konec (0:3)

21.08.2016, 20:45 • Stadio Atleti Azzuri d'Italia • 1. kolo • Martin Doležal

Tipsport: 2.8 3.2 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (22:55:36)
Neuvěřitelný zápas je ukonce! Ačkoliv hosté šli do druhé části se skvělým výsledkem 3:0, museli se hodně bát, protože Atalanta sníižila během krátké chvíle narozdíl jednoho gólu. A i když v závěru přidal hostům klid Cataldi, tak ten vydržel jen dvě minuty, když opět snížil Petagna. V nastaveném čase jsme se ale již další branky nedočkali, a tak v nervydrásajícím duelu bere tři body Lazio.

90+5

90+3

Tohle je nápor na nervy, jak má být. Lazio, jakmile se dostane k míči, okamžitě ho odkopává směrem k brance Sportiella.

90+2

Nastavuje se celkem pět minut nad rámec základní hrací doby. Atalanta je usazena na polovině soupeře.

90+1

90+1. Andrea PETAGNA - 3:4

90+1

Bergamo právě vstřelilo branku!
Střelnice pokračuje! Po rohovém kopu obdržel ANDREA PETAGNA přihrávku. Balón si zpracoval, dostal se přes dotírajícího hráče a ranou do zadní tyče, od které se balón odrazil za brankovou čáru, dává domácím další naději!

89

89. Danilo CATALDI - 2:4

89

Lazio právě vstřelilo branku!
A risk domácím celku nevyšel. Většina domácích zůstala na útočné polovině a hosté se propracovali do rychlého brejku. Basta si pohrál s obráncem a kolmicí našel osamoceného DANILA CATALDIHO, který se prosazuje po pouhých dvou minutách na hřišti!

87

Konec zápasu se nekompromisně blíží a domácí už riskují a sázejí na svá útočná esa. Chtějí z tohoto utkání alespoň bod.

86

Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Sergej Milinković-Savić, přichází Danilo Cataldi.

85

Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Jasmin Kurtić, přichází Roberto Gagliardini.

83

Milinkovič-Savič se dostal s balónem přes půlící čáru. Následně ale neriskoval, opět míč odevzdal a vrací se bránit.

82

V závěrečných minutách se hodně přiostřilo. Hlavní arbitr je ale benevolentní a karet příliš nerozdává.

81

Už podruhé jsou na trávníku nosítka. Postranní rozhodčí se zranil, ale bohužel neznám podrobnosti. Je odnášen ze hřiště a nahradí ho brankový rozhodčí.

79

Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Ervin Zukanović, přichází Andrea Petagna.

78

Hezká kombinační souhra na jejímž konci byl Conti. T en centroval, avšak hostům se podařilo tento pas zablokovat.

77

Nedaleko velkého vápna fauloval Lukaku, který je hodně emotivní. Měl by si dát pozoru, protože už má jednu žlutou kartu.

3:4

konec (0:3)

Branky: 64. Kessié, 67. Kessié, 90+1. Petagna – 15. Immobile, 21. Hoedt (Biglia), 34. C. Lombardi, 89. Cataldi (Basta)

Karty:   45+3. Conti (ABC), 68. Raimondi (ABC), 69. Kurtić (ABC) – 63. J. Lukaku (LAZ)

Atalanta Bergamo: Sportiello – E. Zukanović (79. Petagna), Tolói, Raimondi – Dramé (43. D'Alessandro), Kurtić (85. Gagliardini), Kessié, Conti – A. Gómez, Paloschi, Spinazzola.
Náhradníci: Bassi – Cabezas, Caldara, Carmona, D'Alessandro, Gagliardini, A. Masiello, Migliaccio, Petagna, Stendardo, Mazzini, Latte Lath.

S. S. Lazio: Marchetti – Basta, de Vrij, Hoedt, J. Lukaku – Parolo, Biglia, Milinković-Savić (86. Cataldi) – C. Lombardi (70. Wallace), Immobile, Kishna (66. Đorđević).
Náhradníci: Strakosha, Vargić – Cataldi, Đorđević, Wallace, Gabarron, Germoni, Leitner, Prce.

Rozhodčí: Banti L.