Olympijské hry - ženy

Brazílie – Švédsko

0:0

po penal. (3:4) (0:0)

16.08.2016, 18:00 • Maracanã, Rio de Janeiro • Semifinále • Martin Penker, Tomáš Pavlík (@tomaspavlik96)

Tipsport: 1.5 3.9 7.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:56:36)

Závěrečná radost Švédek a smutek Brazilek.

Dnešní utkání je za námi. Brazilky dnes byly celý zápas lepším týmem, ale nakonec se z vítězství neradovaly, neboť podlehly Švédkám 0:1 po penaltách. Ty tak po skalpu Američanek, které také porazily po penaltách, dokázali zvítězit i nad domácími Brazilkami, a postoupily tak do finále, kde se utkají buď s Kanadou nebo Německem. Brazilky si tím pádem zahrají pouze zápas o bronz.

120+4

120+4. Lisa DAHLKVISTOVÁ - 0:1

120+4

V penaltovém rozstřelu zvítězil tým Švédsko.

Autorkou rozhodující penalty je LISA DAHLKVISTOVÁ.

5. série 3:4

Dahlkvistová proměňuje a Švédky postupují do finále!

5. série 3:3

Ou! Andressa Alvesová neproměňuje svůj pokutový kop.

4. série 3:3

Fischerová nedala Bárbaře šanci a stav je tak opět vyrovnaný 3:3.

4. série 3:2

Rafaelle poslala míč k levé tyči a je to 3:2.

3. série 2:2

Segerová také proměňuje. 2:2.

3. série 2:1

Andressa bezpečně proměňuje střelou k levé tyči. 2:1.

2. série 1:1

Na druhé straně ale neproměňuje také Asllaniová a stav penalt je tak stále 1:1.

Cristiane neproměňuje!

1. série 1:1

Schelinová proměňuje střelou do levé šibenice a stav je tak 1:1.

1. série 1:0

Marta bezpečně proměňuje první pokutový kop a posílá Brazilky do vedení.

Střílení penalt začíná.
Druhé prodloužení skončilo a rozhodnout tak budou muset pokutové kopy! Marta měla v samém závěru prodloužení obrovskou šanci, tu však nedokázala proměnit a o vítězi dnešního utkání rozhodnou penalty.

120+4

Druhé prodloužení skončilo.

0:0

Branky: rozh. pen. Dahlkvistová

Karty:   65. Beatriz (BRA), 70. Andressa Alvesová (BRA), 87. Formiga (BRA) – 76. Jakobssonová (SWE), 116. Dahlkvistová (SWE)

Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 23:4. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 7:3. Fauly: 12:6.

Brazílie: Bárbara – Poliana, Monica, Rafaelle, Tamires – Thaisa (46. Andressa), Formiga – Debinha (91. Cristiane), Marta (C), Andressa Alvesová – Beatriz (101. Raquel Fernandesová).
Náhradníci: Aline – Andressa, Raquel Fernandesová, Bruna Benitesová, Érika, Cristiane, Fabiana.

Švédsko: Lindahlová – Samuelssonová (120. Berglundová), Fischerová, Sembrantová, Rubenssonová – Appelquistová (104. Schoughová), Dahlkvistová, Asllaniová – Schelinová (C), Blacksteniusová (61. Jakobssonová), Segerová.
Náhradníci: Carlénová – Schoughová, Jakobssonová, Ericcsonová, Berglundová, Anderssonová, Hammarlundová.

Rozhodčí: Venegasová – Chavezová, Caudillová – Borjasová