Chance Národní Liga

1. SK Prostějov – SK Sigma Olomouc

1:1

konec (1:1)

13.08.2016, 17:00 • Stadion Za Místním nádražím, Prostějov. • 2. kolo • Petr Komárek (@petrkomarek7)

Tipsport: 4.8 3.6 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek z Prostějova vše, přeji Vám pěkný zbytek víkendu. (19:05:57)
Hanácké derby končí nerozhodně 1:1. Nutno podotknout, že více možností vstřelit branku měli ve druhé půli Prostějovští. Tutovku neproměnil Nekuda a pak hráli domácí 15 minut přesilovku, jelikož červenou kartu obdržel po druhé žluté hostující Radaković.
Vsítit gól na 2:1 se však 1. SK nepovedlo, ale i tak může být domácí tým spokojen. Ve svém první utkání ve druhé lize po 13 letech vybojoval s ex-ligovou Sigmou bod.

90+4

90+3

Poblíž vápna bojoval o míč Machynek, ale hosté se osvobodili odkopem.

90+2

Aut pro Prostějov.

90+2

Martin Sladký (OLO) vidí žlutou kartu za nedovolený zákrok.

90+1

Hosté to ještě zkouší dlouhými nákopy do vápna. Teď se za jedním z nich dral Buchvaldek, který pak upadl ve vápně. Rozhodčí mu ale pouze ukázal, ať rychle vstane.

90+1

Právě Machynek zastavuje zárodek hostující akce.

90

Nastavují se čtyři minuty.

90

Poslední střídání v týmu Prostějova, místo Davida Štrombacha jde na plac Lubomír Machynek.

90

Olomouc zahrávala volný kop, který skončil několika zblokovanými pokusy.

89

Nedorozumění v domácí obraně, Kofroň se nedomluvil s Schusterem, kdo odehraje míč. Naštěstí pro Prostějov však poblíž nestál žádný z hráčů Sigmy.

88

Buchvaldek se pokusil vysunout Vašíčka, jeho přihrávka byla ale moc prudká a ocitla se v autu.

87

Rozehrávka Sigmy z vlastní poloviny končí u Kofroně, který bude vykopávat.

87

Do vápna se dral Šimon Falta, Aleš Schuster mu balon čistým skluzem odebral.

86

Sladký na polovině srazil Štrombacha a Prostějov zahrával volný kop. Ten hostující hráči odvrátili pryč.

85

Z něj ale nic nebylo a domácí mohli založit slušný brejk, jenže Štrombach jej vyřešil příliš zbrkle a balonu se zmocnil Buchta.