O pohár hejtmana Karlovarského kraje

HC Energie Karlovy Vary – Düsseldorfer EG

4:5

po s.n. (1:2) (1:2, 3:1, 0:1 - 0:0)

14.08.2016, 13:45 • KV Arena, Karlovy Vary • Finále • David Košinár (@kosik1424)

Konec zápasu. (16:09:49)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Düsseldorfer EG.
Autorem vítězné branky je STRODEL.

4. série 1:1

Slabý byl v těžké situaci a neproměňuje.

4. série 1:2

Dalším byl Metelkov a i on dává!

3. série 1:1

A dává! Prosadil se krásnou střelou pod víko.
Klemmer teď musí dát.

3. série 1:0

A Tomáš Přibyl se s tím nepáral a propálil Vogela!

2. série 0:0

Neprosadil se ani van Soest bekhendovým pokusem.

Na domácí straně se střelou nedokázal prosadit Jan Tlačil.

1. série 0:0

Dalším byl Nicolas Strodel, ale nedokázal kotouč umístit do odkryté brány!

Michal Hotěk se pokoušel zasunout mezi betony, ale VOgel ho vychytal.

Samostatné nájezdy začínají.
První pojedou domácí.
Tak finále se vším všudy! Mnoho branek, plno soubojů, boj o každý metr a budou i nájezdy!

65:00

Prodloužení skončilo.

64:54

Poslední nápor celku z Düsseldorfu, který byl opravdu velký, ale domácím se daří vyhodit přes všechny čáry..

63:46

Tak to je nepříjemné! Otakar Šik (KVA) už musel zastavit německého útočníka provinil se faulem.

62:23

König si nyní prohodil obránce, vymíchal Berana, ale jeho následná střela orazítkovala pouze tyč!

61:38

Domácí teď asi kroužili minutu v útočném pásmu, ale ani jednou nedokázali vystřelit.

60:12

Začalo prodloužení, které se bude hrát 3 na 3, takže určitě uvidíme mnoho gólových šancí.

60:01

60:00

59:10

Běží poslední minuta třetí třetiny a souboj o první místo nám zřejmě nabídne bonus v podobě minimálně prodloužení.

58:35

Hosté jsou jako polití živou vodou a energetici mají plné ruce práce, aby ubránili nerozhodný stav.

56:32

Düsseldorfer EG právě vstřelil branku!
No tak je tu drama ještě. Nicolas Geitner vypálil tvrdou střelu od modré, kterou dokázal ještě tečovat NICOLAS STRODEL a puk skončil za Beranovo zády. Asistence: Nicolas Made Geitner, Marie Jelle Ties van Soest.

55:13

Stanchewski je na ledě a hosté ještě živí naději na úspěch v dnešním zápase.

54:58

Düsseldorfu se daří vyhodit puk přes všechny čáry, celá čtyřka odchází střídat a oslabení už asi přežijí.

54:12

Slabý chtěl nahodit kotouč do útočného pásma, ale udělal to ještě pár centimetrů před polovinou a čárový byl nekompromisní.

53:17

Tohle je důležitý mment. Gus Lenart Stanchewski (DUS) oslabuje svůj tým a odchází si odsedět dvě minuty za hrubost.

52:14

Marco Clemens projel po pravé straně jako blesk a pokoušel se zakončit, ještě Beran mu v poslední chvíli vypíchl holí kotouč.

50:35

Třetina se přehoupla do své druhé poloviny a domácí borci stále drží jednobrankový náskok, ale budou to mít ještě hodně těžké.

49:46

Bečka se skvěle natlačil před Vogela a ještě zpětnou přihrávkou hledal někoho ze spoluhráčů, ale Vogel kotouč lapil do rukavice.

48:38

Vyloučený Štaif je na ledě a domácí tento důležitý moment přestáli bez úhony.

48:12

Přesilová hra se však nedaří ani hostům, kteří nemohou přejít přes modrou čáru.

46:38

Je tady přesilová hra pro hosty. Petr Štaif (KVA) oslabuje svůj tým na dvě minuty za hákování.

45:47

Herz, který odpykával trest za Schmidta, je na ledě a hraje se opět v plném počtu na obou stranách.

44:21

Až nyní se Energie usadila v útočném pásmu a rozjíždí kolotoč přihrávek.

43:12

Nyní navíc přihrávka rukou a hra se stěhuje před Berana.

42:50

Zatím se domácím přesiová hra příliš nedaří. Nemohou se usadit v pásmu.

40:47

Tak to je obrovská komplikace pro Düsseldorf. Christian Schmidt (DUS) si dnes nezahraje, protože dostal pětiminutový trest a osobní trest do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku.

40:01

40:00

39:23

Přesilovou hru si zahrají i hosté. Robert Kala (KVA) si odsedí dvě minuty za krosček.

39:02

Poslední minuta druhé třetiny.

37:22

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
No a je to tu! OTAKAR ŠIK kompletuje hattrick znovu nádhernou ostrou střelou. Asistence: Tomáš Přibyl, Jiří Halberštát.

37:05

Gus Lenart Stanchewski (DUS) oslabuje svůj tým.

36:13

Blíží se konec druhé třetiny a stálese hrajeza nerozhodného stavu.

34:07

A navíc domácí budou mít šanci jít do vedení, protože Christian Schmidt (DUS) si odpyká dvě minuty na trestné lavici za hrubost.

33:09

A vše nakonec ústí gólem, který střílí OTAKAR ŠIK! Ten udělal u mantinelu oblouček, zabvil se soupeře a tvrdou ranou nad beton srovnává stav zápasu. Asistence: Petr Kořán, Jna Tlačil.

32:54

Domácí se usadili v útočném pásmu a kombinují krátkými přihrávkami.

31:26

Znovu to byl Klemmer, který se tlačil před bránu, ale Beran se přitiskl k tyči a nepustil německého hráče do zakončení.

30:06

Šik si najel mezi kruhy a svižně vystřelil. Dorážející Holub byl poté tvrdě atakován u brány, ale vše se obešlo bez trestů.

29:02

Strodel pálil ostře od pravého mantinelu, ale Beran pohotově vymrštil lapačku a dokázal zakročit.

28:12

Hraje se nyní ze strany na stranu, akce střídá akci.

25:57

A německý celek jde znovu do vedení! Po dobré souhře v útočném pásmu se přesnou střelou prosadil NICOLAS STRODEL. Asistence: Ricardo Noah Muller.

25:05

Nakonec je za pomoci lékařů odváděn na střídačku a snad bude v pohodě. Vypadá to na problémy s hlavou.

25:05

Krug zůstal ležet po souboji předVogelem na ledě a musí být ošetřen.

24:42

Procházka vyzkoušel pozornost Vogela lehkým nahozením, ale německý gólman včas zasáhl.

23:02

Klemmer pálil nebezpečně z levého kruhu,, ale kotouč se pevně přilepil na Beranovu hruď.

22:15

Šik tečoval střelu od modré, ale poslal kotoučjen vedle pravé tyče Vogelovy brány.

21:02

A je srovnáno! MARTIN SLABÝ dostal od Bečky krásnou přihrávku a tvrdou střelou z mezikruží propálil Vogela. Asistence: Jan Bečka, David Cankov.

20:13

Domácí pokračují v přesilové hře a okamžitě se usazují v útočném pásmu.

20:01

Je za námi první třetina, která nabídla pohledný hokej a hned tři branky. Spokojenější odchází do kabin hosté, kteří vedou 2:1.

20:00

19:22

Vyloučení v týmu Düsseldorfer EG (Geitner – 2 min., faul loktem).

19:02

Běží poslední minuta první třetiny.

18:18

Schmidt vyvezl puk až do útočného pásma, ale svou střelu namířil jen kousek vedle brány.

16:25

Hosté nakonec dokázali přesilovou hru využít. Ve zmatku před bránou našel nejrychleji puk SIMON KLEMMER a doklepl ho do prázdné brány. Asistence: Marie Jelle Ties van Soest, Nicolas Strodel.

15:45

Düsseldorf má možnost jít znovu do vedení. Haberštát (KVA) si odsedí dvě minuty za hrubost.

15:31

Domácí se pokoušeli o rychlý protiútok, ale zabrzdil je čárový rozhodčí, který jim odpískal ofsajd.

14:29

Slabý teď doslova skočil rybičku za pukem, ale německý obránce byl u puku dříve.

12:25

Oba týmy už hrají v plném počtu.

11:48

Tak to byla krásná kace! OTAKA ŠIK vybojoval na polovině hřiště pro sebe kotouč, projel kolem mantinelu a tvrdou ranou pověsil kotouč do šibenice. Bez asistence.

10:19

Vyloučení v týmu Düsseldorfer EG (Strodel – 2 min., sevření puku rukou).

10:03

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Habr – 2 min., podražení).

09:14

Clemensse dobře prosmýkl kolem svého soupeře, ale vzápětí narazil na dalšího, který ho o kotouč připravil.

08:24

A ten se okamžitě prezentuje skvělým zákrokem lapačkou.

06:33

Teď neznáme přesný důvod střídání, ale z branky odchází Dominik Heger a přichází Adam Beran.

06:33

David Holub byl až příliš rychlý a přejel modrou čáru o něco dříve, než by bylo zapotřebí.

04:38

No ale i přes to se hosté prosazují. Roezbrali dokonale domácí obranu a poslední instancí byla střela DMITRIHO METELKOVA, který posílá svůj tým do vedení. Asistence: Fabian Leon Hörschel, Ricardo Noah Muller.

04:32

Beran předvedl skvělý přehled o situaci na ledě a bleskově ukryl střelu do své lapačky.

03:45

Hráči Düsseldorfu se teď při přechodu do útočného pásma provinili ofsajdema vhazovat se bude ve středním pásmu.

02:47

Krug byl v dobré příležitosti, ale při pokus najet před bránu mu podjely brusle a celá akce skončila

01:59

Domácí hned v úvodu tlačí svého soupeře a jsou jasně lepším celkem.

00:37

Martin SLabý se hned v úvodu finále pustil do tři protihráčů, ale ti ho vzápětí o kotouč obrali.

00:01

HC Energie Karlovy Vary: Heger (Beran) – Halberštát "C", Cankov, Slabý, Bečka, Prošek, Kala, Ptáček, Petrov, Holub, Hudečka, Kořán,Přibyl, Hotěk, Šik, Tlačil, Habr, Doubek, Procházka, Šťastný, Maydl, Štaif

Düsseldorfer EG: Vogel (Frensel) – Geitner, Grosse, Fern, Muller, König, Bartuli, Ribnitzky, Mansfeld, Herz, Strodel, van Soest, Krug, Clemens, Klemmer, Metelkov, Horschel, Lorer, Gerharz, Stanchewski, Stein, Schmidt

Rozhodčí: Zubzanda – Kostourek, Gerát, Belko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:45.

4:5

Branky a nahrávky: 12. Šik, 22. Slabý (Bečka, Cankov), 34. Šik (Kořán, Tlačil), 38. Šik (Přibyl, Halberštát) – 5. Metelkov (Hörschel, Muller), 17. Klemmer (Soest, Strodel), 26. Strodel (Muller), 57. Strodel (Geitner, Soest), rozh. náj. Strodel