HC Energie Karlovy Vary – Düsseldorfer EG

2:1

konec (0:0, 0:0, 2:1)

13.08.2016, 15:45 • KV Arena, Karlovy Vary • David Košinár (@kosik1424)

Je tady konec utkání. Naštěstí jsme se dočkali i branek a konečné skóre vyznívá lépe pro domácí, kteří vítězí po základní skupině díky této výhře 2:1.

Děkuji za sledování tohoto onlajn přenosu a v 18:30 se těším napočtenou! (17:56:20)

59:13

Běží poslední minuta první třetí třetiny.

57:37

Tohle už je asi definitvní konec. Fabian Leon Horschel (DUS) odchází na trestnou lavici za hákování.

56:59

Düsseldorfer EG právě vstřelil branku!
Tak stejně nakonec přichází snížení! Klemmer nastřelil od modré kotouč a RICARDO NOAH MULLER už pouze doklepl puk do brány. Asistence: Simon Klemmer.

56:29

Stanchewski teď zazdil neuvěřitelnou šanci! Dostal přihrávku z mezikruží, ale netrefil naprosto prázdnou bránu!

56:03

Oddechový čas pro hosty.

54:34

Tak teď už to vypadá hodně slibně pro domácí borce, kteří si stále drží dvoubrankové vedení.

52:34

Možnost pro německý tým snížit. David Holub (KVA) si odpyká dvě minuty za napadení.

52:14

Lorer se tlačil po levé straně, ale přes hradbu těl se nedokázal prosadit.

50:28

Překlopila se nám třetí třetina do druhé poloviny a vypadá to, že Energie nakonec dovede zápas do zdárného konce.

48:37

Ribnitzky je na ledě a celek z Německa hraje v plném počtu.

48:22

Vypadá to, že tato přesilová hra zůstane bez využití.

46:37

A Energie bude mít šanci zvýšit svůj náskok! Za hrubost odchází na trestnou lavici Fabian Ribnitzky (DUS).

45:14

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
No tak to je studená sprcha pro německý celek! Domácí teď úplně rozebrali obranu hostů a na 2:0 zvyšuje MARTIN SLABÝ! Asistence: Radek Prošek, Jan Bečka.

44:48

No konečně jsme se dočkali první branky, která končí v síti Vogela. PROCHÁZKA si vyjel do mezikruží a svižnou střelou zápěstím otevírá skóre. Asistence: Tomáš Přibyl.

43:04

Hra se přesouvá na útočnou třetinu Düsseldorferu, ale hosté se v útoku příliš dlouho neohřáli.

42:14

Nahození ze středního pásma končí až v rukavici Vogela, který ho raději podrží.

40:45

Nepřesnost v obraně hostí a kotouč letí na zakázané uvolnění Vhazovat se bude po levici Vogela.

2:1

Branky a nahrávky: 45. Procházka (Přibyl), 46. Slabý (Prošek, Bečka) – 57. Muller (Klemmer)

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Heger) – Jílek, Canov, Hotěk, Slabý, Prošek, Přibyl, Kořán, Petrov, Bečka "C", Šik, Kala, Ptáček, Habr, Procházka, Šťastný, Doubek, Holub, Maydl

Düsseldorfer EG: Vogel (Frensel) – Geitner, Grosse, Fern, Muller, König, Bartuli, Ribnitzky, Mansfeld, Herz, Strodel, van Soest, Krug, Clemens, Klemmer, Metelkov, Horschel, Lorer, Gerharz, Stanchewski, Stein, Schmidt

Rozhodčí: Zubzanda – Fagan, Matas

01:36 DUS 2 Muller, podražení
02:51 DUS 2 Stein, sekání
10:01 DUS 2 Bartuli, hákování
13:49 KVA 2 Jílek, hákování
14:29 KVA 2 Holub, vysoká hůl