20.08.2016, 17:00 • 2. kolo • Info o změnách stavu (Petr Dejnožka)

90+3

Konec zápasu. (18:55:43)

75

Čas do konce závodu se stále krátí, Hořovicko se blíží k premiérovému vítězství v České fotbalové lize.

56

Hořovicko právě vstřelilo branku!
A po dalších čtyřech minutách se hosté znovu dopustili nepozornosti v obranných řadách a rázem je to již 2:0! Prosadil se TOMÁŠ BŘEZINA – 2:0!

52

Po patnácti minutách druhého poločasu se domácí nováček v premiérovém představení před vlastními fanoušky dostává do vedení! Autorem vedoucí trefy je JAN MOJDL – 1:0!

46

V prvním poločase jsme žádnou branku neviděli, a tak se bude do druhé půle vstupovat za stavu 0:0.

45+1

Omlouváme se, z technických důvodů přineseme z dnešního zápasu pouze změny stavu. Děkujeme za pochopení.

1

FK Hořovicko: Herco – Dratva, Nademlejnský, Vaníček, Bežó, Hájek, Mojdl, Zítka, Březina, Pelikán, Zítek
Náhradníci: Rampa, Aubrecht, Krůta, Klimeš, Šubert, Tetour

FC MAS Táborsko B: Blažek – Novák, Peterka, Kočí, Froněk, Dordevič, Navrátil, Turek, J. Rabiňák, Nehoda, Kalvach
Náhradníci: Hňup, Týnavský, Bakule, Kostka, Karvánek, M. Rabiňák, Mácha

Rozhodčí: Šedivka – Hock, Šafránková.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.