IVANOV - 1:1

65

Panathinaikos právě vstřelil branku!
Hosté vyrovnávají na 1:1! IVAN IVANOV dostal do vápna skvělý centr z levé strany, jeho následný hlavičkový pokus zapadl přesně ke vzdálenější tyči a stav utkání je tak opět nerozhodný.

65

Leto byl faulován poblíž hranice vápna soupeře a hosté tak budou zahrávat zajímavý přímý kop, avšak z velkého úhlu, střela na branku to tak nejspíš nebude.

64

Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.

63

Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak skončil od jednoho z nich pouze v rukavicích brankáře Steeleho.

62

Zeca se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou domácí.

61

Berg to zkusil přímo na branku, jeho pokus však skončil zhruba metr vedle levé tyče.

60

Hosté budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů, avšak z poměrně velkého úhlu.

59

Hosté střídají. Ze hřiště odchází Cristian Ledesma a místo něj nastupuje Robin Lod.

58

Tento rohový kop však nenadělal hostům větší potíže.

58

57

Hosté hrají ve druhé půli lepší fotbal než v té první, ale zatím se nedostali do žádné větší šance.

55

Domácí si mezi sebou neporozuměli poblíž hranice vápna soupeře a míč tak získávají hosté.

55

Hult poslal do vápna nepřesný centr z pravé strany a míč tak skončil pouze v zámezí.

54

Wakaso se dostal k míči uvnitř vápna soupeře, následně poslal na hranici malého vápna přihrávku k Bergovi, ten však následně míč poslal vysoko nad branku.

53

Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

52

Nepřesný centr Holsta z pravé strany skončil pouze v rukavicích brankáře Steele.

52

Domácí jsou usazeni s míčem na polovině soupeře.

51

Wilczek převzal míč na hranici vápna soupeře, následně se však s ním nedokázal dostat dovnitř vápna, neboť ho o míč skvěle obral Moledo.

50

Následný rohový kop nenadělal domácím větší potíže.

50

Giorgos Koutroumbis vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu.

49

Ve vápně se však pošťuchují Koutroumbis a jeden z domácích hráčů, rozhodčí tak musí nejdříve oba uklidnit.

48

Hosté budou zahrávat rohový kop.

47

46

Hosté střídají. Ze hřiště odchází Victor Ibarbo a místo něj nastupuje Sebastian Leto.

46

Druhý poločas začne přibližně v 20:04.
První poločas je za námi. Domácí jsou zatím jasně lepším týmem a zaslouženě tak vedou 1:0. O jedinou branku prvního poločasu se postaral ve 35. minutě Mukhtar. Hosté se v první půli do jedné šance, ale byla to obrovská šance, kterou však nedokázal přetavit v gól Ibarbo, trefil pouze tyčku. Druhý poločas tak bude ještě velmi zajímavý, určitě si ho s námi nenechte ujít. Domácí totiž musí vstřelit ještě minimálně 2 branky, aby ještě mohli pomýšlet na postup.

Držení míče: 58% – 42%
Střely celkem: 7 – 3
Střely na branku: 5 – 0

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45+1

Po následném přímém kopu se dostal ke střele z hranice vápna Ibarbo, jeho pokus však skončil vysoko nad brankou.

45+1

Andrew Hjulsager vyfasoval od rozhodčího za svůj faul na vlastní polovině žlutou kartu.

45+1

Rozhodčí nastavuje ještě 1 minutu.

45

Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

42

40

Mubarak Wakaso měl nějaké zbytečné řeči směrem k rozhodčímu a tak od něj vyfasoval žlutou kartu.

38

38. Ibarbo trefil pouze tyč Toppelovy branky.

38

Obrovská šance hostů! Röcker chyboval poblíž vlastního vápna a doslovat daroval míč soupeři, ke střele z hranice vápna se následně dostal zcela osamocený Ibarbo, jeho pokus mířený k levé tyči však orazítkoval pouze tyč!

36

Hosté jsou u míče a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

35

35. Hany MUKHTAR - 1:0

35

Brøndby právě vstřelilo branku!
Domácí se dostávají do vedení! Holst poslal do vápna skvělou přihrávku z pravé strany hřiště, ve vápně se k míči dostal HANY MUKHTAR a ten se následnou střelou k levé tyči nemýlil. Steele neměl proti této střele žádnou šanci.

34

34. Hjulsager nedokázal prostřelit Steeleho.

34

Hjulsager vyslal na branku jedovatou střelu poblíž hranice vápna, jeho pokus však dokázal Steele vyrazit mimo tři tyče. Následně se dostal k míči Wilczek, nacházel se však v ofsajdu a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

33

Tento rohový kop se však domácím příliš nepovedl a jeden z hostujících hráčů tak míč dokázal odkopnout daleko od své branky.

33

32

Domácí ztratili míč poblíž hranice vápna soupeře, ihned poté ho však zase získali zpět, neboť Ivanov opět pouze odkopl míč na polovinu soupeře.

31

Hosté dnes hrají zatím velmi špatně, míče se po většinu poločasu zbavují dlouhými odkopy a pokud budou takhle hrát celý zápas, tak nevím jak to s nima dnes dopadne.

30

Mukhtar se dopustil faulu na polovině soupeře a k míči se tak dostávají opět hosté.

Střely: 4 – 0

29

Ibarbo dostal přihrávku do ofsajdu a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

29

Zeca byl faulován zhruba na polovině hřiště a k míči se tak dostávají po delší době hosté.

28

Pukki dostal příliš dlouhou přihrávku za obránce a u míče tak byl dříve brankář Steele.

27

Mukhtar napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho slabá střela však nenadělala Steelovi větší potíže.

26

Domácí jsou stále směrem dopředu aktivnější, žádnou větší šanci si však od té minulé nedokázali vytvořit.

25

Domácí zahrávali rohový kop, který však nenadělal hostům větší potíže.

23

Berg dostal příliš nepřesnou přihrávku za obránce od jednoho ze svých spoluhráčů a u míče tak byl jako první brankář Toppel.

22

Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.

21

Pukki se dostal ke střele z hranice vápna, jeho pokus však skončil vysoko nad brankou.

20

Mukhtar fauloval poblíž hranice vápna soupeře Moleda a k míči se tak opět dostávají hosté.

19

Ne však na dlouho, neboť o malou chvíli později se faulu dopustil Ibarbo a hrát tak mohou opět domácí.

19

Hosté se po delší době usadili s míčem na polovině soupeře.

18

Domácí jsou zatím aktivnějším týmem směrem dopředu, ale zatím se dostali pouze do jedné velké šance, kterou však nedokázal Pukki proměnit.

16

16. Pukkiho střelecký pokus dokázal na brankové čáře zastavit jeden z hostujících hráčů.

16

Pukki dostal do vápna skvělou přihrávku od jednoho ze svých spoluhráčů, následně se dokázal zbavit i vyběhnuvšího brankáře, jeho následný střelecký pokus však dokázal zastavit na brankové čáře jeden z hostujících hráčů.

15

Domácí kombinují s míčem na vlastní polovině a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

11

Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

10

Pukki byl faulován zhruba na polovině hřiště a k míči se tak dostávají domácí.

9

Míč se z tohoto přímého kopu dostal ve vápně pouze na hlavu jednoho z domácích hráčů a ten ho následně neměl problém poslat mimo vápno.

9

Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiatřiceti metrů.

8

Hosté byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři a ten ho následně poslal zpět do hry dlouhým odkopem.

7

Wakaso byl faulován na vlastní polovině jedním z protihráčů a hrát tak mohou hosté.

5

Domácí rozehráli tento rohový kop na krátko, následný centr do vápna však neprošel přes Koutroumbise a hrát tak mohou hosté.

5

Domácí budou zahrávat svůj první rohový kop v dnešním utkání.

4

Mukhtar se však dopustil faulu poblíž hranice vápna soupeře a k míči se tak dostávají hosté.

4

Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.

4

Berg dostal přihrávku do ofsajdu a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

3

Hjulsager poslal do vápna centr z levé strany, ve vápně se však v tu chvíli nenacházel nikdo z jeho spoluhráčů a míč tak skončil pouze v zámezí.

2

Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli, avšak ne na dlouho, neboť následně Ivanova poslal špatnou přihrávku na jednoho ze svých spoluhráčů a míč tak skončil pouze v zámezí.

1

Domácí rozehráli první poločas a ihned se ženou s míčem směrem dopředu.

1

Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují ve žlutých dresech, hosté dnes oblékli bílo-zelené pruhované dresy.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Brøndby IF: Toppel – Holst, Hermannsson, Röcker, Larsson (C) – Nørgaard – Hjulsager, Phiri – Mukhtar – Wilczek, Pukki
Náhradníci: Pryts Larsen – Juelsgård, Albrechtsen, Austin, Ureña, Corlu, Jakobsen

Panathinaikos FC: Steele – Koutroumbis, Ivanov, Moledo – Mesto, Ledesma, Zeca (C), Hult – Ibarbo, Berg, Wakaso
Náhradníci: Kotsolis – Nuno Reis, Leto, Marinakis, Lod, Villafáñez, Rinaldi

Rozhodčí: Drachta – Brandner, Kühr – Schüttengruber (všichni Rakousko).
První zápas

První zápas, jak už jsem zmiňoval níže, skončil výhrou Panathinaikosu 3:0. Panathinaikos byl v zápase jasně lepším týmem a dokonce mohl vyhrát i o více branke, ale spálili mnoho šancí a tak vyhráli "pouze" 3:0. Hodně to zapříčinilo také to, že hosté dohrávali v devíti lidech, neboť už ve 33. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Crone a poté v 50. minutě Ronnow. Za domácí se v tomto utkání trefili 2x Berg a 1x z penalty Ledesma. V dnešním utkání tak Brøndby bude muset vstřelit minimálně 3 branky, aby ještě mohl pomýšlet na případný postup.
Panathinaikos FC

Panathinaikos FC je klub z Řecka, který se do 4. předkola letošní Evropské ligy dostal z druhého místa tamní Super League a následně přes 3. předkolo, ve kterém se utkali se švédským týmem AIK Stockholm. První zápas na domácí půdě dokázali zvítězit 1:0 a poté dokázali vyhrát i na půdě AIK a to 0:2. Po uplynutí minulé sezóny odehráli sedm přátelských zápasů, ze kterých 3x vyhráli, 2x remizovali a 2x prohráli. V dnešním utkání budou v lepší pozici, neboť doma zvítězili 3:0, ale může se stát cokoli a nakonec se do skupin Evropské ligy nemusejí vůbec podívat.

Posledních 5 zápasů

Panathinaikos – Brøndby 3:0 (EL)
Omonia – Panathinaikos 3:0 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
AIK Stockholm – Panathinaikos 0:2 (EL)
Panathinaikos – AIK Stockholm 1:0 (EL)
Zwolle – Panathinaikos 0:4 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Brøndby IF

Brøndby IF je klub z Dánska, který se do 4. předkola letošní Evropské ligy dostal ze čtvrtého místa tamní Superligy a následně přes 1., 2. a 3. předkolo. V 1. předkole se utkal s islandským týmem Valur, který dokázal vyřadit po výhrách 1:4 a 6:0. Ve druhém předkole se utkal se skotským týmem Hibernian FC, se kterým měl velké problémy, ale nakonec po výhře 0:1 na půdě soupeře a poté na domácí půdě 5:4 po penaltách dokázal postoupit do 3. předkola. Ve 3. předkole se utkal s německým týmem Hertha BSC, který dokázali překvapivě vyřadit po výsledcích 1:0 (P) a 3:1 (V). V dnešním utkání budou mírným favoritem, avšak může se stát cokoli a dnešní zápas tak pro ně může být poslední v EL.

Aarhus – Brøndby 0:7
Brøndby – SønderjyskE 4:0
Midtjylland – Brøndby 3:3
Brøndby – Hertha 3:1 (EL)
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního odvetného utkání 4. předkola Evropské ligy mezi Brøndby IF a Panathinaikos FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.